Cvičení břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 15.07.18 22:00
Cvičení břicha

Dobrý den prosím o radu cvičím poctivě 3 měsíce na břicho nejím sladké ani tučné neprejidam se zhubla jsem 5 kg všude jenom ne na břichu tam není žádná změna pořád stejně visí jsem s toho nešťastná nejradši bych s tím sekla :,( :zed: :jazyk:

Reakce:

TeSudička
Kecalka 275 příspěvků 15.07.18 22:04

Musis palit tuky, aby ty svaly byly videt. Uz se budujou, ale jsou pod vrstvou tuku :lol: :mavam:
A jeste teda chci dodat, ze bricho se zrovna dela hlavne v kuchyni..

Příspěvek upraven 15.07.18 v 22:08

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 15.07.18 22:06

@terbucha Co přesně cvičíš?

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 15.07.18 22:12

Zaměřují se právě na posilování břicha

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 15.07.18 22:21

@terbucha A cvičíš správně? Neposiluješ na „vzduchovou bublinu“?

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 15.07.18 22:23

No tak snad cvicim :palec: správně bublinu mám ten špek

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 22:39

Najdi si LCHF stravování. Obecně - sacharidy škrtnout, tuky si dopřávat. Tělo někde potřebuje palivo a když ho naučíš získávat ho z tuků, začne pálit ty svoje zásoby :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15202 příspěvků 15.07.18 23:25
@Icestar píše:
Najdi si LCHF stravování. Obecně - sacharidy škrtnout, tuky si dopřávat. Tělo někde potřebuje palivo a když ho naučíš získávat ho z tuků, začne pálit ty svoje zásoby :palec:

Ne každýmu to vyhovuje. Mě teda ne, navaluje se mi z toho a už jsem se i při pokusu o LCHF pozvracela. Vyhovuje mi vynechat sacharidy jedině navečer..a tolik tuku prostě asi nezvládá moje trávení.
Jinak ohledně břicha - půjdu na to zevrubně zakladatelko - chodíš pravidelně na záchod? Já když nejdu na velkou denně, tak mám břicho jako balon..vypadá to jako špek, chová se to jako špek, třese se to jako špek, ale není to špek, stačí jít na velkou a splasknu :mrgreen:
Někdy vypadám jak v pátým měsíci a přitom druhý den mám břicho plochý. Mám břicho opravdu hodně pružný, v obou těhotenstvích jsem měla břicho veliké, ale přitom nemám a neměla jsem žádné strie.
Jinak z cvičení na břicho a celkové zpevnění doporučuju plank, neboli prkno.

rokris
Kelišová 6236 příspěvků 15.07.18 23:48
@Evulina píše:
Ne každýmu to vyhovuje. Mě teda ne, navaluje se mi z toho a už jsem se i při pokusu o LCHF pozvracela. Vyhovuje mi vynechat sacharidy jedině navečer..a tolik tuku prostě asi nezvládá moje trávení.
Jinak ohledně břicha - půjdu na to zevrubně zakladatelko - chodíš pravidelně na záchod? Já když nejdu na velkou denně, tak mám břicho jako balon..vypadá to jako špek, chová se to jako špek, třese se to jako špek, ale není to špek, stačí jít na velkou a splasknu :mrgreen:
Někdy vypadám jak v pátým měsíci a přitom druhý den mám břicho plochý. Mám břicho opravdu hodně pružný, v obou těhotenstvích jsem měla břicho veliké, ale přitom nemám a neměla jsem žádné strie.
Jinak z cvičení na břicho a celkové zpevnění doporučuju plank, neboli prkno.

:lol: „Chová se to jako špek, třese se to jako špek, ale není to špek.“ To je krásně napsaný. :mrgreen: A plank je teda masakr. Ale věřím, že funguje.

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 16.07.18 03:47

No myslím že po mých 3 porodech je to břicho vytahany a špekaty a to cvičení prkno je pěkně náročný no jo kde je moje krásný rovný brisko :P :mrgreen: ;)

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 16.07.18 03:49

Jo a při všech mých těhotenství jsem byla jak tank a břicho bylo obrovské :dance: :dance: :jazyk:

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 15:01

@Evulina Jsem přesvědčená, že to je pro každého, neboť je to strava, na kterou bylo lidstvo zvyklé dva miliony let. Sachariudová vlna přišla až v posledních staletích, cukrová v posledních desetiletých. Lidské trávení se dovedlo přizpůsobit (no i když - alergioe, cukrovky, ekzémy, obezity…), ale určtě ne přenastavit za tak krátkou dobu.
Tedy návrat k přirozenější skladbě stravy může způsobit problémy - ve střevech máme hromady bordelu, co jsou živé z cukrů, co jim tam posíláme. Tak se bouří, když hladoví :)
Kdo se bojí radikálního kroku, doporučila bych v první vlně odstranit cukry a mouku.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15202 příspěvků 16.07.18 21:34
@Icestar píše:
@Evulina Jsem přesvědčená, že to je pro každého, neboť je to strava, na kterou bylo lidstvo zvyklé dva miliony let. Sachariudová vlna přišla až v posledních staletích, cukrová v posledních desetiletých. Lidské trávení se dovedlo přizpůsobit (no i když - alergioe, cukrovky, ekzémy, obezity…), ale určtě ne přenastavit za tak krátkou dobu.
Tedy návrat k přirozenější skladbě stravy může způsobit problémy - ve střevech máme hromady bordelu, co jsou živé z cukrů, co jim tam posíláme. Tak se bouří, když hladoví :)
Kdo se bojí radikálního kroku, doporučila bych v první vlně odstranit cukry a mouku.

No, já když už, tak bych byla pro vyřadit obiloviny a brambory..ale vybírat i mezi ovocem a zeleninou jen některé druhy, to mi připadá už moc..a pračlověk taky byliny a ovoce, co kde našel, snědl a nekoukal přitom na množství sacharidů..ani nepočítal bílkoviny a tuky tak, aby neměl moc bílkovin, které se pak při nadbytku chovají v těle podobně, jako sacharidy.. :nevim:
Nemám v to tudíž takovou důvěru..
Ale důvěru v to, že člověk v pohodě přežije bez obilovin a brambor, tak to zase na druhou stranu mám :pankac:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15202 příspěvků 16.07.18 21:36
@terbucha píše:
No myslím že po mých 3 porodech je to břicho vytahany a špekaty a to cvičení prkno je pěkně náročný no jo kde je moje krásný rovný brisko :P :mrgreen: ;)

Cvičení prkno náročný je..ale účinný..
Jinak já měla taky břicho jak balon v obou těhotenstvích.

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 18:29

@Evulina Jo, máš naprostou pravdu! Ta strava nebyla vždy úplně nízkosacharidová, ale maso, tuk a zelené vždy patřilo do absolutní většiny toho, co jedli - borůvky a maliny tolik sachrů nemají, jablka, jak je známe dnes, nebyly… ani obiloviny, sem tam nějaká škrobová hlíza. Proti dnešku, kde masa je na talíři troška, všecko je nízkotučné a energii bereme ze škrobů a cukrů, samé průmyslově zpracované potraviny…
Nikoho nenutím, jen sdílím svou zkušenost. Tři měsíce starou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >