Plná moc k vyzvednutí peněz

402
22.6.15 20:15

Plna moc k vyzvednuti penez

Holky potrebuji radu, prisel nam sek z drubytu na vyzvednuti penez za vodu. peoblem je v tom ze manzel je pracovne v cizine a sek je platny do 12.7.manzel dorazi az 15.7.staci mi na to plna moc, kterou mam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16377
22.6.15 21:02

@jerryna84 Nevím, jakou plnou moc nmáte na mysli. Já vyzvedávám většinu pošty na průkaz zmocněnce, co se dá vyřídit na poště. Mám to i pro dcery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
22.6.15 21:03

Pokud mas overene podpisy nemel by to byt problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
22.6.15 21:16

Pokud se jedná o poštovní poukázku B tak si prvně zkontroluj zda není do vlastních rukou výhradně jen adresáta (je to uvedeno na přední straně poukázky). Pokud tam žádná taková poznámka není můžeš peníze vybrat i ty s vlatní občankou a ověřenou plnou mocí kde by mělo být uvedeno že se plná moc vztahuje i na jednání s poštou nebo vybírání poukázek. V případě že poukázka je do vlastních rukou výhradně jen adresáta tak bohužel ji nikdo jiný než manžel nevybere.

Pro vyřizování na poště doporučuju si vyřídit průkazku příjemce, hlavně tedy pokud je manžel častěji mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5802
22.6.15 21:19

My jsme to tak měli s tátou. Odjel do lázní a dal mi plnou moc na vyzvedávání zásilek. Jelikož nebyla ověřená, tak mi balík ani peníze za nemocenskou nedali, ale řekli mi, že mi to přinesou druhý den domů, když budu chtít a tam mi to dát můžou. Takže vtipně na poště s plnou mocí mi nedali nic, ale že mi přinesli na jinou adresu a jiné jméno peníze i balíček domů, to nevadilo :mrgreen:. Je fakt, že jsme na malém městě, všichni se navzájem znají, naši bydlí kousek od nás. Ale i tak ta ironie mě dostala. Do vlastních rukou to nebylo, tak mi to dali, jinak by to nešlo ani tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama