Daň z nemovitosti - vyplnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peta1981
Povídálka 32 příspěvků 17.01.19 09:56
daň z nemovitosti -vyplnění

Dobrý den,
zdravím všechny maminky. ;)
Sháním někoho, kdo by mi udělal daňové přiznání-daň z nemovitosti.
Vloni jsme koupili na firmu pozemek a potřebuji vyplnit daňové do konce ledna.
Předem moc děkuji
 Petra

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 17.01.19 10:04

My ho nekupovali na firmu, tak nevim, jestli je tam rozdíl, ale vždy jsem šla na finančák a tam mi pomohli s vyplněním.

xjuklickova
Kelišová 5248 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 10:05

Danovy poradce, resp. ten co vam dela daňové přiznání. Take se stim nemůžu poprat.

histep
Závislačka 4257 příspěvků 17.01.19 10:07

Doporučuji zde:

https://adisepo.mfcr.cz/…m_uvod.faces?…

Relativně jednoduché, přehledné, s možností kontroly.

Uživatel je onlinejkra
Nadpozemská drbna 26400 příspěvků 17.01.19 10:08

Vcera jsem sla u nas na financak a pomohli mi tam.velmi ochotne. Zkus to.

Peta1981
Povídálka 32 příspěvků 17.01.19 10:22

Já jsem to právě nikdy nevyplňovala :nevim:

Janli
Kelišová 7270 příspěvků 17.01.19 10:32

je to taková pakárna, že na finančáku to ochotně s každým vyplní. Stejně by to většině lidí vraceli, takže jim to jen ušetří práci.

Peta1981
Povídálka 32 příspěvků 17.01.19 10:51

Děkuji.Jaké dokumenty je potřeba k tomu přiložit?

histep
Závislačka 4257 příspěvků 17.01.19 10:54

@Peta1981 Pro vyplnění jsou zapotřebí údaje z katastru (stačí třeba ten internetový výpis) za všechny nemovitosti, které v celém daném kraji máte.
K přiznání samotnému se žádné přílohy nedávají.

alifie
Extra třída :D 13151 příspěvků 17.01.19 10:56

Já jsem snaživě vyplnila sama - zabralo mi to hromadu času, a pak mi z finančáku volali, že to mám blbě - takže jsem tam naběhla - a během pár minut vyplnila to, co mi nadiktovala úřednice. Takže taky doporučuji zajít tam a vyplnit s úřednicí vše s čím si nevíš rady (jméno a adresu zvládneš sama :mrgreen: ).

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25860 příspěvků 17.01.19 11:01
@alifie píše:
Já jsem snaživě vyplnila sama - zabralo mi to hromadu času, a pak mi z finančáku volali, že to mám blbě - takže jsem tam naběhla - a během pár minut vyplnila to, co mi nadiktovala úřednice. Takže taky doporučuji zajít tam a vyplnit s úřednicí vše s čím si nevíš rady (jméno a adresu zvládneš sama :mrgreen: ).

Přesně, před lety jsme vyplňovali sami, byla to hrůza hrůz a to jsem už v životě vyplňovala kde co. Pak mi paní z finančáku napsala, že jsem se obrala asi o 2 tis. Jiná mi pak říkala, že tomhle formuláři nerozumí i dost těch, co dělají na fú.

histep
Závislačka 4257 příspěvků 17.01.19 11:07
@jenny.fields píše:
Přesně, před lety jsme vyplňovali sami, byla to hrůza hrůz a to jsem už v životě vyplňovala kde co. Pak mi paní z finančáku napsala, že jsem se obrala asi o 2 tis. Jiná mi pak říkala, že tomhle formuláři nerozumí i dost těch, co dělají na fú.

A přitom je to jedna z nejjednodušších daní :lol:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64614 příspěvků 3 inzeráty 17.01.19 13:33

Ja tedy nevim, ale za pomoci toho jiz zmineneho formulare mi to prislo jednoduche.

Hanula1212
Kelišová 5322 příspěvků 17.01.19 17:34

Vyplň na stránkách finanční správy, na daňovém portále. Automaticky se dotáhnou koeficienty a není na tom nic složitého.

Peta1981
Povídálka 32 příspěvků 17.01.19 18:59

našla jsem tento návod,tak snad to půjde
https://www.youtube.com/watch?… :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >