Co znamená být roztomilá?

Anonymní
30.1.21 23:30

Co znamená být roztomilá?

Ahoj, asi hloupá otázka. Můj přítel mi často říká, že jsem „roztomilá“. Ale nevím, co si o tom myslet. Příjde mi to celkem infantilní, jako holčička s culíčkáma, atd…
Vím, že to myslí jako lichotku, ale nevím, co to znamená,..
Jak tuto lichotku berete vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
30.1.21 23:36

Dyt je to hezký, no co že infantilní :) ale tak jemu přijdeš prostě roztomilá no, někdo má takový vzhled, že působí roztomile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24543
30.1.21 23:39

Že jsem roztomilá se mi většinou doneslo, když jsem se pustila do nějaké „mužské“ práce a… moc mi to nešlo. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1385
30.1.21 23:53
@Anonymní píše:
Ahoj, asi hloupá otázka. Můj přítel mi často říká, že jsem „roztomilá“. Ale nevím, co si o tom myslet. Příjde mi to celkem infantilní, jako holčička s culíčkáma, atd…
Jak tuto lichotku berete vy?

Jinými slovy :,, Zbožňuji tě, seš neuvěřitelně nádherná a líbíš se mně. Miluji tě.,, Stačí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
31.1.21 06:39

V klidu. Mně to říká nejen muž, ale i děti. U těch mi to přijde jako nedostatek respektu k mé autoritě :mrgreen:
U muže bych teda radši byla sexy nebo tak něco. Ale co už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6690
31.1.21 06:54

Mně to říká syn, když se přijde před spaním pomazlit, a drbe mě přitom ve vlasech. Nejlepší okamžik dne. :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
31.1.21 07:21

Muži to používají na děti a ženy.
Znamená to, že jsi něco neudělala úplně ideálně a normálně by se zamračil, ale v této konkrétní situaci ji pro něj tak silně přitažlivá a má k Tobě tak silně pozitivní emoce, že je to naprosto druhořadé a uvědomil si na tom, jak moc pro něj znamenáš, jak o Tebe stojí atd…
Stručněji… má Tě moc rád a uvedomil si to a aktuální situace se ho pozitivně silně dotkla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
31.1.21 08:04

Manžel mi to taky říká, mě to rozčiluje, protože bych radši byla sexy :mrgreen: ale prej je to fakt lichotka a myslí to fakt dobře, tak mu to věřím, no :mrgreen: Dcera mi říká že jsem miloučká - hlavně když něco provedla a potřebuje abych měla dobrou náladu, než to zjistím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
31.1.21 10:31
@Anonymní píše:
Jak tuto lichotku berete vy?

Proč anonymně? No to je jedno.
Mě třeba manžel říkal, že roztomilá jsem byla tehdy, když jsme byli poprvé u moře. Já teda úplně poprvé, seběhla jsem takovou dlouuuuhou cestu od autobusu na molo, namočila jsem si ruce a olízla a měla radost z toho, že je opravdu slaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7297
31.1.21 10:59

Mně přijdeš roztomilá už podle toho roztomilého dotazu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
31.1.21 11:36

Já to říkám naopak-mému miláčkovi, že je roztomilý. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
31.1.21 14:27

Já myslím, že je to, když se ženská umí hezky podívat, u toho se usměje, pak působí mile, křehce, nevinně a…ROZTOMILE
Ale může to být i ironie. Záleží asi, v jakém okamžiku ten výraz použije. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
31.1.21 15:27

Já to miluju, když mi to někdo říká. Má to takový ten podtón toho, že jsem drobná, křehká, ňuchací, že má vůči mě ochranitelský pud a přijde si jako chlap - ten fyzicky silnější atd. Slyším to raději, než to že jsem sexy nebo krásná. Infantilní mi to nepřipadá. Je to vždycky ta první lichotka, kterou od chlapa dostanu. A to i teď ve 30 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13477
1.2.21 01:30

Tohle slýchám od mužů odjakživa.. Už jsem si zvykla, taky bych raději byla sexy, ale jsem holt roztomilá no :P Teda prý :think: :mrgreen: A co to konkrétně znamená, raději nechci vědět… Pro mě jsou třeba roztomilá mláďata od skoro všech zvířat, nebo miminka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5944
1.2.21 07:26

To je náhodou hezké!!! Nevnímám v tom nic negativního a ani to pro mě není synonymum slova „infantilní“. Souhlasím s @Proximus .

Když tak přemýšlím, mně nikdy nikdo neřekl (ani chlap, ani ženská), že jsem roztomilá. :-( Sexy ano, to občas zaslechnu, ale roztomilá nikdy. Občas mi to chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat