Co si vzít za jídlo do nemocnice sebou (4-5dnů)?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1432
6.7.22 23:52

Co si vzít za jídlo do nemocnice sebou (4-5dnů)?

Ahoj holky, budu 4-5dní v nemocnici (budu mít tedy nadstandard), ale potřebovala bych typ na jídlo. Uvažovala jsem i chia drincích a tyčinkách, ale nechci pak slyšet poučky a jejich jídlo tam jíst nechci (nikoliv z rozmaru). Poradte mi prosím něco zdravějšího, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5656
6.7.22 23:56

Můžeš si vzít co chceš, pokud nemáš nějakou dietu. A z jakého důvodu si tam chceš brat svoje jídlo? Jen se ptám, já třeba nejim salámy a pod., a rikam si o muslimskou dietu, když je nutné do nemocnice jít :lol: pak ty největší hnusy a flakoty nedostaneš a dá se to normálně sníst :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
7.7.22 00:00

@PetraMeli no můžeš se dohodnout na jakékoliv dietě při přijmu ne? Jinak já si brala džusy a ovoce, zeleninu… na nadstandartu by měla být i lednice, tak klidně i hotové saláty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
7.7.22 00:02
@Semtex píše:
Můžeš si vzít co chceš, pokud nemáš nějakou dietu. A z jakého důvodu si tam chceš brat svoje jídlo? Jen se ptám, já třeba nejim salámy a pod., a rikam si o muslimskou dietu, když je nutné do nemocnice jít :lol: pak ty největší hnusy a flakoty nedostaneš a dá se to normálně sníst :lol:

Já zásadně vegetariánskou a minule jsem dostala salát s tuňákem, jako to jím, ale prostě ryba není vegetariánská strava, já nejím jen drůbež, králíka a vepřové… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 00:03
@Semtex píše:
Můžeš si vzít co chceš, pokud nemáš nějakou dietu. A z jakého důvodu si tam chceš brat svoje jídlo? Jen se ptám, já třeba nejim salámy a pod., a rikam si o muslimskou dietu, když je nutné do nemocnice jít :lol: pak ty největší hnusy a flakoty nedostaneš a dá se to normálně sníst :lol:

Nejím maso, vynechávám i některé mléčné výrobky ( problím se zažíváním), takže si nevyberu ani moc z jejich nabídky, max. mrkvový salát (hromada cukru) či okurkový :-) No a dá se to normálně jíst? Si pamatuji po porodu, tam mě zachránili zdravé tyčinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 00:05
@welovefashion píše:
@PetraMeli no můžeš se dohodnout na jakékoliv dietě při přijmu ne? Jinak já si brala džusy a ovoce, zeleninu… na nadstandartu by měla být i lednice, tak klidně i hotové saláty ;)

Nízkosacharidovou bez masa tam asi neprotlačím, ani veganskou, takže tápu. Jako asi pytel jablek, okurky, možná raw nápoj (bílkoviny) a pak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 00:07
@welovefashion píše:
Já zásadně vegetariánskou a minule jsem dostala salát s tuňákem, jako to jím, ale prostě ryba není vegetariánská strava, já nejím jen drůbež, králíka a vepřové… :lol:

No právě, já se raději na ty jejich chutovky nechci spoléhat. Budu si táhnout i vody s hořčíkem, ale jinak ty saláty, ty snad ok. Dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
7.7.22 00:18

Ve Zlíně v porodnici jsou na tohle připraveni. Tam mají lednici pro pacientky. Manžel mi nosil nějaké jídlo. Protože jsem odmítla jíst ty jejich obědy. Já teda jim maso. Takže mi nosil čerstvou šunku. A ovoce. Vody. Že nesnáším ten jejich čaj v nemocnici.
Vidíš dneska jsem si objednávala zásobu sušeného ovoce a ořechů. Tak to bych si vzala určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
7.7.22 00:19
@PetraMeli píše:
Nízkosacharidovou bez masa tam asi neprotlačím, ani veganskou, takže tápu. Jako asi pytel jablek, okurky, možná raw nápoj (bílkoviny) a pak nevím.

Nějaké oříšky;-) proteinové tyčinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 00:21
@Kelsey píše:
Ve Zlíně v porodnici jsou na tohle připraveni. Tam mají lednici pro pacientky. Manžel mi nosil nějaké jídlo. Protože jsem odmítla jíst ty jejich obědy. Já teda jim maso. Takže mi nosil čerstvou šunku. A ovoce. Vody. Že nesnáším ten jejich čaj v nemocnici.
Vidíš dneska jsem si objednávala zásobu sušeného ovoce a ořechů. Tak to bych si vzala určitě.

Ted koukám na lifefood.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 00:22
@welovefashion píše:
Nějaké oříšky;-) proteinové tyčinky

Asi ano, ale možná v raw verzi, potřebuji po operaci nezatěžovat tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
7.7.22 01:08

Hodne zalezi, do jake nemocnice jdes, ja byla loni v takove, kde si na kvalitnim jidle zakladaji.

Jinak po operaci klasika hodne vitaminu, mega davky cecka, a hodne bilkovin pro rychle hojeni.
(Vybavuju si prihodu znameho z Italie, kde ho po operaci zlomeniny cpali kvalitnimi vyzralymi syry, drzel to pak i doma a rikal, ze hojeni naprosto uzasne :) ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
7.7.22 05:41
@Lucie_Sx píše:
Hodne zalezi, do jake nemocnice jdes, ja byla loni v takove, kde si na kvalitnim jidle zakladaji.Jinak po operaci klasika hodne vitaminu, mega davky cecka, a hodne bilkovin pro rychle hojeni.
(Vybavuju si prihodu znameho z Italie, kde ho po operaci zlomeniny cpali kvalitnimi vyzralymi syry, drzel to pak i doma a rikal, ze hojeni naprosto uzasne :) ).
:mrgreen:

Jinak já si nasadím i wobenzym, snad i to bude další + v hojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12010
7.7.22 06:09
@Semtex píše:

Nejspíš proto, že jídlo v nemocnicích se kolikrát nedá vůbec jist. Jak šlichta pro prasata. (čest výjimkám)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12302
7.7.22 06:41

@Semtex Někomu nemocniční jídlo prostě nechutná :nevim: jednoduché

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu