České muslimky ve válce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivona19
Nováček 4 příspěvky 05.11.14 13:48
české muslimky ve válce

Zdravím holky, mám hlavu plnou otázek jak teď žijete někde v Iráku nebo v Sýrii? Loni jsem pročítala jednu diskuzi o životě z muslimem a některé co žijete na východě jste psali jak je to tam normální :think:,ale teď si říkám co se tam všechno děje jestli jste se raději nevrátily do vlasti, anebo zůstali tam? Masakrování lidí kteří nevyznávají jen šiitský islám jsou popravováni atd.Jak je to ve skutečnosti, nebo media všechno moc zveličují? To asi ne, když je zveřejněno plno fotek a videí.???

Reakce:
eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 05.11.14 13:56

Mají tam ještě vůbec ženský přístup na net???

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 05.11.14 14:01
@eva333 píše:
Mají tam ještě vůbec ženský přístup na net???

To mě taky napadlo.

Aktiyata
Nováček 10 příspěvků 05.11.14 14:25
Muslimky

Určitě nemají, jinak by je ukamenovali… :-(. Těm děvčatům se divím, nechápu, jak se tak mohly zblbnout…

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 05.11.14 14:26

Teda myslim du, ze tam maji ted uplne jiný starosti, nez psat na emimino…

Ivona19
Nováček 4 příspěvky 05.11.14 17:04

No já si myslím že přístup na net v některých oblastech asi mají, ale asi tady žádná taková češka nenapíše možná ze strachu.Ale když jsem si četla tenkrát ty názory tak byli naprosto spokojené. Proto mě zajímá jak to tam funguje dnes? Jestli si za svým stojí i přes boje, které tam momentálně jsou? Navíc takových cizinců kteří konvertovali k islámu bylo víc a jak nakonec dopadli-s uříznutou hlavou :?

Menora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 08:35

@Ivona19
Odpověď budeš čekat asi marne, ale před válkou se tam zilo lépe či hůř, tak jako všude jinde. Ti, co meli jen trochu možnost, tak už jsou z te oblasti dávno pryc.

Ivona19
Nováček 4 příspěvky 06.11.14 10:35

Nečekám na odpověď, jen jsem to zkusila jestli se nějaká češka ozve.Je mi jasné že asi ne, protože situace tam je kritická. A všude jinde určitě ne ať už lépe či hůř.

Milus335
Kecalka 104 příspěvků 11.02.15 19:25
AsI budu ukamenovana :-D

Tak jsem tu ted napsala, tak prijdu o hlavu, nebo me ukamenuji…

Ivona19
Nováček 4 příspěvky 05.03.15 14:14

Velice vtipné, hlavně když žijete v praze. Já jsem se ptala na to kde je to postížené útoky a vlastně válkou. Přečtěte si to znovu než budete vtipkovat, ale vtipné to nebylo spíš vzhledem k situaci ubohé. :roll:

Milus335
Kecalka 104 příspěvků 18.03.15 07:21
Neziju v Praze!!!!!!

To, ze mam v profilu, ze ziju v praze znamena maximalne tak to, ze v dobe zalozeni uctu jsem tam zila. Jestli si myslite, ze neumim cist a ze jsem uplne blba, tak se mylite.Ziju v Syrii s manzelem, on je syran, tak me tu nepoucujte co je vtip a nebo neni. Nejdriv jste se mela zeptat a nedelat tady dulezitou… :nevim:

sisi 1111
Kecalka 480 příspěvků 23.03.15 10:48
@Milus335 píše:
To, ze mam v profilu, ze ziju v praze znamena maximalne tak to, ze v dobe zalozeni uctu jsem tam zila. Jestli si myslite, ze neumim cist a ze jsem uplne blba, tak se mylite.Ziju v Syrii s manzelem, on je syran, tak me tu nepoucujte co je vtip a nebo neni. Nejdriv jste se mela zeptat a nedelat tady dulezitou… :nevim:

No, tak já si myslím, že zakladatelka nedělala důležitou, ale reagovala na na tvou arogantní, směšnou odpověď. Otázka zněla snad jinak, nemýlímli se ;)

Milus335
Kecalka 104 příspěvků 23.03.15 12:01

@sisi 1111 Ja ale mou prvni odpoved vubec nesmeroval k zakladatelce, ale k uzivatelce aktayata, protoze na jeji hloupou vetu, jsem hold musela dat hloupou odpoved. A k te dukezitosti zakladetelky, nemam co dodat po znovuprecteni a nemyslim tim jeji zakladatelsky komentar.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >