Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, čeká mě KET a nevím do kdy pít čaj dle báby Radnické? jestli raději přestat s pitím před KET, kdy již beru Estrofem 1-1-1 a nebo pít až do ET nebo do potvrzení testů HCG z krve? poraďte prosím
Ja právě taky nevím jak e to používa
mám je doma a piju na menses bolestivou trochu to pomáhá a pila jsem predtim caje Mojžíšové tam to bylo 6 týdnů a pak pauza a tady nevím tak piju do ovulace a chvíli po jo vysazují oba čaje mi pomohli na těhotenství ,ale bohužel vždycky biochemické skončilo to po týdnu
já čajům věřím a ty biochemické bude asi můj problém ikdyz nevím kde a s čím
a 1 cyklus Mojžíšova a druhý bába Radnická takže čaje fungují ![]()
@zabicka7 ahojky díky,že jsi mě označila mě sw to neukázalo
já přirozenou cestou zatím
my se snažíme teďka 6 ty měsíc předtím 2 biochemická (4,5) cyklus
ale babu Radnickou piju ![]()
@Martina 94
Ahoj, to víš, teprve se s tím učím ![]()
ok, přeju hodně štěstí ![]()
@zabicka7 aha tak to ju
já jsem tady od července tak jsem skoro profik
děkuji tobě taky
a po jake době podstupujes ivf jestli se mohu zeptat ![]()
@Martina 94
třeba přijdu na radu
my měli 2× potrat v přirozeném početí
, tak jsme potom přešli na IVF ![]()
@zabicka7 aha to je mi líto
já měla 2 biochemko a doktor zatím nějak nic neřeší tak nevim
a po jake době si potratila v kolikatym týdnů ? Já jestli se mi to stane ještě tak to taky chci řešit
@Martina 94
poprvé ve 21 tt a podruhé v 8tt
doktor gynekolog?
@zabicka7 aha tak to jo
no a tak uvidíš no ale zase si myslím,že si 2 krát počala normálně tak si myslím,že se určitě zadari i přirozeně ale uvidíš tam by spíše chtělo vyřešit to potracení no
no já 2 biochemka ![]()
@Martina 94
na to už přišli, máme komplikovanější genetiku
, proto IVF a genetické vyšetření embryí ![]()
@zabicka7 a vím,že je to hodně intimní klidně napiš do zprávy na co přišli ? Mě to zajímá , protože mám 2 biochemka s taky mi to nejde do hlavy
s můj doktor to bude řešit až po roce
já,už se teďka toho desim a to se snažíme teprve půl roku
no moji kamosce se stalo jednou 5 dní spozdeni test pozitivní a hnedka ji lékařka dala utrogestan u mě 7a 2 dny test pozitivní a můj doktor zatím na to nic neříká
já mám,už z toho tehu a s testu normálně strach
se podívat ,že se zase něco chystalo a ,a že to zase odešlo ![]()