Ceny umělého oplodnění - co hradí pojištovna a co ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 11:15
ceny umeleho oplodneni co hradi pojistovna a co ne

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jake mate zkusenosti s cenami za umele oplodneni, je nekdo, komu to hradila pojistovna, nebo to mel za,,malo,, penez? za chvili se chystame, asi jo Jihlavy, nema nekdo zkusenosti s timto CAR? dekuji za odpovedi :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 06.10.14 11:17

https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?…

Staci pohledat, diskuze 2 dny stara, od te doby se moc nemenilo.

jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 11:20

@Cuddy dekuji :)

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 11:20

To vás nepoučili dr? to by měli..
říct, co je na pojišťovnu a co je možné si připlatit.. pokud máte slušné spermio, a u tebe taky není extra problém, tak se to dá dělat zdarma

jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 11:26

@xsaleen no doktor povidal, ze by se nemuselo nic platit, ale tady vsichni pisou, ze se plati moooc, mela jsem nepruchodne vejcovody, tak mi je odebraly a jedno ditko mam prirozene, myslim, ze by problem byt nemel, aspon podle doktora :nevim:

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 06.10.14 11:29

@jenny 89
ono se vzdycky neco plati, neznam nikoho kdo by to mel uplne zadarmo.
Jinak Jihlava je asi Ok, nemam zkusenost ale okoli co tam bylo je +- spokojene, vsude ne nekdo a neco :nevim:

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 11:32

@jenny 89 tak jedno těhotenství už je plus… jak říkám, záleží, jaká je vaše diagnoza… pokud je problém jen ve vejcovodech, tak by to mohlo být ok i na pojišťovnu… doplácí si, protože bud je někde problém, a nebo to prostě chtějí :nevim:
nás to vyšlo na cca 10t ani ne… a to jsem měla léky co jsem si hradila a měli jsme ICSI kvůli spermiu (sami by to vajíčko neoplodnily)a mražení

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 11:33

@Lana222 opravdu se to dá.. ale min u těch léků z nich nejsou dr moc happy, musíš si to míchat sama navíc nejsou tak čisté, jak léky co si doplácíš

jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 11:34

@Lana222 dekuji moc za info, jsem vyklepana co mi vubec povi a tak a na genetiku a tak se musi vzdy? ja bych penizky klidne obetovala, ale nevim jak se na to bude tvarit manzilek az na nas vybali ze to bude stat treba 20000 :?

jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 11:39

Snad by se nekdo nasel co mel jen ty vejcovody jako ja, chtela bych vedet co nejvic nez tam pujdu abych nebyla pak prekvapena :)

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 06.10.14 11:42

@jenny 89 jestli se chceš zeptat, jak to chodí v Sanusu Jihlava, přijd do diskuze Jihlava Sanus.. a jinak ná IVF vyšlo na 30 tisíc.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 06.10.14 11:47

@jenny 89
ono se to vetsinou neplati jednorazove ale treba v etapach kdy je potreba nejaky lek, nebo ukon atd… ale i tak je to vysoka castka i kdyz zase ne tolik za to mimco, kdyz to jinak nejde…

@xsaleen
jj, asi to jde…ale fakt nikoho neznam, kdo by do toho nedal nejake sve penize :lol:
tech 10-30tisic byva normal :roll:

jenny 89
Povídálka 12 příspěvků 06.10.14 12:06

Holky jsem zvedava co mi vubec povi a tak, jsem mesic po laparo a cekam na ms, modlim se aby prisla mrska abych to mohla rozjet a nemusela jeste resit ms, pred ivf… :( mela jsem to vzdy v pohode, pravidelne..

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 12:43

Tak oni ti ještě stejně udělají nějaká vyšetření, pokud je ještě nemáš.. takže ot stejně ještě chvilku potrvá..
na genetiku se vždy nechodí

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 06.10.14 12:48

@jenny 89 Takhle rychle to zpravidla nebyva.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >