Čaj báby Radnické

Napsat příspěvek
Velikost písma:
421
23.11.18 13:23

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, čeká mě KET a nevím do kdy pít čaj dle báby Radnické? jestli raději přestat s pitím před KET, kdy již beru Estrofem 1-1-1 a nebo pít až do ET nebo do potvrzení testů HCG z krve? poraďte prosím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
23.11.18 13:42

Ja právě taky nevím jak e to používa :-) mám je doma a piju na menses bolestivou trochu to pomáhá a pila jsem predtim caje Mojžíšové tam to bylo 6 týdnů a pak pauza a tady nevím tak piju do ovulace a chvíli po jo vysazují oba čaje mi pomohli na těhotenství ,ale bohužel vždycky biochemické skončilo to po týdnu :-) já čajům věřím a ty biochemické bude asi můj problém ikdyz nevím kde a s čím :-) a 1 cyklus Mojžíšova a druhý bába Radnická takže čaje fungují :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
23.11.18 22:31

Podstupuješ IVF a nebo zkoušíš přirozenou cestou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.11.18 18:05

Podstupuješ IVF a nebo to zkoušíte přirozenou cestou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.11.18 18:07

@Martina 94

Podstupuješ IVF a nebo zkoušíš přirozenou cestou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
26.11.18 18:22

@zabicka7 ahojky díky,že jsi mě označila mě sw to neukázalo :-) já přirozenou cestou zatím :-) my se snažíme teďka 6 ty měsíc předtím 2 biochemická (4,5) cyklus :-) ale babu Radnickou piju :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.11.18 18:46

@Martina 94
Ahoj, to víš, teprve se s tím učím :mavam:
ok, přeju hodně štěstí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
27.11.18 10:19

@zabicka7 aha tak to ju :-) já jsem tady od července tak jsem skoro profik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: děkuji tobě taky :-) a po jake době podstupujes ivf jestli se mohu zeptat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
27.11.18 21:24

@Martina 94
třeba přijdu na radu :lol: my měli 2× potrat v přirozeném početí :,( , tak jsme potom přešli na IVF :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
27.11.18 22:35

@zabicka7 aha to je mi líto :-( já měla 2 biochemko a doktor zatím nějak nic neřeší tak nevim :-) a po jake době si potratila v kolikatym týdnů ? Já jestli se mi to stane ještě tak to taky chci řešit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
28.11.18 16:11

poprvé ve 21 tt a podruhé v 8tt
doktor gynekolog?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
28.11.18 16:12

@Martina 94
poprvé ve 21 tt a podruhé v 8tt
doktor gynekolog?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
28.11.18 17:24

@zabicka7 aha tak to jo :-) no a tak uvidíš no ale zase si myslím,že si 2 krát počala normálně tak si myslím,že se určitě zadari i přirozeně ale uvidíš tam by spíše chtělo vyřešit to potracení no :( no já 2 biochemka :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
30.11.18 10:00

@Martina 94
na to už přišli, máme komplikovanější genetiku :,( , proto IVF a genetické vyšetření embryí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
30.11.18 10:30

@zabicka7 a vím,že je to hodně intimní klidně napiš do zprávy na co přišli ? Mě to zajímá , protože mám 2 biochemka s taky mi to nejde do hlavy :-( s můj doktor to bude řešit až po roce :-( já,už se teďka toho desim a to se snažíme teprve půl roku :-( no moji kamosce se stalo jednou 5 dní spozdeni test pozitivní a hnedka ji lékařka dala utrogestan u mě 7a 2 dny test pozitivní a můj doktor zatím na to nic neříká :-) já mám,už z toho tehu a s testu normálně strach :-( se podívat ,že se zase něco chystalo a ,a že to zase odešlo :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová