Co jste dostali na vítání občánků?

38
27.2.16 01:04

co jste dostali na vítání občánků

Holky, zajímalo by mě, co jste dostali na vítání občánků, má tam cenu jít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11406
27.2.16 01:13

Tak hlavně se musíš ptát na konkrétní místo, předpokládám, že informace, co dostala Pepina v Horní Dolní ti nijak nepomůže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
27.2.16 01:19

Praha 5 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39371
27.2.16 01:22

@Maajc za mě je to ptákovina a je jedno, co tam dostaneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
27.2.16 02:08

Praha 13 poprvý chrastítko od FP, podruhý 6 dřevěných kostek s krtečkem, pro mě kytku, a pamětní list, Praha 17 malilinkatej zlatej přívěšek ve tvaru 4 lístku, pro mě kytka, a fotky a video z obřadu jako dárek(což poprvý a podruhý mě to stálo na P13 několik stovek :roll: )
ale já tam teda nešla kvůli dárku, ale kvůli obřadu..aby měli kluci památku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 02:30

Na rovinu, my ani nevěděli, kdy vítání občánků u nás je :). jsme z malého města, ale rodili sjem v Brně, nevím, jeslti nás nevyroumněli kvůli tomu nebo jsme si to měli zjistit sami, no každopádně, co jsem mluvila s kámoškama, uase jsem zase o moc nepřišli :-D

• Nahlásit
  • Citovat
340
27.2.16 03:20

Podle mě se všude dávají spíš drobnosti na památku a samozřejmě nějaké pamětní listy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6350
27.2.16 05:32

Nějakou knížku a bryndák se znakem města a spoustu drobných pitomostí, co už si ani nepamatuji. Praha 6 před čtyřmi lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.16 06:31

Přihlásit se většinou musíte sami. U syna jsem nebyla, nevěděla jsem, že se musím přihlásit a čekala jsem na pozvánku, která teda nedošla :lol:. Ale jsou to hňupi, protože popelnici jsem za syna šla platit, takže o nás věděli a mohli mě na to třeba upozornit. U dcery jsem pak byla a byla to šaškárna…ale odnesla jsem si tuším dva tis., které se mi fakt hodily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
27.2.16 06:40
@Anonymní píše:
Na rovinu, my ani nevěděli, kdy vítání občánků u nás je :). jsme z malého města, ale rodili sjem v Brně, nevím, jeslti nás nevyroumněli kvůli tomu nebo jsme si to měli zjistit sami, no každopádně, co jsem mluvila s kámoškama, uase jsem zase o moc nepřišli :-D

Ja sem rodila v Pze a trvalak mam 100km daleko a stejne me pozvali. Klid my zaky nesli, komancarna hadr :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
27.2.16 06:41

Jo btw ja se nikam nehlasila na urade to poznali z platby za popelnice :mrgreen: ve ktere bylo o clena vic. Jinak si to neumim vysvetlit

Příspěvek upraven 27.02.16 v 06:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
samurajka
27.2.16 06:42

My jsme z partisicoveho mesta, vitani je jen 2× rocne, mesto rozesilalo pozvanky a kazde dite dostalo 2000,–, foto s rodicema, knizecku, coz jsem ani netusila, ze budou takovy dary :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
abver
27.2.16 06:50

Se synem na menším městě 1000,–Kč, plyšáka a pamětní list. S dcerou, po přestěhování na vesnici, nic. Tady se vítání nepořádá. Ale třeba va vedlejší obci jsou štědří, nový občan si odnáší 5000,–, aspoň teda před 4 lety to tak bylo. Jinak to byl cirkus… Není o co přijít, podle mě. Starosta nebyl ani slyšet, přes brečící miminka

• Nahlásit
  • Citovat
12127
27.2.16 06:50

@samurajka to je pekny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12344
27.2.16 07:03

Já teda myslela, že na tyhle akce se nechodí kvůli věcem zdarma, ale kvůli obřadu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama