Chtěli bychom miminko, ale mám Ureaplasmu

Anonymní
2.7.21 14:27

Chtěli bychom miminko, ale mám Ureaplasmu

Ahoj, chtěla bych sem napsat, co mě už nějakou dobu trápí. Strašně moc chci miminko. Snažíme se už něco málo přes rok a stále nic. Asi před měsícem jsem o tom mluvila se svou gyn. a ta mi udělala výtěry na chlamydie, Ureaplasma a mykoplasma (nebo tak nějak..). Bohužel Ureu i Mykoplasmu mi zjistila pozitivní.. chlamydie naštěstí nemám. vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla, asi bývalý partner :roll:.. měla jsem /jen/ výtok.. ale tomu jsem nedávala velkou váhu.. já blbá :zed: No nic vyfasovaly jsme, každý 2 krabičky ATB. Už máme dobráno, ale výtoky nepřestaly. Teď čekám na výsledky, ale stejně si myslím, že to nezabralo :?..
No a aby toho nebylo málo.. gyn. mi ještě před tím zjistila streptokoka, kterého momentálně neléčím.. ATB co jsem na něj dostala před tím, mi nesedla a nedobrala jsem je.. no už jsem z toho všeho zoufalá :,( Měla jste některá z vás něco podobného? Jak dlouho jste se léčili? A po jak dlouhé době jste otěhotněli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.7.21 14:46

S ureoplasmatama jsem se léčila rok měla jsem asi atb, pak rok zákaz otěhotnět

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 15:10

Já mám ureaplasmu asi 2 roky, ale zjištěno náhodou. Nikdy jsem nemela žádné potíže, nález byl slabý.

Dle mé gynekoložky je lepší jí v mém případě léčit až v těhotenství. (Pokud nezpůsobuje problémy a není aktivní, ATB stejně nezaberou, protože ty brebery spí a ATB „nesežerou“.) Stejný názor potvrzen na ambulanci ve Fakultní nemocnici.

Takže jsem se před početím neléčila a otěhotněla po 2 měsících snažení. Ale to byl můj specifický případ. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat