Rychnov nad Kněžnou - kde nakojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 12:24
Rychnov nad Kn.-Kde nakojit?

Ahoj maminky, nejak nevim, kam tema zaradit :-)) tak snad to nebude uplne mimo misu :-)
V patek jedu do Rychnova n pohreb a potrebuji tam nejak zaopatrit 8 tydenni miminko. Je tam nekde v nakupaku, ci restauraci moznost se najist s takhle malym miminkem, pripadne ho nakojit a prebalit? Manzel pak bude vozit, tak kdyby treba nejak lilo, kam by se mohli uchylit? Poradte mi prosim.

Dekuji :kytka:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 13:00

@Malvajs nakojíš a přebalíš v Tescu. To je dole na hlavní třídě :think:

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 13:28
@martina.se píše:
@Malvajs nakojíš a přebalíš v Tescu. To je dole na hlavní třídě :think:

Dekuju. Maji tam mistnost, nebo nekde verejne? Jde o to, ze mala mi blindi a dost ji cokoliv rozptyli :-( takze se snazim vyhledavat klid. Jinak bych to neresila a vytahla prso kdekoliv :-)))

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 13:32

@Malvajs já tam byla v létě, pamatuju si, že je tam přebalovák, ale jestli samostatná místnost, to už si nevzpomenu :think: :oops:

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 13:53
@martina.se píše:
@Malvajs já tam byla v létě, pamatuju si, že je tam přebalovák, ale jestli samostatná místnost, to už si nevzpomenu :think: :oops:

ok v pohode:-) diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >