Čsa seating - omylem vymazané sedadlo nejde vrátit zpět

1306
2.2.20 22:11

čsa seating - omylem vymazané sedadlo nejde vrátit zpět

Jsem totalni zacatecnik co se litani tyce a letos v kvetnu poletime s muzem poprve.
Koupila jsem si letenky u CSA s vyberem sedacek pri koupi zdarma.
Mame dva rezervacni kody. Jeden - letenka pro me a manzela. Druhy - extra letenka pro me, kterou jsem si koupila po zvazeni, ze jsem celkem siroka a nikdy jsem neletela, tak jsem se nehodlala stresovat, ze se tam nevejdu.

No a kamen urazu - prislo mi emailem, ze se cas naseho letu zmenil v ramci dne, tak jsem vlezla do te jejich aplikace na jejich webu Moje rezervace, potvrdila jsem, ze s tim tedy souhlasim a jelikoz jsem byla zvedava, jake mista jeste v letadle zbyvaji, tak jsem sla na seating.
Pred tim jsme mela 7.radu tri sedacky vedle sebe rezervovane.
Jenze se mi nejakou debilni nahodou podarilo u te dvouletenky vymazat ty rezervace sedacek.
Takze ted mam na jednom kodu letenku pro sebe a muze bez sedacky a na druhem druhou letenku pro sebe s rezervovanou sedackou tam i zpet.

I kdyz tam pisou, ze se v te sekci Moje rezervace daji ty sedacky menit a vybirat opakovane, tak kdyz tam najedu, tak se mi tam nezobrazi ten planek letadla a tudiz nemuzu vybrat, jake sedadlo chci…
Zkousela jsem to v Opera prohlizeci i Exploreru a nic..

Ted nevim, co s tim..
Jak to funguje, kdybych si to znovu nerezervovala a nechala predrezervovanou sedacku jen u te svoji druhe letenky?
Prijdu na check in a reknu, ze ty dalsi dve chceme k tomu jiz rezervovanemu sedadlu?
Diky za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1430
2.2.20 23:30

Zavolala bych na infolinku CSA ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit