Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Holky kdo je pro odtajneni anonymky, tak sem, kdyz teda chcete revoluci.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Jj presne tak, proc nemuzou odtajnit anonymku, mozna ze emimino ani odtajnit nemuze, protoze vlastne zadna zakladatelka neexistuje?
@Kaczenka píše:
Velká dubnová revoluce
jj jdem do toho, ja chci odtajneniiiiiiiii
@_BBQ_s píše:![]()
![]()
do toho holka, do toho!
holky jestli chcete revoluci, tak se musite pridat
Pokud je to kvuli te diskuzi o tom davani leku miminku, tak ja jsem pro odtajneni, neverim, ze se zakladatelka spletla
Jste spadly z visne ne? Vazne si myslite, ze ji admin odtajni, po tom vsem? Akorat dalsi diskuze, kde se to semela a pak smaze ![]()
@neumisa píše:
To už by stačilo, ne?že vás to pořád baví…
proc jako, bud at daj poradne vysvetleni nebo odtajneni. Odtajnujou tady kde jakkou anonymku a kdyz jde tady o vaznou vec, tak to ne! Fuj fuj fuj
@agabuska píše:
Jj presne tak, proc nemuzou odtajnit anonymku, mozna ze emimino ani odtajnit nemuze, protoze vlastne zadna zakladatelka neexistuje?
jako že to založili admini z nudy?
@Leni78 píše:
A co se stane, až odtajní zakladatelku?
By me taky zajimalo
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat