Dá se získat síla do ruk a rychlost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 12:06

Dá se získat síla do ruk a rychlost

Dobrý den maminky jen taková otázka dá se získat síla v rukách a vytrvalost a rychlost myslím tím v práci, a případně jak? Mám odmala moc malou sílu vždy mě všichni říkali ty nic neuneseš ty nic nedáš a já prostě to potřebuji dát.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2132
5.11.21 12:08

Cvičit a cvičit a cvičit. Zaměřit se přímo na sehrání oko-ruka, plus posilování.
Samozřejmě ne abys vypadala jako rambo, ale abys něco unesla.
Nejlepší je jít přímo do posilovny a buď si zaplatit trenéra a nebo si najít někoho, kdo se tomu věnuje, aby ti doporučil jak nejlépe cvičit s ohledem na tvou konstituci a fyzičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36878
5.11.21 12:16
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky jen taková otázka dá se získat síla v rukách a vytrvalost a rychlost myslím tím v práci, a případně jak? Mám odmala moc malou sílu vždy mě všichni říkali ty nic neuneseš ty nic nedáš a já prostě to potřebuji dát.

A byla to pravda, že nic neuneseš? Mně babi kolikrát říkala, ty tam nedosáhneš a já jí ukázala, že ano. Akorát mě pořád vidí ve 43 „malou“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 12:18

@Russet to je jedno já stejně potřebuji krs práci víc

• Citovat
  • Nahlásit
36878
5.11.21 12:19
@Anonymní píše:
@Russet to je jedno já stejně potřebuji krs práci víc

Praxe dělá mistra. Dopředu se nepodceňuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25917
5.11.21 12:34

Je třeba posilovat. Já jsem před dětma taky měla problém něco udržet, po dvou dětech je to v pohodě. Dětičky nebyly zrovna nejlehčí a chtěly často nosit. A rychlost taky natrénovat, běžné činnosti zkoušet zrychlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786
5.11.21 12:36

Nevím, co znamená „nic neunesu“. Pokud máš problém zvednout 10kg, tak posiluj. Jestli hekáš, když přesunuješ 30kg, tak věř, že nejsi jediná :mrgreen: V práci jsou mimochodem pro ženy normy, takže tě nikdo nemůže nutit tahat víc, než je povoleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
5.11.21 19:51

Ja nastoupila do maleho obchodu a dali mi na starosti mineralky a zeleninu. To bylo pro cloveka, co sotva zvladnul unest balik mineralek, vrazedne combo. Ale musela jsem to dat. Takze paleta s mineralkama vyssi nez ja (a to merim pres 16o cm), a ja jeden balik po druhem musela ukladat do skladu, podle datumu, pak to jeste jit doplnit do obchodu. Tudiz mi denne proslo nejakych 1oo baliku rukama. A do toho minimalne paleta zelenimy, brambory 25 kg pytle, bedny po 18, 13 a 1o kg. Nikdo se me neptal, zda to davam, musela jsem. Ano, zacatky byly krute, prisla jsem domu a byla jsem rada, ze jsem jeste zvladla sprchu, jinak jsem lehla a byla hotova. Ale timto jsem se krasne vyposilovala a pak jsem tahala 2o kg jak nic. 😎 Ale je fakt, ze dneska uz taky sotva unesu 15 kg. :mrgreen: Co jsem otehotnela a nesmela nic tahat (zamestnavatel zakazal), tak jsem zeslabla no. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat