Čím podpořit ket, rady

Anonymní
20.5.21 20:54

Čím podpořit ket, rady

Anonym citlivé téma. Holky čeká mě KET po neúspěšném ET a chtěla bych vaše rady, které to máte za sebou, co si myslíte, že pomohlo k úspěchu. Máme jen jednoho mražáčka tak bych tomu chtěla trochu pomoct. Po ET jsem šla ihned na WC (měla jsem mít plný močový měchýř a fakt to nešlo vydržet), žádný klidový režim jsem nedodržovala (fungovala jsem normálně, uklízela, vařila, chodila na procházky hned od zavedení). Teď jsem si koupila wobenzym, měla jste některá? Jinak jsem ještě četla omezit cukry, nevíte z jakého důvodu? Já bez čokolády nevydržím :mrgreen: Děkuji za názory odpovědi. Pěkný večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1971
20.5.21 21:05

Ahoj, mne zas bylo doporuceno vysadit lepek, laktozu a cukry :D jsou to veci, ktery telo akorat zanasi, tak by bylo fajn ho trosku ocistit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
20.5.21 21:08

Zkoušela jsem vše a pak to vyšlo, když jsem se na to už vyprdla a řekla si, že to nebudu hrotit :palec:… jako samozřejmě jsem na to myslela, ale nekontrolovala jsem se už tak, sbych neco neudelala “spatne”. Podle me tady moc rad neni, proste zkouset a jednou to vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 21:09

@peta1003 A nevíš jak dlouho před ket? Čeká mě tak za 3 týdny a do dneška jsem se cpala čokoládou :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21554
20.5.21 22:48

Nedělala jsem nic. Absolutně jsem nevěřila, že to vyjde, takže jsem fungovala normálně. A ono to vyšlo. Rozhodně bych neměnila stravovací návyky ani nedělala žádný očisty tři týdny předem, protože si tak akorát rozhodíš tělo, který je zvyklý na nějakou rovnováhu. Jo, po dvou letech jsem otěhotněla spontánně poté, co jsem vypila lahev Jégra. Takže, toť můj návod… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 23:17

Právě problém je u manžela, já jsem prý v pořádku, tak se obávám že i dvě flašky jegra by nepomohly. Stejně mi nejde do hlavy:já zdravá, vajíčko oplodneno dobrou spermií a výsledek žádný. :nevim: Manžel má morfologii 1% tak spontálne prý neotehotnim :(

• Citovat
  • Nahlásit
1971
21.5.21 04:52
@Anonymní píše:
@peta1003 A nevíš jak dlouho před ket? Čeká mě tak za 3 týdny a do dneška jsem se cpala čokoládou :mrgreen:

Tak to nevim :) ale u vseho se vetsinou uvadi 3 mesice…kazdopadne cim dyl, tak tim lip :D ale ja myslim, ze pokud to porad nejde, tak se zkusi vsechno. Ja mam 1× ET a 3× KET a bez uspechu, takze ted jim zdraveji, abych pristi pokusy nejak podporila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
21.5.21 06:43
@Anonymní píše:
Právě problém je u manžela, já jsem prý v pořádku, tak se obávám že i dvě flašky jegra by nepomohly. Stejně mi nejde do hlavy:já zdravá, vajíčko oplodneno dobrou spermií a výsledek žádný. :nevim: Manžel má morfologii 1% tak spontálne prý neotehotnim :(

U nas stejne, ja naprosto zdrava, mladá a taky se to nechytalo, vysel 7. transfer a nikdo nevedel proc to nejde, protoze embrya byla ukazkova :nevim: kazdej rikal, ze to vyjde hned, ze neni duvod aby ne.. a pak uz nikdo nevedel, co delat skoro, jen jsem chodila po vysetrenich a nikde se nic nenaslo. Musis vydrzet, jednou to klapne, navic jestli mas za sebou 1 pokus, to je jak nic, ani IVF neni 100%, vydrz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 06:57

Žádný návod, jak pojistit úspěch při IVF neexistuje. Žádný. Je jen spousta mylných domněnek, že to či ono pomohlo, ale to jsou jen náhody.
A přečti si, kolik páru je „v pořádku“ a přesto se jim nedaří, každý druhý.

• Citovat
  • Nahlásit
2588
21.5.21 07:14

A to budes mit v nativnim cyklu? Asi jo vid? Ja jsem jen pila kontryhelovy caj do ovulace a zaplatili jsme si embryo glue..ja jsem po tom taky nemela klidovy rezim, jako nesportovala jsem a vynechali jsme sex, jinak prace, prochazky..jako normalne..naopak klid jsem mela po et, ktere nevyslo…nic jsem nemenila, teda v jidle..prestala jsem kourit, zadny alkohol, max 2 kafe denne a vodu/mineralku min 2 litry denne, jinak nic :nevim:..preji, at to vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
21.5.21 07:33

Ahoj :mavam: já zase slyšela, že k otěhotnění může pomoct nejíst maso :mrgreen: koukám, že těch rad je milion a nemohl by člověk jíst a pít už asi nic :mrgreen: takže to chce asi brát s klidem no :think:
Teď v červnu mě bude čekat KET s geneticky vyšetřeným embryjkem. Mám za sebou v řadě už 6 neúspěšných KETů a 1 ET, takže jak už tu někdo psal, 1 neúspěch opravdu nic není…
Já teď beru čínské kapky Zahřátí komnaty, cvičím ( ale ne každý den ) cviky z Mojžíšové a na pánevní dno…dáme EmbryoGlue ( poprvé ). A fakt už víc nevím, co udělat pro úspěch :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 08:16

@peta1003 A můžu se zeptat, kde je problém? Mně přijde, že když je problém u chlapa je to horší. I v okolí to vidím

• Citovat
  • Nahlásit
21.5.21 10:09

Brala jsem akorat listovku, jinak nic. Hned dalsi den po Ketu jsem lehla s hnusnou virozou a za dalsich par dni jsem se jela koupat do termalek a chodit po horach… A svete div se, po navratu jsem měla pozitivni test :D

Chovej se tak, jak jsi zvykla a bud to vyjde ne. Nic jinyho se bohuzel delat neda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
21.5.21 10:50
@Anonymní píše:
Anonym citlivé téma. Holky čeká mě KET po neúspěšném ET a chtěla bych vaše rady, které to máte za sebou, co si myslíte, že pomohlo k úspěchu. Máme jen jednoho mražáčka tak bych tomu chtěla trochu pomoct. Po ET jsem šla ihned na WC (měla jsem mít plný močový měchýř a fakt to nešlo vydržet), žádný klidový režim jsem nedodržovala (fungovala jsem normálně, uklízela, vařila, chodila na procházky hned od zavedení). Teď jsem si koupila wobenzym, měla jste některá? Jinak jsem ještě četla omezit cukry, nevíte z jakého důvodu? Já bez čokolády nevydržím :mrgreen: Děkuji za názory odpovědi. Pěkný večer

Proběhly výzkumy na pozitivní vliv myo-inositolu v případě snahy o přirozené početí, ale i u asistované reprodukce. Myslím, že ta dávka v těch výzkumech byla 4 g / denně. Nejsem si jista, zda ten vliv v případě asistované reprodukce, je pozitivní jen před odběrem oocytů, nebo i před samotným KET. Ale každopádně myslím, že tímhle nic nezkazíš, spíše podpoříš. Je třeba začít 2 (nebo 3) měsíce před zákrokem (nebo před snahou o početí). Cokoliv se užívá, tak je třeba začít hodně v předstihu. Jinak si myslím, že i tím omezením cukru se nic nezkazí, naopak to může pomoci. No a pak takové ty obecné rady - více pohybu, ovoce a zelenina, nějaká psychohygiena.
Na druhou stranu - už to tady bylo řečeno, někdo se staví na hlavu, dělá první i poslední a stejně se nezadaří. Jiný se nesnaží, hodí do za hlavu a ono to vyjde. Je to taková trochu zvláštní spravedlnost života :mrgreen: které zatím moc nerozumíme, ale třeba jednou porozumíme :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
21.5.21 10:51
@Alča0 píše:
Proběhly výzkumy na pozitivní vliv myo-inositolu v případě snahy o přirozené početí, ale i u asistované reprodukce. Myslím, že ta dávka v těch výzkumech byla 4 g / denně. Nejsem si jista, zda ten vliv v případě asistované reprodukce, je pozitivní jen před odběrem oocytů, nebo i před samotným KET. Ale každopádně myslím, že tímhle nic nezkazíš, spíše podpoříš. Je třeba začít 2 (nebo 3) měsíce před zákrokem (nebo před snahou o početí). Cokoliv se užívá, tak je třeba začít hodně v předstihu. Jinak si myslím, že i tím omezením cukru se nic nezkazí, naopak to může pomoci. No a pak takové ty obecné rady - více pohybu, ovoce a zelenina, nějaká psychohygiena.
Na druhou stranu - už to tady bylo řečeno, někdo se staví na hlavu, dělá první i poslední a stejně se nezadaří. Jiný se nesnaží, hodí to za hlavu a ono to vyjde. Je to taková trochu zvláštní spravedlnost života :mrgreen: které zatím moc nerozumíme, ale třeba jednou porozumíme :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat