Co dělám špatně při hledání partnera?

Anonymní
4.3.20 18:55

Co dělám špatně při hledání partnera?

Zdravím,

ráda bych věděla váš názor na svoji situaci. Na úvod byste o mě měli vědět, že dělám především a jen noční směny, které mě osobně v podstatě vyhovují.
Chtěla jsem mít vedle sebe muže, který mě bude respektovat a brát mě takovou, jaká jsem. Toho jsem našla, a zamilovala jsem se, a celkem hodně. Můj problém je ten, že věřím v ryzí cit, v absolutní lásku. Chtěla jsem vedle sebe člověka, za kterého budu dýchat. Myslím, že není až tak nemožné dělat noční a zároveň mít spokojený vztah. Co myslíte vy?

Zároveň se tu objevuje problém číslo dvě. Sama na sobě cítím, že mě dost ovlivňují názory své matky, které mi sděluje, když spolu mluvíme po telefonu. Mám ji ráda, ale s dost jejími názory nesouhlasím, a když to řeknu, pak jsem špatná já. Už jsem si vyposlechla i to, jestli nemám na muže moc vysoké požadavky. Snížila jsem je jednou, a byla to naprostá katastrofa. Pak zase poslouchám, že v lásce vyhráváv ten, kdo miluje míň. To bych potom nemohla milovat nikoho, anebo by bylo úplně jedno, kdo se mnou bude. Já ale vím, že není.

Spíš jsem se potřebovala vypsat, a ráda bych si tu nechala poradit, jaký vztah případně vlastně hledat, když vím, že noční nemusejí vyhovovat všem mužům? L.

Příspěvek upraven 05.03.20 v 07:21

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

227
4.3.20 18:59

Noční nikomu nevadí pokud umís i sex ve dne :) co ale vadí kazdému je názory budoucí skoro tchýně… to zabije kazdej vztah tyhle ty debil.. ni keci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 19:06

Ono to není o nočních směnách, spíš o tom, jak přistupuješ ke vztahu. Spokojený vztah nenajdeš hned, ten se buduje.

• Nahlásit
  • Citovat
637
4.3.20 19:23

Ja teda asi odbocim trochu od tematu, ale zaujalo me a nechapu, proc k tem chlapum jezdis vzdy ty? Nemeli by jezdit spis oni za tebou nebo to pripadne alespon prostridat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 19:27
@Niky2 píše:
Ja teda asi odbocim trochu od tematu, ale zaujalo me a nechapu, proc k tem chlapum jezdis vzdy ty? Nemeli by jezdit spis oni za tebou nebo to pripadne alespon prostridat?

Právě to je možná ono, co dělá špatně. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.3.20 19:33
@Andrewww píše:
Noční nikomu nevadí pokud umís i sex ve dne :) co ale vadí kazdému je názory budoucí skoro tchýně… to zabije kazdej vztah tyhle ty debil.. ni keci

Sex ve dne není pro mě vůbec žádný problém. Ba naopak jsem schopná se milovat klidně i po noční, ale pak je třeba počítat s tím, že docela brzy potom odpadnu a usnu :)

Co se týče toho zmíněného dojíždění, není to jenom tak, že bych dojížděla jenom já za nimi, spíš je to z větší části, protože jsme si to nastavili tak, že já za Michalem jezdila rovnou z noční, protože jsem to měla blíž, než kdybych musela ještě domů. Akorát, že teda přes týden jsem doma skoro nic nestíhala.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
4.3.20 19:54

No, primární problém asi v těch nočních nebude, ale podle mě je to dost velký mínus. Já mám taky nejvíc aktivit přes den, večer přijdu domů, dám si vanu, něco přečtu nebo zkouknu a jdu spát. Takže mít protějšek s nastaveným nočním režimem by pro mě byl problém nepřekonatelnej, jelikož nevím, jak bysme to dávali, a chyběla by mi i ta intimita společnýho spaní. Řešením pro tebe by mohlo být nalezení chlapa, kterýmu se střídají směny a ideálně dvanáctky, noční denní.

Co se nároků týče, těžko říct, nepopsala jsi je. Obecně si ale myslím, že pokud má člověk v hlavě nějakej ideál, od kterýho se nehne ani na píď, nechává si možná spoustu zajímavých lidí uniknout. O hodně lidech jsem si na první dobrou řekla bože to je blb, ale když jsem je líp poznala, bylo to naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 20:12

Neděláš nic špatně. Dneska se prostě dobrý partner nehledá snadno.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11961
4.3.20 21:00

Přestaň se upínat na fikci a na to jak by to mělo být a víc se soustřeď na realitu a přítomný okamžik.

Pokus se vystoupit ze svých her a obanných mechanismů v hlavě, stejně tak z iluzí o dokonalém splynutí duší.

Pak budeš brát partnera takový jaký je, situaci takovou jaká je a sebe samu takovou jaká jsi. A neutopíš se v chimérách o ryzím citu a absolutní lásce. Co to vůbec konkrétně znamená?

Zkus to pro začátek skrze všímavost http://praveted.info/

Další věc je že je možná na čase dospět a odpoutat se od matky i emočně, už ses zvláda postavit na vlastní nohy, to je super, ještě to chce dospět úplně. Díky tomu se pak spolu časem můžete bavit jako dvě dospělé ženy, bez toho, aby tě zdeptala a nebo aby přebírala znovu kontrolu nad tvým životem.

Mrkni do téhle knížky - netušm, jestli tvoje matka spadá do ranku matek, co jsou tam popsané, ale základní principy pomůžou tak jako tak
https://www.kosmas.cz/…y-dost-dobra

No a teď holt musíš odtruchlit, že to nevyšlo, no. Až se ti podaří být na něj naštvaná, tak budeš vědět, že už to je u konce.

Není to tvoje chyba, prostě to nevyšlo. to se stává.

Jinak teda po třech měsícch jsi do něj byla zamilovaná, ale nemilovala jsi ho. Láska je to, co zbude (a nebo se nedostaví), když opadnou hormony. Tobě najely hormony (a to fakt asi nebude ten ryzí cit a absolutní láska, ne?), jemu nejspíš ne úplně.

A je výrazně lepší, že to ukončil takhle brzo, než aby ses do svých fantaziích o tom, jaké to bude, propadla hlouběji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 00:04
@Niky2 píše:
Že jo, viď :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama