Chování tchýně k příteli

18
21.1.16 18:20

Chování tchýně k příteli

Ahoj, jsem tu nově zaregistrovaná :roll: A jdu si k vám pro rady.
Mám přítele on 21let já 21let. Bydlíme spolu už pul roku..a jsme spolu 2 roky. Mám problém s přítele mámou. Přítel má ještě bráchu, asi o 6 let staršího. Chlastá, kouří, je to sprosťák…Jde o to, že se tchyně chova jako kdyby přítel byl maly miminko! Samy Marečku, Marynku…Hlazeni, pusinky. Jo je to jeho mama. Ale on je dospělej…žije semnou, spi semnou… minulej tejden měl přítel noční a ona mu rano napsala smsku: Ahojky, moc na tebe myslím, celou noc jsem nemohla spat, byla to dlouha noc…to už na mě bylo moc. Ještě za to mohla napsat miluju tě a bylo by to jako ode mě. Jak s tím bojujete? Co s tím děláte, s takovou tchýní… ke staršímu se takhle vubec nechova, ten si před ni zapali a ona nic. Ale kdyby si zapalil Marek, tak je 3 světová!!!… :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
21.1.16 18:28

A co jako? Ubližuje vám nějak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
21.1.16 18:30

S tím se nedá bojovat. Jedině zdrhnout. Buď půjde přítel s tebou, nebo jdi sama. Co na to vlastně říká přítel? Nechá si to od matky líbit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
21.1.16 18:31

Bud rada, ze mají dobry vztah!!! Pochopila bych, kdyby jsi tohle psala o jeho bejvaly nebo o jeho kamarádce, ale o MAME??? :D :D Me je 27 let mam manžela bydlím v nemecku takze od našich 300 km a stejne si píšeme kazdy den jak s mamou tak s tátou. Dávej si pozor protoze jakmile budes zarlit na vlastní rodinu tvého přítele, muze se to obrátit proti tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
21.1.16 18:32
@Wall-e píše:
Ahoj, jsem tu nově zaregistrovaná :roll: A jdu si k vám pro rady.
Mám přítele on 21let já 21let. Bydlíme spolu už pul roku..a jsme spolu 2 roky. Mám problém s přítele mámou. Přítel má ještě bráchu, asi o 6 let staršího. Chlastá, kouří, je to sprosťák…Jde o to, že se tchyně chova jako kdyby přítel byl maly miminko! Samy Marečku, Marynku…Hlazeni, pusinky. Jo je to jeho mama. Ale on je dospělej…žije semnou, spi semnou... minulej tejden měl přítel noční a ona mu rano napsala smsku: Ahojky, moc na tebe myslím, celou noc jsem nemohla spat, byla to dlouha noc…to už na mě bylo moc. Ještě za to mohla napsat miluju tě a bylo by to jako ode mě. Jak s tím bojujete? Co s tím děláte, s takovou tchýní… ke staršímu se takhle vubec nechova, ten si před ni zapali a ona nic. Ale kdyby si zapalil Marek, tak je 3 světová!!!… :pocitac: :zed:
:think: moc nechápu, co má váš sex společného s tím jak má matka oslovovat svého syna? No a tu smsku bych pochopila jako vystupňované obavy o syna.. třeba má strach aby se mu s tebou dobře vedlo.. nech ji být a je to.. mmch jak ty víš co mu píše za smsky? Do toho ti nic není přece
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13750
21.1.16 18:34

A to bydlíte u ní? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
21.1.16 18:35

No nejdůležitější na tom je, jak se chová přítel v těchto situacích. Pokud jí to žere, to bude problém, pokud jí nějak usměrňuje, tak snad se dá něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
21.1.16 18:41
@jenika1 píše:
No nejdůležitější na tom je, jak se chová přítel v těchto situacích. Pokud jí to žere, to bude problém, pokud jí nějak usměrňuje, tak snad se dá něco dělat.

prosím tě, jak by se měl přítel v této situaci správně chovat? To by mě zajímalo…
Měl by jako říct, že máti je děsná kravka a že není normální? Měl by jí vynadat jak psovi a ukázat jí, že on je teď dospělý samec, co se stará sám o sebe? ;) :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
21.1.16 18:42

Myslím, že to
jak se k němu chová, oslovuje ho nebo co mu píše je spíše věc tvého přítele. nechápu proč by si s tím měla " bojovat"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
21.1.16 18:44

No mamanek jako kazdej jinej, vem si ze poznas kluka (24) 2 metry kluk jak hora a je to samy:DD a jeste vzivote nedal hrnek do mycky, protoze byl se vsim uklidem, vychovanim na urovni 5ti letyho ditete (5ti letaky asi urazim) :D takze asi tak, reseni? Bydlet sami ne u nich, ale to je mi jasny ze bude casem, musis to ugnorovat hele, proste mazlicka chces vytahnout z hnizda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
21.1.16 18:45

No me to teda normalni neprijde :roll: Maminka je zrejme na pritele az moc fixovana. Hezky vztah k priteli je hezka vec, ale psat mu, ze na nej mysli a nemuze spat? Co na to tvuj pritel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
21.1.16 18:46

Nejdůležitější je jak se on chová k tobě.
Matka na něm můžeš viset, pokud on nevisí na ní, tak v tom nevidím problém.
A že má svou mámu rád a nevadí mu že se k němu tak chová… buď ráda, kdyby jí posílal do pr*** byla bys radši?
A souhlasím že šťourat do vztahu matka/syn je zaručená cesta k hádce a problémům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
21.1.16 18:46

Přesně byt tebou tak se zamyslim, protoze ja byt tvým přítelem utíkam od tebe pekne daleko, kdyz takhle řešis smsku od mamky to by me zajímalo jak se chovas v jiných situacích. 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
21.1.16 18:47

@Wall-e matinka je na něho asi hodně fixovaná, ale pokud nezasahuje do vašeho vztahu, tak máš smůlu..
Jsi žárlivá jak sviňa,,dávej pozor, aby se to neobrátilo proti tobě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9354
21.1.16 18:47

Pokud to nevadí příteli, tak ty s tím nic udělat nemůžeš, leda si toho nevšímat… Normální mi to moc nepřipadá, já bych takové chování nesnesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama