Bydlíte někdo 35+ ve spolubydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronie29
Povídálka 45 příspěvků 28.06.19 19:58
Bydlíte někdo 35+ ve spolubydlení?

Ahoj, je tu někdo kdo je ve věku 35+ a bydlí ve spolubydlení? Vyhlídka na vlastní bydlení na ještě hodně dlouho není. Připadám si jako největší troska. Kamarádek moc nemám, každá mají své rodiny a své starosti. S hledáním chlapa je to v tomhle věku taky dost prekerka, na seznamky moc nemám nervy, chvíli si s někým píšu a pak to vysumi. Nebaví mě svěřovat se cizím chlapům na netu. Jak jste na tom holky v tomhle věku v podobné situaci?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 28.06.19 20:01

Pokud jsi svobodná, bezdětná, nenapadlo tě spíš tedy někam vycestovat, tam žít megaskromně nejspíš ve spolubydlení, ale zase si rychleji vydělat na vlastní bydlení tady? Co jsi dělala doteď? Jak jsi žila a co máš?

Ronie29
Povídálka 45 příspěvků 28.06.19 20:05
@Tiger-lily píše:
Pokud jsi svobodná, bezdětná, nenapadlo tě spíš tedy někam vycestovat, tam žít megaskromně nejspíš ve spolubydlení, ale zase si rychleji vydělat na vlastní bydlení tady? Co jsi dělala doteď? Jak jsi žila a co máš?

Jelikož nejsem zdravotně v pořádku, tak na vycestování už teď nemám odvahu. Pokud jde o majetek, nevlastním kromě ojeteho auta nic. Mám ID a pracuju na malej úvazek. Doteď jsem žila po podnájmech a asi tak i nadále žít budu a budu doufat, že budu schopná pracovat alespoň na malý úvazek.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 28.06.19 20:05

V 35 si spolubydleni moc neumim predstavit…

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 28.06.19 20:08

Bytová situace se změnila a bydlí takhle lidé různého věku, nemáte se za co stydět. I s Vš

eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 20:12

@Ronie29 moje švagrová takto bydlí a táhne ji na 40.

Ronie29
Povídálka 45 příspěvků 28.06.19 20:15
@Kokolina29 píše:
Bytová situace se změnila a bydlí takhle lidé různého věku, nemáte se za co stydět. I s Vš

Zvažovala jsem ted variantu odejít z Prahy a jít blíže rodině, kde bych si za stejné bydlení měla sanci pronajmout garsonku. Poté jsem zvazovala pro a proti, uvědomila jsem si že na malém městě je méně práce, náklady na dopravu vyšší než tady, v Praze je spousta akcí atd (ne že bych porad někde vymetala, ale ty možnosti tu jsou. Spíš si říkám, jak to bude dál. Do hypotéky sama jít nechci, už jsem jednou zkusila a byl to pro me stres, vzhledem ke zdravotnímu stavu, který není ideální a pracovní schopnost je opravdu snížená. Lovit chlapa jen kvůli tomu mit kde bydlet se mi moc nechce.

Ronie29
Povídálka 45 příspěvků 28.06.19 20:19
@eviku-miluna píše:
@Ronie29 moje švagrová takto bydlí a táhne ji na 40.

Jak dlouho tak bydlí a jak to plánuje do budoucna? Ja vím že je třeba začít šetřit, ale ted bohužel rezervy nejsou. Jsem vdecna za ten maly uvazek a za pokryti nakladu.

Russet
Neúnavná pisatelka 17243 příspěvků 28.06.19 20:20
@Kokolina29 píše:

No, ono to jde jen do určitého věku, pokud nemáš partnera a děti. Vysoká škola na to vliv nemá. Osobně si takový život nedokážu představit. Šla bych do pidi bytu, jedla suché rohlíky, ale měla bych svůj klid.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 28.06.19 20:20

@Ronie29 :nevim: Tak to ti asi nezbyde nic jiného, než tak bydlet a kdybys náhodou třeba na tom byla zdravotně hůř a měla jen ID, tak se prostě vrátit k rodině. :nevim: Lidi bydlí různě, podle svých možností. Pokud jsi jen ty sama a nemusíš řešit třeba několik dětí, máš mnohem jednodušší rozhodování.

Sany80s
Kelišová 7399 příspěvků 28.06.19 20:24

V Brně spousta lidí, pokud přijdou o partnera a jejich příjmy jsou na nějaké běžné úrovni okolo 20 hrubého.
Tvoje pocity chápu, z dlouhodobého hlediska to není k žití.

malá_holka
Extra třída :D 13322 příspěvků 28.06.19 20:29
@Sany80s píše:
V Brně spousta lidí, pokud přijdou o partnera a jejich příjmy jsou na nějaké běžné úrovni okolo 20 hrubého.
Tvoje pocity chápu, z dlouhodobého hlediska to není k žití.

no to jí fakt pomůže :roll: lepší spolubydlení než pod mostem :roll: ja bych neřešila, ber to jak to je :palec:
@Ronie29

eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 20:30

@Ronie29 bydlí tak cca 2 roky. Plány do budoucna asi žádný velký. Chce bydlet v Praze, ale namá tu ani partnera/ rodinu/dobrou práci. Prostě absolutně nic ji tam nedrží. Není moc finančně gramotná, ale je paličák a chce bydlet v Praze. A basta..A to ji ještě rodiče sponzorují :zed:.
Se spolubydlícíma se nebaví a do společných prostor chodí, jen, když tam nikdo není. Takže tak :roll:.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 28.06.19 20:32

Hlavu vzhůru. Nevíš co hezkého život přinese. Ber to jak to je a žij každý den naplno! Klidně ve spolubydlení

Ronie29
Povídálka 45 příspěvků 28.06.19 20:39
@Tiger-lily píše:
@Ronie29 :nevim: Tak to ti asi nezbyde nic jiného, než tak bydlet a kdybys náhodou třeba na tom byla zdravotně hůř a měla jen ID, tak se prostě vrátit k rodině. :nevim: Lidi bydlí různě, podle svých možností. Pokud jsi jen ty sama a nemusíš řešit třeba několik dětí, máš mnohem jednodušší rozhodování.

To je pravda, mit deti, bylo by to mnohem slozitejsi, to si neumim představit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama