Clostilbegyt jste PRO nebo PROTI?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:42
Clostilbegyt jste PRO nebo PROTI?

Ahoj,
užívala jste některá clostilbegyt?
Pomohl k ovulaci nebo ne?
A co cysty, tvořily se vám? Četla jsem na něj docela negativní recenze.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kskaja
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 18.08.19 14:56

Ahoj, já ho užívala 3 měsíce. Neotehotnela jsem. K ovulaci nevím, dr mě nehlidal :zed:. Jinak s ovulaci problém nemám.

Kecalka 450 příspěvků 18.08.19 21:20

Ahoj, za mě ano, ale po pečlivém vyšetření, který ti stejně žádný Dr neudělá.. jinak mi se a clostibelgytem snažili 5 měsíců. Z toho dvakrát mi zjistily cysty. Jednou kvůli bolestem a teď při návštěvě pronatalu a kontrolním utz, kdy jsem měla už po ovu.. za mě, pokud se vám nedaří, jděte to hned řešit do caru, kde jsou opravdu odborníci a kde odhalí příčinu. Zrovna clostibelgyt není zas taková sranda, aby se mohl jíst jako lentilky

Vladi87
Kecalka 160 příspěvků 20.08.19 01:55

Absolutne nechapu a myslim ze je trestne cpat zene jakykoliv hormony bez predchoziho radneho vysetreni. slysela jsem ze ho gyndari davaji holkam aniz by udelali hormonalni profil :nevim: to mi prijde dost ujety.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 06:57

Ahoj 2cykly po sobě nic, měsíc vynechání pak znova měsíc clos…nevím jestli to bylo clost.ale přišla ovu a ´dříve jako kdysi…ale nezadařilo se.Ted mám další balení, tak snad..

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 20.08.19 13:29

Doktor mi nasadil Clostík, že mám moc dlouhé cykly a že mám pozdější ovulaci. No.. brala jsem to jen jeden cyklus a pak jsem to sama vysadila. Šílené návaly horka, naprosto nesnesitelné, vůbec jsem nespala, výsledek to nepřineslo, MS se mi ještě posunula.. Vůbec jsem se necítila dobře! :cert:
Během půlroku jsem se sama srovnala - cyklus se mi zkrátil, ovulace se mi posunula. Tělo si evidentně poradilo samo a to jsem žádné vitamíny nebrala. Miminko zatím teda nečekáme (chráníme se, dokud nebude postavený baráček), ale podle mě je to opravdu velké svinstvo. Určitě je to věc názoru, protože hodně ženám pomohl :)

Ivuska53
Stálice 82 příspěvků 02.09.19 17:30

Holky máte některá z vás dobré zkušenosti s Clostíkem? Čtu jen samé špatně recenze tak jsem z toho taková nesvá. Beru ho první cyklus brala jsem ho 19. - 23.8 ovu proběhla asi 28.. Je po Clostíku normální že mám citlivější bradavky a kolem nich zarudlé a bolí mě levý vaječník a mám zácpu? :nevim:

Kecalka 450 příspěvků 02.09.19 20:41

@Ivuska53 a byla jsi na kontrolním utz? Jestli to je normální těžko říct, clostibelgyt má hodně nežádoucích účinků. Vaječníky mně po něm bolely taky, bradavky jsem měla taky citlivější, takže to možné určitě je ale jestli to je normální to ti řekne jen Dr. Já po mé zkušenosti bych ho nebrala určitě dýl jak tři měsíce, mně ho doktorka dávala jak lentilky a bohužel jsem ji důvěřovala.. a teď z toho mám akorát cysty a musím x měsíců čekat než se mi vstřebají

123lenickaaa123
Nováček 9 příspěvků 02.09.19 20:58

Ahoj já brala clostilbegyt v srpnu poprvé. Před jeho nasazení mi udělali hormonální profil, manželovi spermiogram, genetické testy a 3 cykly kontrola v půlce cyklu kvůli zjištění, zda probíhá ovulace( car reprofit Brno). Ovulace nebyla ani jednou, tudíž jsem dostala clostilbegyt. Já neměla žádné vedlejší účinky, naopak jsem se cítila nějak moc dobre :roll:. Měla jsem na jednom vaječníku dva dominantni folikuly, dostala jsem ovitrelle a absolvovali jsme 12.8. iui a dnes mám pozitivní test. :oops: Doufám ze dále bude vše v pořádku. Já ho tedy nezavrhuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 21:19

Ahoj, tak píšu zkušenost…tento cykl clostík 2tabl.5-9dc..ovu dorazila 17dc, potvrzeno i utz :-)Takže na mě ted zabral :-)Cysty nemám, jiné příznaky taky ne :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 21:24

Brala jsem ho v prubehu nekolika let hodnekrat (myslim 5×3 mesice). V te dobe jsem o tom moc nevedela a verila doktorce. Dneska uz je pozde litovat, ale bojim se do budoucna tech nasledku. Jinak si myslim, ze kdyz se tomu da cas tak si telo poradi samo i bez nej. Taky jsem byla pripad bez cyklu, PCOS, udajne zadna ovulace a ve chvili kdy jsem zmenila pristup a hodila se do klidu se zadarilo bez stimulaci a to mam za sebou nejmene 5 iui a dve nepovedene IVF. Deti mam nakonec uplne prirozene jedno po 2 a druhe po 5 letech snazeni.

Ivuska53
Stálice 82 příspěvků 03.09.19 04:45

@Online na žádným podrobnějším vyšetření jsem nebyla. Ani před ani po první cyklu a Clostíkem. Jen partner byl na spermiogramu. Teď už začínáme 15 měsíc snažení. Tak mi je napsal. Jsem 2015 ZT ve 20tt s jiným partnerem měla jsem zdravotní problémy, které se následně řešili po příchodu k jinému lékaři a následně 2017 v červnu operaci cysty ve vaječníku a odebrána cysta, půlka vaječníku a ložisko endometriozy. Druhá operace proběhla hned v září operace dělohy a odstranění deformace nebo-li přepážky v děloze 3,5cm dlouhá a zavedli nějaký gel kvůli srustum aby se na vypalenym místě itvorila sliznice a hezký se to zahojilo. Takže Clostík mi doktor napsal asi kvůli mému jeden a půl vaječníku. Doktorovi věřím protože mi hrozně moc pomohl a zachránil mě spodek když předešlý doktor mě zanedbal a psal jen algifenové kapky. A na kontrolu mám přijít až za 3 měsíce co doberu Clostík nebo když to nedostanu a budu mit //.

Kecalka 450 příspěvků 03.09.19 04:55

@Ivuska53 uff no až za tři měsíce jo, prosím tě vydupej si utz každý měsíc vzdy v půlce cyklu. A kór když už máš jen jeden vaječník, tak bych si moc nezahrávala..

Kecalka 450 příspěvků 03.09.19 04:56

@Ivuska53 mne jednou Dr řekla že někteří doktoři utz nechtěj dělat tak často protože z toho nic nemají od pojišťovny

Ivuska53
Stálice 82 příspěvků 03.09.19 10:40

@Online tu půlku co mám je prý funkční. Nechci vypadat jako hypochondr.. Předeslý doktor mi furt říkal že nemůžu pořád chodit k doktoru když mě někde pichne a říct si o prášky.. Vždycky napsala kapky a poslal mě domu že jsem v pořádku.. A abych vynechala polohy při kterých mě to břicho bolí a že to funkční cysta která zmizí.. A ona mrcha měla 5cm.. Od té doby chodím k doktoru jen nutně. Raději zubaře než gyndu.. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama