Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Tak díky za názory. Potřebovala jsem se jen zeptat jestli bylo oprávněné z mojí strany po něm chtít aby vyndal fotku z peněženky. Nemá tam co dělat. Já scénu neudělala jen jsem mu rázně řekla že se mě to nelíbí tak doufám že pochopil. Stejně je mu to buřt bude si dělat vše dál jako doposud.Bude dál zapírat přetvařovat se pomlouvat mě za zádama dělat ze sebe chudáka kterému dělám peklo ze života ale i přes to peklo se mu se mnou asi žije dobře když tak dobře vypadá tvářičky má vyžehlené jako z alabastru chodí jako Dařbuján rozkazuje a řve po mě a naší dceři jako Trautumberk. Když se objeví exka je pokakanej a rozplynul se jako pára.
Jdu se učit akorát se v tom hrabu myslím na to a nic z toho.Tak zatím
@Anonymní píše:
Má s exkou nadstandartní kamarádský vztah.No k té fotce jak jsem to dnes zjistila mě to taky štve z důvodu že nám jeho exka bude hlídat dítě, musím jet na natáčení učím se scénář nemůžu se soustředit pořád na to musím myslet. Manžel jede se mnou má ještě nějaké zařizování tak budu jako na trní. Taky jsem nepochopila to s jakou samozřejmostí zavolal exce a stylem co jako děláš? To je blbý potřebujem pohlídat holku. Denisa jede na natáčení a já se svezu s ní. Jo tak sme domluvený ti jí přivezu v neděli odpoledne. Chtěla jsem aby dceru pohlídala moje mamka nebo babička. Nenechal mě ani domluvit prej nezájem, oni se určitě přetrhnou se chtěj bavit a na hlídání holky nemaj čas. Babka je líná a máti má zábavičku. Tak to zkusím třeba budou mít čas hele mě to nezájímá nech to bej ona jí bejvalaka ohlídá!
Udělat toto můj manžel tak by poznal co znamená výraz běsnící saň křížená s neovládající se hysterickou vražednou megerou. nikdy nikdy nikdy!!! Ale ta naše je a byla na ránu mezi oči…
@Anonymní píše:
Má s exkou nadstandartní kamarádský vztah.No k té fotce jak jsem to dnes zjistila mě to taky štve z důvodu že nám jeho exka bude hlídat dítě, musím jet na natáčení učím se scénář nemůžu se soustředit pořád na to musím myslet. Manžel jede se mnou má ještě nějaké zařizování tak budu jako na trní. Taky jsem nepochopila to s jakou samozřejmostí zavolal exce a stylem co jako děláš? To je blbý potřebujem pohlídat holku. Denisa jede na natáčení a já se svezu s ní. Jo tak sme domluvený ti jí přivezu v neděli odpoledne. Chtěla jsem aby dceru pohlídala moje mamka nebo babička. Nenechal mě ani domluvit prej nezájem, oni se určitě přetrhnou se chtěj bavit a na hlídání holky nemaj čas. Babka je líná a máti má zábavičku. Tak to zkusím třeba budou mít čas hele mě to nezájímá nech to bej ona jí bejvalaka ohlídá!
Jakože cože
![]()
@Anonymní píše:
Tak díky za názory. Potřebovala jsem se jen zeptat jestli bylo oprávněné z mojí strany po něm chtít aby vyndal fotku z peněženky. Nemá tam co dělat. Já scénu neudělala jen jsem mu rázně řekla že se mě to nelíbí tak doufám že pochopil. Stejně je mu to buřt bude si dělat vše dál jako doposud.Bude dál zapírat přetvařovat se pomlouvat mě za zádama dělat ze sebe chudáka kterému dělám peklo ze života ale i přes to peklo se mu se mnou asi žije dobře když tak dobře vypadá tvářičky má vyžehlené jako z alabastru chodí jako Dařbuján rozkazuje a řve po mě a naší dceři jako Trautumberk. Když se objeví exka je pokakanej a rozplynul se jako pára.
Jdu se učit akorát se v tom hrabu myslím na to a nic z toho.Tak zatím
a proč s ním teda seš?
On se rozvedl kvůli tobě? není to ten stařeček co teď lituje že je s mladou a dítětem a zjistil že u exky by měl klídek a pohodu?
Věčný problém nextek. Se prostě smiř s tím, že bylo něco před tebou. To se ze života nedá smazat. Ono v žádném vztahu není jen dobře nebo špatně. S tím se musíš smířit nebo se budeš jen zbytečně trápit.
@Anonymní píše:
Má s exkou nadstandartní kamarádský vztah.No k té fotce jak jsem to dnes zjistila mě to taky štve z důvodu že nám jeho exka bude hlídat dítě, musím jet na natáčení učím se scénář nemůžu se soustředit pořád na to musím myslet. Manžel jede se mnou má ještě nějaké zařizování tak budu jako na trní. Taky jsem nepochopila to s jakou samozřejmostí zavolal exce a stylem co jako děláš? To je blbý potřebujem pohlídat holku. Denisa jede na natáčení a já se svezu s ní. Jo tak sme domluvený ti jí přivezu v neděli odpoledne. Chtěla jsem aby dceru pohlídala moje mamka nebo babička. Nenechal mě ani domluvit prej nezájem, oni se určitě přetrhnou se chtěj bavit a na hlídání holky nemaj čas. Babka je líná a máti má zábavičku. Tak to zkusím třeba budou mít čas hele mě to nezájímá nech to bej ona jí bejvalaka ohlídá!
tak, aby mí hlídala dítě exka by mi vadilo mnohem víc než nějaká fotka
@Šarlota4 píše:
Ja mam v penezence stos dokladovych fotek expartneru a na vrchu, je manzel. Aby ostatni nebyli videt
Proč je tam máš? ![]()
Podle mě máš největší problém sama se sebou, což úplně čpí z toho, co jsi zde napsala. Pokud s ním nechceš žít, tak s ním nebuď, ale neřeš fotku, řeš ty opravdové problémy.
@MeloryNox ja nevim. Nedelalo by mi problem je vyhodit, ale je to jen vzpominka. Spis se nad tim s kamoskama tlemime, kdyz dojde rec na nase ex. Manzel to vi a neresi to. Moji minulost zna a vi, ze je pro me number one.
@Anonymní píše:A to ti nevadí dávat dítě k exce?
Má s exkou nadstandartní kamarádský vztah.No k té fotce jak jsem to dnes zjistila mě to taky štve z důvodu že nám jeho exka bude hlídat dítě, musím jet na natáčení učím se scénář nemůžu se soustředit pořád na to musím myslet. Manžel jede se mnou má ještě nějaké zařizování tak budu jako na trní. Taky jsem nepochopila to s jakou samozřejmostí zavolal exce a stylem co jako děláš? To je blbý potřebujem pohlídat holku. Denisa jede na natáčení a já se svezu s ní. Jo tak sme domluvený ti jí přivezu v neděli odpoledne. Chtěla jsem aby dceru pohlídala moje mamka nebo babička. Nenechal mě ani domluvit prej nezájem, oni se určitě přetrhnou se chtěj bavit a na hlídání holky nemaj čas. Babka je líná a máti má zábavičku. Tak to zkusím třeba budou mít čas hele mě to nezájímá nech to bej ona jí bejvalaka ohlídá!
@LAlezane píše:
Můj ty smutkuTebe by jako těšilo, kdybyste se rozešli ne úplně ve zlém, kdyby tě totálně zazdil a zapomněl, že s tebou prožil kus života??? Vyházel fotky, „vypnul“ vzpomínky a dělal, žes neexistovala? To by tě nebolelo o nic míň???
Já to zažila, pěkně hnusný pocit.
S tou ženou strávil kus života… patří do jeho vzpomínek. Taky jsem v peněžence nosila fotky svých tří ex naráz
Některé „problémy“ už opravdu přestávám chápat…
Fotky v krabici pod postelí jako vzpominka a fotka v peněžence, na kterou se můžu mrknout při každé příležitosti..připadá ti to stejne?
@divine woman píše:
Věčný problém nextek. Se prostě smiř s tím, že bylo něco před tebou. To se ze života nedá smazat. Ono v žádném vztahu není jen dobře nebo špatně. S tím se musíš smířit nebo se budeš jen zbytečně trápit.
Smířit se neznamená dopustit takové vztahy