Co říkáte na tento sen?

Anonymní
24.6.15 12:02

Co říkáte na tento sen?

Prosím anonymně :'( dnes se mi zdál hrozně zvláštní sen. Někdo mě unesl, vím že mi i ubližoval (ale nevím kdo a jak). Utekla jsem na takový hodně zelený travnatý kopec, cesta byla hrozně kamenitá. Vím že jsem padala. A když jsem vyběhla nahoru, vlastně jsem ani utéct nechtěla, chtěla jsem, aby mě chytli. Pak pro mě poslali takové dvě silnější ženské, ale ty nemohly na ten kopec vylézt. Pak se pro mě rozběhl s nějakou holkou kluk, protože jsem byla hrozně unavená a slabá, vzal mě do náručí a odnesl…víc si nepamatuji. Nejvíc mi utkvěl ten pocit, že vlastně utéct nechci a jak mě odnáší v náručí. A až po prohledání internetu jsem zjistila, že ten kluk byl ten mladý doktor z dr. House doktor Robert Chasse. Přitom House jsem teď minimálně rok neviděla…ani jsme o něm nikde nečetla…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3562
24.6.15 12:09

Že máš masochisticko-romanticé sklony…?

Prosím tě, jak se na internetu hledá chlap ze snu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:11

Věděla jsem, že ten obličej určitě znám…tak jsem seděla asi dvě hodiny na netu a projížděla seriály, filmy, reklamy…

• Nahlásit
  • Citovat
2562
24.6.15 12:23

Něco zapeklitýho řešíš v reálu a čekáš, kdo ti pomůže se rozhodnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:27

Právě, že nic neřeším. Jsem šťastně vdaná, máme male dítko…Vše je super. Nevím o ničem, v čem bych se mela rozhodovat…

• Nahlásit
  • Citovat
2562
24.6.15 12:28

A není manžel až moc hodnej? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:30

Hodnej je dost, jak to s tím souvisí? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
5323
24.6.15 12:31

Přemýšlela bych spíše, co jsi v posledních dvou dnech řešila? Protože stačí sebemenší myšlenka na jakýkoliv úsek snu a má to spojitost. Mě se dnes zdálo, že jsem milenka Leoše Mareše :mrgreen: :mrgreen: Že mi koupil telefon a že si mě vezl meďourem, spolu s jejho dětmi a byli u toho paparazzi :mrgreen: :mrgreen: Ráno jsem přemýšlela, kde jsem na to přišla, s čím by to mohlo být spojené a pak jsem si vzpomněla na to, že jsme poslouchali, jako každé ráno ranní šou a pak někdo z mých přátel „olajkoval“ fotky z oslav Leoše Mareše a to ráno mluvil o Esu, narozeninách nejmladšího a tak…Tím chci říct, že to nemusí nic znamenat, stačí když se někdo kouká např. na erotický film a pak se mu zdá erotický sen, nebo sen na určitý úsek nebo věc z toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:35

Řěším akorát tak to, jak rychle zhubnu :-D Ale toho herce jsem strašně dlouho nikde neviděla, ani o něm neslyšela. Jakou ten sen má spojitost s tím, že bych mela něco řěšit? To že jsem chtěla, aby mě chytli,

• Nahlásit
  • Citovat
5323
24.6.15 12:42

To nevím, jen sem ti chtěla říct, že je to většinou spojené s tím, co ten zažiješ, co si prohlédneš, na co koukáš a tak..Já to tak tedy mám…Nemusí to být nutně to samé, ale daná věc se tam promítne, nevím, jak to přesně vysvětlit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:45

Ještě teď si uvědomuju ten pocit, že vlastně nechci utéct, chci aby mě chytli…a pak ten pocit jakoby bezpečí u něj v náručí… co to známená?

• Nahlásit
  • Citovat
5323
24.6.15 12:47

Nebo stačí i něco shlédnout v telce, ani to nemusíš moc zaregistrovat a zdá se ti o tom…Příklad, jednou jsme v práci řešili, jak nesnášíme jednoho kolegu(je to takový mamánek, trošku přiteplený a hrózně chytrý) a stále jsme vtipkovali, jaké by to s ním bylo a mě se pak zdálo, že jsem svého přítele s ním podváděla :mrgreen: :mrgreen: Nebo třeba když mám dny, kdy si věřím a daří se mi, tak se mi zdá že jsem neohrožená, prostě většina snů má souvislost z předchozího dne.. Jednou si ze mě holky na horách utahovali, když se mi zdálo o knedlíkách a ze sna jsem je počítala :mrgreen: :mrgreen: Ten večer jsem měli výbornou svíčkovou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
24.6.15 12:49
@Anonymní píše:
Ještě teď si uvědomuju ten pocit, že vlastně nechci utéct, chci aby mě chytli…a pak ten pocit jakoby bezpečí u něj v náručí… co to známená?

Nepohádali jste se doma? Nebo nebyla jsi něčím ohrožená? já nevím, nebo třeba neodjel na služebku, nebo nechybíte si vzájemně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
24.6.15 12:54

Tvoje podvedomie asi kompenzuje pocit, že ty sa teraz staráš o dieťa, ale zároveň potrebuješ, aby sa niekto akoby staral aj o teba. Tak si si vo sne odpočinula v náručí pekného muža, nič iné by som v tom nehľadala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.15 12:56

Nepohádali, ani jsem nebyla nějak ohrožená…ale jsme spolu málo, to víme oba…

Stejně jsou ty sny zvláštní, co?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama