Další tetování - další citát

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 23.01.17 11:14
Další tetování ... další citát

Holky u prvního sem si nechala na zada vytetovat : Krystof je me srdce, žijící mimo me tělo… ale teď mám dilema, jaký citát použit u druhého?… Krystufka mám na zádech a druhé mimco půjde na bok :) nějaké nápady?

Příspěvek upraven 23.01.17 v 12:44

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.01.17 11:25

Pane jo! To je krasa! Taky mam v planu, az nasetrim dat si refren jedny pisnicky a jmeno dcerky! Jmeno, datum a hodiny, srdicka, hrdlicky a podobny kycoviny se mi vubec nelibej! Co trebas " moje srdce, moje krev" a jmeno? Mimochodem mas bod za cestinu!! :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.01.17 11:47

@vodnarka2013 nezlob se, ale aby Ti cizí radili s Tvojí kérou, na památku Tvého dítěte? nenechávej si to udělat, dokud Tě samotnou něco nechytne, neasi :think:

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 23.01.17 11:51

@vodnarka2013 Omlouvám se za OT, ale kolik plánuješ dětí? :P Jinak souhlasím s @martina.se, něco tak osobního Ti nikdo jiný nevymyslí. To musíš cítit sama, který citát je Ti nejbližší. Dala bych tomu čas a ono se to vyvrbí samo.

SarkaNovo
Závislačka 3562 příspěvků 23.01.17 11:57
@vodnarka2013 píše:
Holky u prvního sem si nechala na zada vytetovat : Krystof je me srdce, žijící mimo mě tělo… ale teď mám dilema, jaký citát použit u druhého?… Krystufka mám na zádech a druhé mimco půjde na bok :) nějaké nápady?
:palec: :palec: Krásný.
kve-tinka
Závislačka 4653 příspěvků 5 inzerátů 23.01.17 12:10

Hlavně jdi k jinému tatérovi… :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.01.17 12:14

@kve-tinka bohužel souhlas, je to amatérské  :nevim:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.01.17 12:17

@martina.se
@kve-tinka holky me se to trebas libi! Jako je fakt, ze by to mohlo vypapadat lip, ale vylozene amatersky mi to neprijde :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.01.17 12:18
@Nymphetamine píše:
@martina.se
@kve-tinka holky me se to trebas libi! Jako je fakt, ze by to mohlo vypapadat lip, ale vylozene amatersky mi to neprijde :nevim:

zvětši si to a mrkni na detaily :think: je to hodně nedotažené.. i na dálku jsou vidět nelady ala mezery atd.. :think:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 23.01.17 12:20
8o :roll:
AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 23.01.17 12:22

Bavi me, ze to je cesky! Jinak si to vymysli sama, musis! :))

orchidea2016
Kecalka 307 příspěvků 23.01.17 12:28

Nápad super, ale…? Je opravdu potřeba mít potetovanou takto obrovskou plochu těla? Nestačilo by pod vlasy, nebo na zápěstí? A druhé mimčo přidat k prvnímu?

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 23.01.17 12:30

Dej si tam: hledala jsem inspiraci, jak vyjadrit lasku na emiminu :mrgreen:
vubec se mi to nelibi, kdyby nekoho zajimal muj nazor :mrgreen: ale kazdyho vec a vkus. :pankac:

mar772
Kecalka 114 příspěvků 23.01.17 12:31

Taky se mi líbí, že je to česky :palec: Ale chtělo by to opravit gramatické chyby

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.01.17 12:32

@martina.se jo, ja nevedela, ze to jde zvetsit… No, tech nedokonalosti tam je docela dost :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >