Chci s ním spát s ochranou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16471
7.2.21 15:47

Není na místě se cítit divně, když chceš mít sex s kondomem. Já si zpětně říkám, že jsem HA brát neměla nikdy, teď mě to mrzí. Ať už máš důvod jakýkoliv, nenech se dotlačit do jeho představ. Normálně mu to sděl, jako fakt, mile, hezky, ale jako jasnou věc, kterou ty chceš a trváš na ní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
7.2.21 16:14

Milá zakladatelko, neměj strach přijít o tohoto muže, pokud nebude respektovat toto tvé výsostné přání.

Žena je ta, která rozhoduje o všem, co se jejího intimního života týká.

Žena si vybírá muže, s nímž si přeje mít děti.

Jsi v nekrásnějším rozpuku mládí, tak toto období nepromarni s nikým, kdo tě nebude -nechce respektovat. Protože lidská láska není zamilovanost, to si tak lidé jenom myslí, s láskou si ji pletou. Láska je respekt člověka k člověku. Je to úcta jeden k druhému a k sobě sebeúcta. Buď v sebeúctě a budeš vždycky v bezpečí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
7.2.21 16:24

Za mě sex jedině s gumou. I v dlouholetým vztahu.

  • Citovat
  • Upravit
1711
7.2.21 16:25

Možná se ho to na začátku “dotkne”, ale pokud je normální, tak to pochopí. Sama jsem na začátku vztahu brala antikoncepci, pak jsem ji už nechtěla brát, tak jsem šla do tělíska. To mi dělalo rok neplechu, po vytažení používáme kondomy to už bude snad i 3-4 roky, a nevidím problém. A to už jsme dokonce i manželé. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2085
7.2.21 19:34

Řekněte mu jednoduše, že se cítíte ještě moc mladá na děti, tak jste se rozhodla pro kondomy, protože antikoncepci brát nechcete. Prostě už dál nechcete riskovat. Když bude mít s kondomem problém, tak ať si začne šetřit na výbavu pro dítě :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2782
7.2.21 19:47
@poučená píše:
Já myslím, že pro vztah, který má mít smysl, se člověk nemá zaplést se lží.

Ty už jsi poučená :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107053
7.2.21 19:49
@holka_z_hor píše:
Za mě sex jedině s gumou. I v dlouholetým vztahu.

Se ti líbí jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
7.2.21 19:54
@holka_z_hor píše:
Za mě sex jedině s gumou. I v dlouholetým vztahu.
A za me naopak v dlouhodobem vztahu jedine bez.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
7.2.21 20:03
@Venetia píše:
Se ti líbí jo?
Áno. Provozuju prostě Safe sex.
  • Citovat
  • Upravit
107053
7.2.21 20:13
@holka_z_hor píše: Áno. Provozuju prostě Safe sex.

Neznám a ani mně to nikdy nelakalo… Není nad klasický konec

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
7.2.21 20:14
@Venetia píše:
Neznám a ani mně to nikdy nelakalo… Není nad klasický konec

Br :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
22566
7.2.21 20:17
@holka_z_hor píše:
Za mě sex jedině s gumou. I v dlouholetým vztahu.

Nechápu. A v dlouhodobém vztahu mi to teda přijde úplně mimo. Ale pokud to nevadi ani jednomu, tak asi není problém. My naštěstí jedeme oba bez

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4263
7.2.21 20:18
@holka_z_hor píše:
Za mě sex jedině s gumou. I v dlouholetým vztahu.

To je jak lízat zmrzlinu přes sklo. ;) 8) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
7.2.21 20:19
@Fofrník píše:
To je jak lízat zmrzlinu přes sklo. ;) 8) :kytka:

To jsou kecy puberťáka :P

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
7.2.21 20:20
@Kockazvysocan píše:
Nechápu. A v dlouhodobém vztahu mi to teda přijde úplně mimo. Ale pokud to nevadi ani jednomu, tak asi není problém. My naštěstí jedeme oba bez

Já to nikomu necpu, každej jak mu to vyhovuje.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová