Bývalá žena se mnou chce kamarádit

Anonymní
22.8.15 13:13

bývalá žena se mnou chce kamarádit

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat co si o tom myslíte. Manžel už byl jednou ženatý a má s bývalou ženou syna, rozvedli se když byl de facto ještě miminko. jsme spolu přes čtyři roky a máme dceru. S jeho bývalou ženou jsem se viděla párkrát a v kontaktu jsou spolu pouze oni dva a to jen kvůli dítěti. Teď se mi stalo, že manžel musel nečekaně do práce a já jeho syna hlídala a jak si pro něj přišla jeho máma, začala si se mnou vykládat a zeptala se jestli společně někdy někam nezajdem atd. No řekla jsem jí že klidně, ale manžel a moje mamka které jsem to řekla mi řekli, že to není dobrý nápad, že to nebude jen tak. Ale ona už má také svojí rodinu. Co si o tom myslíte? nevím teď jak se zachovat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.8.15 13:18

Proc manzel a mamka nechtějí aby si se s ni bavila? Řekly Ti důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21189

Kdo ví…Může to být úplně nevinné, třeba jsi jí sympatická, nebo má něco za lubem. Tvůj muž ji asi zná líp, ví, jestli je nebo není záludná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807

Proč by to nemohla myslet dobře? Už je to několik let, zášť k tobě snad necítí. Asi chce znát ženu, která se stará o její dítě, možná dokonce chce mít dobré vztahy. Ne všechny ženské jsou mstivé hyeny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
22.8.15 13:19

Tak na to pozor!!! začne Ti pomalu a jistě narušovat Váš vztah… sem tam utrousí nějakou poznámku, která Ti nebude příjemná, občas se zmíní jen tak o jejich společné minulosti… a u Vás doma nastanou problémy… do toho bych já osobně tedy nešla!!! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 13:20

Zeptala bych se manžela, jaké jsou důvody toho, proč mu to nepřijde jako dobrý nápad a podle toho se zařídila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
22.8.15 13:24

Pokud je ti sympaticka, tak proc ne? Chlap treba nechce, protoze se boji, ze ti ho vylici v trochu jinem svetle, nez se prezentuje on sam. Preci jen rozvest se se zenou, se kterou ma male mimco, to neni uplne hezka vizitka, urcite to pred tebou uz nekdy nejak ospravedlnil.
Samozrejme bych byla opatrna, nevyblila na sebe prilis osobni veci, at uz vztahove ci financni. A pak uz uvidis, to poznas, zda chce skodit nebo se fakt jen kamaradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.8.15 13:28

Mamka mi pouze řekla, že si myslí, že to nebude dobrý nápad, že nějaké,,kamarádství,, mezi bývalou ženou a stávající nebude dělat dobrotu. A manžel mi řekl, no dělej jak myslíš, ale hlavně si jí moc nepřipouštěj k tělu, nemuselo by se ti to vyplatit. Tak já nevím no. Jako ke mě byla slušná a v pohodě. Může to být nevinné, třeba fakt chce mít dobré vztahy nebo to může být nějaká záludnost. To bohužel nemůžu odhadnout, ale zase si říkám, pokud fakt chce mít třeba dobré vztahy a já se budu zdráhat řekne si co to je za namyšlenou fiflenu a pokud za tím něco bude tak zase manželovi věřím, že by jí honem rychle hnal odkud přišla. Byla bych ráda, kdyby třeba někdo měl podobnou zkušenost s něčím takovým a podělil se o ní. Kdyby to byla nějaká holčina se kterou manžel chodil v patnácti tak to neřeším, ale bývalá žena a ještě spolu mají dítě to už je jiná. Nevím fakt jak se zachovat teď

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.8.15 13:30
@Bibi239 píše:
Pokud je ti sympaticka, tak proc ne? Chlap treba nechce, protoze se boji, ze ti ho vylici v trochu jinem svetle, nez se prezentuje on sam. Preci jen rozvest se se zenou, se kterou ma male mimco, to neni uplne hezka vizitka, urcite to pred tebou uz nekdy nejak ospravedlnil.
Samozrejme bych byla opatrna, nevyblila na sebe prilis osobni veci, at uz vztahove ci financni. A pak uz uvidis, to poznas, zda chce skodit nebo se fakt jen kamaradit.

rozvedli se, protože ona se chtěla vrátit k bývalému příteli. S manželem se znali pár týdnů jak otěhotněla, tak se kvůli miminku vzali, ale nevyšlo to. A to mi řekli i příbuzní z manželovy rodiny, takže to nejspíš pravda bude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.8.15 13:37
@taibi píše:
Tak na to pozor!!! začne Ti pomalu a jistě narušovat Váš vztah… sem tam utrousí nějakou poznámku, která Ti nebude příjemná, občas se zmíní jen tak o jejich společné minulosti… a u Vás doma nastanou problémy… do toho bych já osobně tedy nešla!!! :think:

tak pokud bych se zmínila o jejich minulosti, tak zase si můžu říct jo holka pro tebe minulost, pro mě budoucnost a současnost. Domů bych si jí asi určitě ale netahala. Beru že mají spolu dítě, ale aby se třeba s manželem vídala nad rámec jen proto, že se bavíme to bych nedopustila. Manželovi věřím, ale zase u ní nemůžu vědět. a to nemyslím nijak ve zlém

• Nahlásit
  • Citovat
10749
22.8.15 13:38

I když to možná myslí dobře, tak bude v pokušení - uvidí vám líp „do kuchyně“, bude vědět, co si pořizujete, kolik máte peněz a když jí to přijde „moc“, zatlačí na výživné (naprosto vždycky je to tak, že plátci připadají alimenty moc vysoké a příjemci moc nízké :) ).
Navíc, pokud bude mít se svým současným přítelem nějaký problém nebo se rozejdou, tak bude mít tendenci využívat tvého muže - a ty bys to jako kamarádka měla pochopit.
Byla bych taková přátelská rezervovaná známá - na kafe občas klidně, ale velmi bych filtrovala informace, které k ní pustím a do bytu bych ji asi moc nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
22.8.15 13:41

@Knihomyš naprosto souhlasím :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7324
22.8.15 13:41
@taibi píše:
Tak na to pozor!!! začne Ti pomalu a jistě narušovat Váš vztah… sem tam utrousí nějakou poznámku, která Ti nebude příjemná, občas se zmíní jen tak o jejich společné minulosti… a u Vás doma nastanou problémy… do toho bych já osobně tedy nešla!!! :think:

Tak snad není taková blběna…??? Pokud by mi ex mého partnera začala vyprávět něco, co by mi vadilo, utnu „kamarádství“ rychlostí blesku…nikdo jí nemůže nutit se s ní třeba 2 x v týdnu scházet a poslouchat drby…nebo ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7324
22.8.15 13:43
@radkka píše:
Proč by to nemohla myslet dobře? Už je to několik let, zášť k tobě snad necítí. Asi chce znát ženu, která se stará o její dítě, možná dokonce chce mít dobré vztahy. Ne všechny ženské jsou mstivé hyeny…

Přesně tak…posílat svoji dceru někam na víkendy, prázdniny…taky budu chtít znát onu osobu, která se částečně bude starat. Neviděla bych v tom hned detektivku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.8.15 13:48

Tak zase třeba co jsem se tak bavila s manželovou rodinu, ta jejich vztah a náš který s manželem máme je sto a jedna. My se brali, protože jsme chtěli a dítě jsme měli až po svatbě, protože jsme chtěli. Oni se brát,,museli,,. Oni měli každý svoje kamarády, volný čas atd. my s manželem vesměs vše podnikáme společně. Taky se bojím toho, že když vidí, že manžel je chlap, který žije rodinou tak zavětří, že toto by se jí hodilo. Ale možná taky ne a fakt chceřeba mít jen tak někoho na pokec. Jsem vážně na vážkách a už jen proto, že naše děti jsou de facto sourozenci

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama