Dárek k výročí 2x jinak

1068
15.9.19 20:36

Dárek k výročí 2x jinak

S podtitulem „proč jsem dneska naštvaná k slzám“.

Čau všichni, jdu si dnes sem taky jednou postěžovat. Můžete mi do komentářů napsat, že jsem blbá, nevděčná a zpovykaná nána, bez špetky vděčnosti a budete mít pravdu, taky si tak říkám…ale něco ve mě je hrozně ublížené, zraněné a hluboce uražené a chce se mi brečet i ječet současně.

O co jde. Měli jsme o víkendu výročí svatby. Koupila jsem manželovi oblečení, o kterém se před nedávnem zmiňoval, že se mu líbí a taky tiket na páteční sportku a připravila jsem mu „hezký večer“, když děti usnuly, chápeme :mrgreen: Já jsem dostala kytku a balíček tak, jak přišel na poštu a v něm drbátko na záda a plastový hlavolam, který po vyřešení vydá uvnitř skryté tajemství. Asi jakože haha, protože vevnitř byla dětská bankovka. No, můj chlap není úplně expert na dárky, ale i tímhle vědomím to bylo opravdu velké zklamání. Při tom o peníze nejde, máme jich dost. Rozhodně by nás náramek nebo stříbrné náušnice nezruinovaly. Řekla jsem si, no nic a pustila to z hlavy, ale dneska přijel od rodičů s tím, že příští týden mají oslavu výročí a že jim se ségrou dali pobyt v hotelu (používá se mj. i na svatby, takže fakt na úrovni) kousek za městem s degustačním menu. V tu chvíli jsem se musela kousnout do rtu, abych nezačala brečet, protože si najednou připadám jako ficka, která se stará o domácnost, děti a je mu po vůli, kdykoliv si milostpán vzpomene, ale už mu nestojím ani z poloviny, co z poloviny, ani z pětiny za to, co rodiče.
Vím, že bych měla být ráda, za to, co máme a nedělat vlny kvůli takový blbosti, ale zrovna teď mě to hrozně mrzí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.9.19 20:44

A co kdyz to byl napad jeho segry, vsechno zarizovala a on jen dal pulku penez? :nevim: ze by ho to taky nenapadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
13118
15.9.19 20:45

Ber to tak, že dárek pro rodiče vymyslela sestra a on se k tomu jen přidal, alespoň tak bych to tipla já :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7664
15.9.19 20:48

On to byl možná nápad sestry…
My výročí neslavíme, může to vyjít na den, kdy člověk fakt nemá náladu a někdy prostě to nucení do vymýšlení dárků bývá spíš kontraproduktivní a jak člověk musí, tak ho jako naschvál nic nenapadá.
Zato když občas jen tak člověka v nějakou chvíli něco napadne, bývá to stejně fajn, i když to není zrovna v ten den.

Příspěvek upraven 15.09.19 v 20:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1756
15.9.19 20:48

A to bylo nejaky specialni vyroci? Protoze jestli ne, tak ta kytka celkem staci, ne? A rodice meli asi nejake kulatejsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
15.9.19 20:49

Že to tak bylo, o tom nepochybuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
15.9.19 20:51

Napadlo mě přesně to samé, protože v tomhle se my ženské rády iniciujeme. Ale je pravda, že ho mohlo trknout, jak to pro tebe bude vypadat. Oni jsou v tomhle fakt někteří chlapi úplně mimo. Ten můj taky, k výročí, Vánocům i narozeninám mu kupuji ne zrovna levné dárky a sama většinou nic nedostanu, nebo nějakou naprostou blbost. Nebo si něco koupím sama, peníze máme společné. Líto mi není toho, že nic nedostanu, ale že si nedá tu práci vymyslet i nějakou maličkost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
15.9.19 20:51

Já ti rozumím, ale já jsem potvora a asi bych se zmínila. Něco ve stylu, že je škoda, že tebe do hotelu nikdo nevezme atd… Ale přikláním se k ostatním, určitě to vymyslela ségra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
38767
15.9.19 20:53
@Sany80s píše:
On to byl možná nápad sestry…
My výročí neslavíme, může to vyjít na den, kdy člověk fakt nemá náladu a někdy prostě to nucení do vymýšlení dárků bývá spíš kontraproduktivní a jak člověk musí, tak ho jako naschvál nic nenapadá.
Zato když občas jen tak člověka v nějakou chvíli něco napadne, bývá to stejně fajn, i když to není zrovna v ten den.Příspěvek upraven 15.09.19 v 20:48

Jo, mne bohate staci vymysleni darku na narozky a vánoce - uz se to blizi :roll:
Tak si asi nechci přidělávat starosti slavenim vyroci :mrgreen:
Respektive treba cokoladu si navzájem koupíme, ale darky fakt ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
15.9.19 20:54

Ženský, jen mě hrozně zaráží, kupujete normálně rodičům dárky k výročí jejich svatby, i byť by bylo kulaté? Vždycky jsem to brala jako oslavu mezi partnery, co s tím mají společného děti :nevim:. Setkala jsem se s tím poprvé u bývalého, jehož matka nebyla drzá se zeptat, co jim koupíme k výročí 25 let od svatby :lol: :roll: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
15.9.19 20:55

Nekousat do rtů, nenaznačovat, jasně se vyjádřit. Mluví ze mě dlouholetá manželka muže, který „nemá kolečko na dárky“. Kdykoli jsem chtěla překvapení, byla jsem akorát nas… Už několik týdnů dopředu avizuji a někdy muže přímo dovlecu do krámu a předem domluvim s majitelem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
15.9.19 20:56

Určitě to vymyslela segra a taky bych normalne manželovi rekla, ze bych si taky rada někam vyjela. Ale ne vyčítave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
38767
15.9.19 20:56
@Aduš8 píše: Ženský, jen mě hrozně zaráží, kupujete normálně rodičům dárky k výročí jejich svatby, i byť by bylo kulaté? Vždycky jsem to brala jako oslavu mezi partnery, co s tím mají společného děti :nevim:. Setkala jsem se s tím poprvé u bývalého, jehož matka nebyla drzá se zeptat, co jim koupíme k výročí 25 let od svatby :lol: :roll: 8o
@Aduš8 píše: Ženský, jen mě hrozně zaráží, kupujete normálně rodičům dárky k výročí jejich svatby, i byť by bylo kulaté? Vždycky jsem to brala jako oslavu mezi partnery, co s tím mají společného děti :nevim:. Setkala jsem se s tím poprvé u bývalého, jehož matka nebyla drzá se zeptat, co jim koupíme k výročí 25 let od svatby :lol: :roll: 8o

Ne, vůbec by me to nenapadlo :nevim: ani nejak nevim proc bych to měla delat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
15.9.19 20:59

@a12 tak to jsme ráda, už jsem myslela, že při mé výchově na něco zapomněli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
15.9.19 21:00
@Anonymní píše:
A co kdyz to byl napad jeho segry, vsechno zarizovala a on jen dal pulku penez? :nevim: ze by ho to taky nenapadlo?

Ja si myslim to same.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama