Budu platit clo za zásilku z Číny?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
487
8.1.17 20:17

@renča.m no tak to je super :palec: už jsem vybrala nejake šaty a dnes večer budu objednávat. Snad budu mit taky dobry výběr jako ty. Díky za rady a zkušenosti. Měj se moc hezky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.1.17 20:30

@En.Joy U všeho, co objednáváš, hlavně u oblečení, je potřeba si pročíst feedbacky a nejlíp s fotkou.

  • Citovat
  • Upravit
487
8.1.17 20:53

@Tunrida urcite reference poradne prolezu. Děkuji! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
956
9.1.17 12:02

@En.Joy Ahojky, ať se ti dobře nakupuje a bez problémů. Měj se taky hezky, papa :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová