Chorvatsko - cena ubytovani

48
6.6.06 13:45

Chorvatsko - cena ubytovani

Ahoj holky,
chceme letos po dlouhe dobe konecne na dovcu. Vybrali jsme si Chorvatsko, chceme nekde nahoru nebo stred, at je s mimcem co nejkratsi cesta. Divala jsem se ale na net a prijde mi strasne drahe ubytovani. Kdyby mel nekdo z vas tip na konkretni ubytovani za cca 10-15 euro na osobu, tak se prosim ozvete. Jedeme na blind, tak doufam, ze nebudeme muset spat s mimcem v aute a ze neco sezenem. Ubytovani muze byt skromne, chceme jen dve postele (cestovni pro maleho vezmeme sebou) a nejakou lednicku se sporakem. Cim konkretnejsi info, tim lip. Dik moc.
Lupre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
6.6.06 13:59

Ahoj, nejlepší je sjednávat ubytování přímo u majitelů apartmánů. Spoustu kontaktů najdeš zde www.apartmani-hrvatska.com, my taky nechceme jet příliš daleko, tak jsme si vybrali ostrov Krk, přímo město Krk, cena za studio 26 EUR/noc, apartmán 2+1 za 32 EUR/noc, poslední červnový týden. Pokud vám nevadí ubytování v nějaké malé vesničce, tak tam budou ceny ještě nižší.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
6.6.06 14:08

Ahoj Lupre,

my jedeme 25. června do Starigrad-Paklenica. Je to autokemp, ale mají i apartmány s kuchyňkou nebo jen pokoje. V areálu je restaurace, lze polopenzi, nebo jen snídaně, nebo si vybrat z jídelního lístku. Je to tak 800-850km. Jedeme víceméně taky na blind jako každý rok,ale volno tam určitě bude. Výhoda je, že je to přímo u vody, v městečku jsou obchody, pekárna, restaurace atd. Mám na ně telefon, německy nebo anglicky se s nima můžeš domluvit, kdyžtak mi napiš SZ. Jediné co mě letos trápí, jaké bude letos počasí. Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
6.6.06 14:10

Jo, ale nenapsala jsem hlavní věc, cenu. Za dospělého 12 Eur, za dítě polovinu, ale my máme 6tiletého, takže za mimina nechtějí nic. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
6.6.06 14:33

My jsme byli loni na ostrove Peljesac ve vesnicce Drace a bylo tam nadherne.Cena 10 eur na osobu,na den a noc.Apartman byl skvely,z nasi terasky jsme to meli 5m do more.Pristi rok se chystame zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
6.6.06 15:15

Ahoj!

My jezdíme na blind do Chorvatska každý rok a je to tam čím dál dražší:-(
Vloni jsme byli v červenci v Primoštenu a platili jsme za apartmán 60 EUR/den. Nic levnějšího jsme nesehnali. Na vesnicích to je i o polovinu levnější, ale nekoupíš tam ani zmrzlinu…
Almerka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
20.6.06 15:18

Ahojky,

chtěla bych Vás požádat o informaci. Rádi bysme na prodloužený výkend od Chorvatska pod stan. Nemáte někdo představu jakou můžeme očkávat cenu za dva lidi, stan a auto?
A na kolik nás může vyjít cesta - myslím dálniční poplatky.

Děkuju Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama