Co vám pomáhá na celulitidu?

8022
22.5.14 12:09

Celulitida co vám pomáhá?

Ahoj holky chtěl abych vaše zkušenosti co vám pomáhá na celulitidu.
Mám 59 kg 172 cm (-4,5 kg)
Dřive jsem dost sportovala. Poté méně kvůli problému s pateří konec roku (2013) v lednu otěhotněla v březnu byla ne revizi minulý týden jsem skončila šestinedělí.
Od revize jsem zhubla za týden cca 4,5kg (předtím cca 64), když mám nervy nejím nechutná mi, od té doby jsem kila nenabrala.
Snažím se jíst zdravě.
Takže jsem skoro půl roku moc nesportovala a na mojich nohách a zadku se to opravdu projevilo.
Sice chci zas v červnu otěhotnět, ale buhví kdy to vyjde:( ale stejně by mě to zajímalo co vám zabírá.? jaké cviky, cvičení. krémy a jiné vychytávky.

Asi řeším malichernosti, ale zajímá mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Jemys
22.5.14 12:13

@luciekal Tělové oleje. Je to lepší než krémy na celulitidu. A samoopalovací mléka - pěkně to maskujou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
4214
22.5.14 12:19

Taky by mě zajímalo. Když chci použít tu drsnou žíňku, tak co ktomu potřebuji. Jen ve vaně mýdlo? Neno je ktomu potřeba ještě nějaký olej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
22.5.14 12:34

Já jsem někde četla o zrnkové kávě mleté, ale neumím si představit ten bordel z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4102
22.5.14 12:34

@luciekal kamarádce hodně pomohl aqua aerobic a masáže :palec:
já na celulitidu netrpím, ale i mě se po aqua aerobicu hodně vypla kůže, asi tím třepotáním v té vodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
22.5.14 12:36

@markyj nemám to asi nějak šílený, ale dlouho jsem neměla vůbec Nosila jsem mini a kratké kratásky a ted jsem je vytáhla jen se silonkami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
22.5.14 12:36

Mrknu kde v praze je aa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4102
22.5.14 12:38

@luciekal jj fakt to můžu doporučit, ono se to právě tím cvičením ve vodě hodně třepe, takže se to krásně prokrvuje :palec: a právě ta kámoška chodila ještě k tomu na ty speciální anti celu masáže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
22.5.14 12:39

@markyj já jsem slyšela že plaváním jelikož jsi ve studené vodě tuk dolu moc nejde. No já doufám že otěhotním ale kdyby ne chci pro seb eněco udělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1827
22.5.14 12:57

Nejlepší je vepřové sádlo, zmizí ti jizvy i celulitida ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62249
22.5.14 13:05

To se te netyka, ale ja vysadila HA, zmizely mi hned dve kila a celilitida taky. Jinak si myslim, ze je to dane geneticky, ja nesportuju a jen sedim a nemam ji, moje mamka ji taky nikdy nemela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
22.5.14 13:14

Me pomaha jen bankovani na stridacku s rucnimi lymfodrenazemi. Chodit kazdy tyden a alespon 6-8 tydnu, pak chvili pauza a znova. Ale na leto je to blby, po bankovani se delaji modriny a clovek vypada jako obet domaciho nasili. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
23.5.14 13:22

Jedine masazni valecek nebo obycejny valecek na testo. Kdyz jsem valcovala poctive kazdy den, tak jsem celulitidu nemela. Potom taky nesmim porad sedet… coz pri mem kancelarskem zamestnani jde tezko :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
23.5.14 13:26
@MambaJ píše:
Nejlepší je vepřové sádlo, zmizí ti jizvy i celulitida ;)

to jako fakt? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
23.5.14 13:28

@luciekal vidis, ja si kratasy do puli stehen klidne vezmu, holt mam celulitidu, ale smazit se kvuli tomu nebudu :) horsi do plavek, to bych se nejradsi zavrtala do zeme, ale ja uz s tim asi moc neudelam, navic jsem lina cvicit, takze se s tim budu muset smirit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama