Brýle pro virtuální realitu TRUST Exos 3D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ka2ka
Extra třída :D 13753 příspěvků 25.12.16 14:01
Brýle pro virtuální realitu TRUST Exos 3D

Prosím prosím ježíšek přinesl brýle Brýle pro virtuální realitu TRUST Exos 3D, ale není u nich český návod a prodejce odkazuje opět jen na anglický nevíte někdo o českém návodu prosím?

Reakce:
KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 25.12.16 14:20

Na internetu jste nenašla?

ka2ka
Extra třída :D 13753 příspěvků 25.12.16 14:24

@KatieAndLily našla anglický, ted jsme teda našli ještě video takže to uděláme podle toho. Štve mě že dneska nedávají české návody skoro k ničemu u druhého technického dárku jsme taky museli hladat :cert:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 25.12.16 14:31

@ka2ka to teda :mrgreen: mě anglické nevadí ale u některých věcí nejsou ani ty anglické a to je problém :lol: tak hodně štěstí :D

ka2ka
Extra třída :D 13753 příspěvků 25.12.16 14:37
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >