Bydlení Praha 9 Černý Most

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amoletka
Kecalka 186 příspěvků 05.11.14 17:40
bydlení Praha 9-černý most

Holky zdravím,

chci se zeptat jaké je bydlení v Praze 9 černý most? Měli bysme se stěhovat od ledna. Majitel bytu píše že v blízkosti je metro, golfové hřiště, park, škola a školka pes ulici a v blízkosti je i obchodní a zábavní centrum. Nemám tušení jak to tam vypadá a vůbec. Pokud to tam trochu znáte nebo bydlíte, prosím podělte se jak jste spokojeni.
Mockrát díky!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 05.11.14 17:43

Je to velké špinavé sídliště, jinak to popsat neumím. :)

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 05.11.14 17:46

@Amoletka zalezi kde, nova/stara zastavba, v jake casti? nejlepsi asi bude, kdyz si to tam zajedete obhlidnout, at vite, kam se chcete stehovat, ne? :)

Amoletka
Kecalka 186 příspěvků 05.11.14 17:48

Určitě by jsme tam museli jet, ale našli jsme opravdu hezký byt a pravděpodobně bude brzo fuč, takže je třeba se rozhodovat co nejrychleji, ale jsme z Moravy takže tak narychlo to nelze.

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 05.11.14 17:50

@Amoletka tak mi posli odkaz do SZ, ja ti to zhodnotim :)

Oldotter
Kecalka 151 příspěvků 05.11.14 17:55

Někomu by mohlo vadit poměrně velké zastoupení cikánů na tomhle sídlišti. Doprava, nákupy apod. fajn, nic moc ovzduší protože je to východ Prahy a západní větry převládají, tj většina smogu z Prahy tam jde vrchem.

MartinaIrena
Extra třída :D 10685 příspěvků 05.11.14 17:55

@Amoletka Fakt tam chcete? Zrovna Černý Most je vyhlášený tím, že v okolí je k vidění dost lůza (v okolí metra bezdomovci, hned vedle metra herna).
Jinak je tam ale poměrně dobrá infrastruktura - metro, poliklinika, mateřské centrum, cyklostezka, hodně hřišť, v blízkosti je velké nákupní centrum. Řekla bych, málo zeleně, jedině se snad dá jít na tu cyklostezku, ta je ale hezká. Záleží, jaká máte očekávání.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 05.11.14 17:58

Metro tam je, škola a školka taky, OC a celkově ta obchodní zóna tam docela je a rozrůstá se(globus, ikea, hornbach) no to zábavný centrum myslím spíš upadá(bylo tam kino, ale mám pocit, že něják krachlo…) no žít se tam dá, ale je tam prostě černo… ještě tedanza ikeou se dá projít do počernic, kolem rybníčku, to je taky docela pěkné… a je tam zdravotní středisko, minimálně hezka budova tvaru parníku :srdce:

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 17:59

@Amoletka na Cernym moste bych osobne nebydlela ikdyby ten byt byl sebehezci. Je to tam podle me osklivy ikdyz mozna s obcanskou vybavenosti na jednicku ale i tak. Radsi bych hledala v jine lokalite. Ale zalezi jake mate pozadavky no :nevim:

Tereza1986
Kelišová 6753 příspěvků 05.11.14 18:02

Obchody super, jinak svoloč a špína. Ještě ty novostavby by šly, ale okolí teda žádné terno.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 05.11.14 18:09

Tak zase bronx to není, jsem donedávna žila na lehovci u točny tramvají(což je hodně blízko ČM) a spíš jsem něco slyšela, než že bych něco zažila…jestli to je za rozumnou cenu, nebála bych se toho :twisted:

Odettka
Kecalka 136 příspěvků 05.11.14 18:12

Bydlí tam moje sestřenice a super. Kde dneska nejsou bezdomovci, herny a putiky…:-(…pořád lepší než na Žižkově nebo Smíchově :lol: Je to pražské sídliště, s plusy i mínusy jako každé jiné…;-)

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 05.11.14 18:16

Bez dětí ok, ale s dítětem bych tam bydlet nešla, a hledala lepší lokalitu, s více zelení. atd.

Marthalex
Kecalka 141 příspěvků 05.11.14 18:22

Já jsem tam bydlela několik let a stále tam mám zaměstnání na jedné z tamních zš. Je tam metro, spousta kroužků pro děti, knihovna, autobusové nádražípro busy směr Liberec, Krkonoše a tak, nákupní centrum, Ikea, asi 4 mateřské školky, dvě velké základky, Gympl. Sídliště je rozdělené křižvatkou s Albertem a Rossmanem na jakoby dvě části, u metra je ta nová, krásné domy, většinou městské, město je dlouhodobě pronajímá (přiděluje)in­validům nebo těm, co mají zažádáno, také tam bydlí státní zaměstnanci, lidi z Magistrátu, policisté a tak. Bydlela jsem v téhle části a bylo to tam supr, do centra blízko, děcka rychle ve škole, škola i školka dobrá a kluk měl výběr Sš a k nim rychlou dopravu metrem. Druhá část sídliště, ta za Albertem, tam bych bydlet moc nechtěla, jsou tam staré paneláky a bydlí tam spousta cikánských rodin. Paneláky jsou uvnitř vyničené, měli byste hodně romských rodin v každém vchodě, je to tím, že tam dostávaly tyhle rodiny přidělené byty, ale v těch nových nebydlí, ty mají drahý nájem, a proto tam žádní cikáni nbydlí. Co jsou nové poznáš na první pohled, krásná moderní zástavba, oproti starým klasickým panelákům. Pokud budeš chtít cokoli vědět, tak se ptej, napíšu.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 05.11.14 18:24

Ze zeleně je v dolnich počernicich lesopark, v kyjích rybniky ana ně navazujíci les, pak obora v satalicích, metrem do vysočankde je poměrně rozsáhlý park podvinní, za zmiňovanou poliklinikou je taky park, ta cesta do počernic je taky pěkná a docela dostupné jsou i klanovice… něco do deseti minut péšky, něco do dvaceti minut mhd…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >