Ahoj, ráda bych se zeptala jsetli s tím někdo máte zkušenost:
já jsem zaměstnanec v ČR, tady si uplatňuji daňový bonus na dítě
manžel je OSVČ na SK a když si volal na slovenskou daňovou správu, bylo mu řečeno, že si může taky uplatnit daňový bonus na dítě na slovensku a to bez ohledu na to, že si ho již uplatňuji já v CZ
Takhle mu to řekli na základě toho, že popsal naší situaci. Dítě máme jen jedno. Máte s tím někdo zkušenost? Skutečně to takhle je? Nebo nevíte poradit kam se v CZ mám obrátit aby mi to taky potvrdili? Snažila jsem se na to doptat na financni sprave, ale tam mi paní po položení tohoto dotazu nic neřekla a rovnou pustila pisnicku
Ahoj, ráda bych se zeptala jsetli s tím někdo máte zkušenost:
Takhle mu to řekli na základě toho, že popsal naší situaci. Dítě máme jen jedno. Máte s tím někdo zkušenost? Skutečně to takhle je? Nebo nevíte poradit kam se v CZ mám obrátit aby mi to taky potvrdili? Snažila jsem se na to doptat na financni sprave, ale tam mi paní po položení tohoto dotazu nic neřekla a rovnou pustila pisnicku
