Čerpání daňového bonusu na dítěe v CZ a SK zároveň

Anonymní
1.10.19 09:57

Čerpání daňového bonusu na díte v CZ a SK zároveň

Ahoj, ráda bych se zeptala jsetli s tím někdo máte zkušenost:

  • já jsem zaměstnanec v ČR, tady si uplatňuji daňový bonus na dítě
  • manžel je OSVČ na SK a když si volal na slovenskou daňovou správu, bylo mu řečeno, že si může taky uplatnit daňový bonus na dítě na slovensku a to bez ohledu na to, že si ho již uplatňuji já v CZ

Takhle mu to řekli na základě toho, že popsal naší situaci. Dítě máme jen jedno. Máte s tím někdo zkušenost? Skutečně to takhle je? Nebo nevíte poradit kam se v CZ mám obrátit aby mi to taky potvrdili? Snažila jsem se na to doptat na financni sprave, ale tam mi paní po položení tohoto dotazu nic neřekla a rovnou pustila pisnicku :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8518
1.10.19 11:29

Jde to. Na každého platí jiné daňové zákony.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
842
1.10.19 12:03

@Hanula1212 Moc děkuji za info :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák