Těhotenské cvičení Strakonice

642
14.7.13 09:45

cvičení Strakonice

Ahoj nenajdu zde partacku na tehotenske cvičení a od září i plavání ve Strakonicích? Nebo okolí? Je mi 28 a jsem v 22 týdnu, takže v listopadu budeme mít holčičku;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.7.13 09:48

Ahoj já bych ráda, ale já chci chodit už teď přes prázdniny protože mám termín v řijnu…to plavání je až od září? nevíš?

• Citovat
  • Upravit
642
14.7.13 09:51

Ahoj;-) nu plavání je až od září :-( což mě pěkně štve, ale cvičení pro těhotné je každou středu od půl páté. Ještě jsem tam ale nebyla :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 09:55

@wena8621 ty jo tak to mě teda naštvalo dost na to plavání jsem chtěla chodit já už chtěla chodit všude možně a všude mají dovolený přes prázdniny prostě nefungujou asi přes léto nemůžem být těhotné…já nebyla ještě nikde chtěla jsem kurz v Písku ale není, tak alespoň to cvičení chci se nějak hýbat a ty by jsi šla i na to cvičení?

• Citovat
  • Upravit
642
14.7.13 09:59

Jo jo určitě bych šla;-) jen se mi nechtělo samotné;-) a co jsem zjišťovala tak tenhle týden není, ale jinak by mělo být pravidelně;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 10:03

@wena8621 no škoda už jsem si říkala že by bylo fajn jít už teď :) tak že by jsme se domluvili a šly ten další týden?

• Citovat
  • Upravit
642
14.7.13 10:08

To by bylo super;-) ja tam pro jistotu zítra zavolám a ověřím info a dám vědět;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 10:10

@wena8621 tak jo budu jen ráda a když tam nepůjdu sama ještě víc :))

• Citovat
  • Upravit
642
14.7.13 10:15

Tak to jsme na tom stejně;-)
Jinak přeji peknou neděli;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 10:22

Ahoj holky, já chodím na plavčo (které je ted zrušené, bohužel, přes léto) a i na cvičení a je to mooc super! Vede to porodní asistentka Martina Bláhová, moc sympatická osůbka. Zatím je nás tak 4-5 těhulek, tak budem rády za posílení řad. Cvičení je protahovací, uvolňovací a dýchací, nic náročného. Cítím se po něm moc dobře.
jinak, kdybyste chtěly mezi strakonické těhule maminy a snažilyk - prostě Strakoňandy, tak tady jsme, požádejte o přístup a pokecáme :-) Lenka
https://www.emimino.cz/…inky-149073/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 10:24

Jinak cvíčo opravdu ted 17.7. není, ten další týden ano a pak zas není.
S sebou nepotřebujete nic, jen pohodlné oblečení, pití. Pomůcky (podložky, míče, atd tam mají) :-) stojí to 50Kč. Pilates studio za Hangárem(u mateřské školky) středy od 16.30h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
14.7.13 10:25

@LenazeStrakonic. Tak to je super, a to je to cvičení ve středu? Nebo ještě jiné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
14.7.13 10:26

Paráda, takže příští středu v16:30;-)
Tesim se a dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 10:27

Nene, tohle je jediné. Já před 5 lety chodila k Hance Hanzlíkové (ta dělá to těhu plávo), ale ta už cvičení nedělá. V té době ještě bylo cvíčo i v porodnici, vedla to p. Jurášková. Ted je to v tom PIlates studiu. A překvapilo mně, že sme chodily fakt 3-4 těhule, pak jsem přitáhla kamarádku, tak jsme 4 co chodí pravidelně. No ale ty dvě těhule už budou brzo rodit tak odpadnou :-) takže s ebudem těšit na vás :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 12:13

@LenazeStrakonic a musí se tam nějak objednávat? tak super to určitě přijdu sice Strakonice pořádně neznám ale doufám že to najdu :)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama