Kdyby Vám partner zahnul, chtěly byste to vědět?

104
9.6.17 07:27

Kdyby Vám partner zahnul, chtěly byste to vědět?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat na Váš úhel pohledu. Otázka je jasná - chtěly byste vědět, že Vám partner zahnul, že si vypisuje s jinou holkou či že dokonce aktivně využívá on-line seznamky?
Otázka č. 2 - Chtěly byste to vědět i v případě, že by Vám o tom řekla holka, se kterou Vás podváděl?
Díky za názory!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59410
9.6.17 07:29

Já ano, at se dle toho můžu zařídit co dál ;) Ale potřebovala bych k tomu jasný důkaz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2319
9.6.17 07:34

Záleží na tom o jakou nevěru by šlo. V případě jednorázové neopakující se nevěry bych to v současné situaci (2 malé děti a třetí na cestě) vědět nechtěla od něj ani od ní. Pokud bychom neměli děti, pak bych byla i za tuto informaci ráda a svůj další život si zařídila bez něj. U dopisování s jinými dívkami a u on-line seznamek bych to chtěla vědět v obou případech, abych mohla reagovat a situaci nějak (nevím jak) řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
9.6.17 07:38

Já bych to tedy vědět nechtěla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
9.6.17 07:39

Ano, chtěla bych to vědět, poslala bych ho do oběhu.
K bodu 2): dostala by ho v dárkovém balení, i mašli na krk bych mu dala (a tím nemyslím katovskou smyčku, kterou umím už řadu let uvázat) ;) :mrgreen:.

  • Citovat
  • Upravit
7626
9.6.17 07:41

Holka na jednu noc- napr. opilecke uklouznuti vedet nechci…Cilena dlouhodoba nevera vedet chci okamzite a nejlip rano, at ho stihnu do vecera pobalit a nezalezi na Tom, kdo mi o ni rekne(zda on nebo ona).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2916
9.6.17 07:47

Kdyby to bylo jen jednorázové, tak bych to vědět nechtěla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15423
9.6.17 07:49

@Ketu Jednorázovou nevěru bych vědět nechtěla, dlouhodobou ano…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1106
9.6.17 07:53

Nevěru bych vědět nechtěla. Chtěla bych vědět, v čem dělám chybu, že šel za jinou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
597
9.6.17 07:53

Pokud by se jednalo o jeden úlet, tak bych to vědět nechtěla. Pokud by nevěra byla častější, tak ano a je mi jedno kdo by mi to řekl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
9.6.17 07:59

Ja bych to vedet chtela, abych se podle toho mohla zaridit, nebyla u ostatnich (tech co to vi) za chudinku podvadenou… kdyby mi to rekla ta zenstina sama, tak bych ji este podekovala za uprimnost :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
9.6.17 08:04

Já bych to určitě vědět chtěla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
104
9.6.17 08:16
@verrys píše:
Kdyby to bylo jen jednorázové, tak bych to vědět nechtěla…

Co by Tě vedlo k tomu si myslet, ze to bylo a bude jen jednou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4760
9.6.17 08:18

Kdyby dělal všechny ty tři věci, co jsi napsala, tak bych to rozhodně vědět chtěla.
Pokud by jednorázově zahnul, tak bych to vědět nechtěla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
9.6.17 08:18

Ne, nechtěla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová