Dantem - Hradec Králové

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
914
20.11.19 18:57

Dantem - Hradec Kralove

Ahoj, mate prosím s práci u firmy zkušenosti? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8328
20.11.19 19:06

Myslíš zkušenost jako zákazník, nebo jako pracant?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
20.11.19 19:08

@Petule030 brigádník :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
20.11.19 19:12

Delala jsem dva roky, proste většinou noční inventury. Kdo chce, tak si vydělá, ale dlouhodobě se ty noční nedají moc vydržet. Myslím tim třeba hodně krát so týdne nebo hned za sebou. Blbé je, že se končí, až je hotový obchod, takže nikdy nevíte přesný čas konce práce. Je možnost jet i za hranice, byla jsem v Rumunsku a ve Skandinávii jsme dělali Sephory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
20.11.19 19:15

@Leillinka Díky za příspěvek. Jak taková inventura vypadá? Jak dlouho prosím ta noční trvá? Uvádějí mzdu 100 Kč / hod. - čistého? Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
20.11.19 19:22

@Barborika to je hrubé, ale vím že studenti a tam měli stovku čistou, neznám ty podminky přesně. Během směny ti ale může dát za rychlost nebo přesnost plusko, tzn ze ti za tu směnu zvýší mzdu. Také pokud je obchod mimo tvé město, jezdí se jejich autobusy a oni ti proplati i tu jízdu. Směna trvá většinou 5-9h, pokud se třeba dělá Penny, trvá to cca 6 hodin, ale je možnost se přihlásit na delší směnu, to znamená že přijedeš nejdřív do skladu toho obchodu a až se udělá sklad, jde se na prodejnu. Tahls směna trvá cca 8-9h. Nejdelší směnu jsem měla 12 hodin, přišlo málo inventurníku a obchod byl obří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
20.11.19 19:41
@Leillinka píše:
@Barborika to je hrubé, ale vím že studenti a tam měli stovku čistou, neznám ty podminky přesně. Během směny ti ale může dát za rychlost nebo přesnost plusko, tzn ze ti za tu směnu zvýší mzdu. Také pokud je obchod mimo tvé město, jezdí se jejich autobusy a oni ti proplati i tu jízdu. Směna trvá většinou 5-9h, pokud se třeba dělá Penny, trvá to cca 6 hodin, ale je možnost se přihlásit na delší směnu, to znamená že přijedeš nejdřív do skladu toho obchodu a až se udělá sklad, jde se na prodejnu. Tahls směna trvá cca 8-9h. Nejdelší směnu jsem měla 12 hodin, přišlo málo inventurníku a obchod byl obří.

Nu, hrubého, to by bylo celkem malo…Co se prosím děje na náboru? Musím mít na první inventuru Potravinarsky průkaz? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
20.11.19 19:59

Na náboru je takový test s počítáním kuliček atd., prostě logické uvažování, přesto ho někteří nezvládnou. Určitě je potřeba průkaz, ale nemusí se vozit s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
20.11.19 20:02

@Barborika Je to v hrubém, ale pokud jsi student nebo na rodičáku, tak ti při daňovém přiznání zase daně vrací. Je to blbě placené, ale zase si zadáš, o které inventury máš zájem podle svých časových možností. Když ti jde práce od ruky, tak můžeš dostat „+“ a mít o 10Kč/h navíc. Já nejdelší inventuru zažila 10h, k tomu jsme dostali i peníze navíc. Na první inventuru nemusíš mít nutně potravinářský průkaz, ale v tom případě nemůžeš do obchodu s potravinami. Třeba boty, oblečení, drogerie by šla, ale na většinu inventur průkaz prostě potřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
20.11.19 20:05

Na náboru se nejdřív prochází testem, zmíněné počítání kuliček apod., potom se učí pracovat se čtečkou čárových kódů a potom se řeší papírování a podepsání dohody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
20.11.19 20:05

A hlavně první inventrura je skoro vždy v obchodě s potravinami, až zkušenější jdou do drogerky, oblečení a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
20.11.19 21:31
@Leillinka píše:
Na náboru je takový test s počítáním kuliček atd., prostě logické uvažování, přesto ho někteří nezvládnou. Určitě je potřeba průkaz, ale nemusí se vozit s sebou.

Test s počítáním kuliček, můžeš prosím přiblížit? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
20.11.19 21:36

@Barborika zkusila bych spíš storeinvent, jestli v Hradci berou. Ale šikovný lidi se vždycky hodí. A peníze jsou tam lepší. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
20.11.19 21:47

@Barborika na papiru jsou proste kulicky nebo krychle, mas spocitat kolik jich tam je, kolik je černých, bílých.. Prostě nejdůležitější je číst pečlivě zadání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
20.11.19 22:08
@Leillinka píše:
@Barborika na papiru jsou proste kulicky nebo krychle, mas spocitat kolik jich tam je, kolik je černých, bílých.. Prostě nejdůležitější je číst pečlivě zadání.

Ano, číst zadání. Já takhle počítala všechno a ke konci první stránky jsem si všimla, že se má všechno počítat jen u prvních úkolů. Takže jsem to počítala znova a i tak jsem stihla všechny úkoly. :lol: Takže @Barborika neboj, není to žádná nezvladatelná hrůza. Můžeš na nábor a když se ti do toho nebude chtít, tak můžeš tu práci odmítnout ještě tam nebo se pak prostě nikam nehlásit. Ale brigáda jako taková je to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat