David Rath dnes ve sněmovně - živě!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17226
5.6.12 15:14
@Michaelakkk píše:
Rathem to začalo Rathem to skončí to se obávám, že v tomlhe má pravdu…

jo, zrovna to sem píšu :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
5.6.12 15:14

„Oni mi nedali možnost…vrátit ty peníze, nebo jít na policii!“ :lol: :lol: To je fakt komedie..
A Schwarzenberg opět dělá jen ostudu.. že tam vubec leze :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16492
5.6.12 15:15
@Michaelakkk píše:
A proč? má konexe postavení…

PRoč by měl o něčem rozhodovat člověk, který ani neví o čem se mluví? Ty kdyby si usla v práci, tak tě vyhodí a nikdo se tě na nic ptát nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17226
5.6.12 15:16

Ano, má prvadu, aby se policie podívala i na ministry a náměstky,a le tímhle se přeci normální člověk nemůže obhajovat…to si jako myslí, že mu někdo uvěří :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2081
5.6.12 15:16

hrabe je fakt vtipnej…ty jo, kdybych vedela, ze budu v zaberu, tak se vystajluju a hazim sladky usmevy a on spi :-) trochu mam obavu, ze se bouchne do hlavy o stul.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
5.6.12 15:17
@M-a-j-a píše:
PRoč by měl o něčem rozhodovat člověk, který ani neví o čem se mluví? Ty kdyby si usla v práci, tak tě vyhodí a nikdo se tě na nic ptát nebude.
Když by šlo o něco důležitýho třeba spát nebude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
23847
5.6.12 15:17
@Michaelakkk píše:
Rathem to začalo Rathem to skončí to se obávám, že v tomlhe má pravdu…

Bohužel jo. V tom má pravdu, že kdyby se do toho pustili, tak by museli zabásnout celej parlament, vládu a státní zastupitelství :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
5.6.12 15:17
@Cheyenne píše:
„Oni mi nedali možnost…vrátit ty peníze, nebo jít na policii!“ :lol: :lol: To je fakt komedie..
A Schwarzenberg opět dělá jen ostudu.. že tam vubec leze :zed:

A ještě je takhle pěkně v záběru :roll: Čekám,kdy hodí čelíčko :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16492
5.6.12 15:18
@zoubky píše:
Ano, má prvadu, aby se policie podívala i na ministry a náměstky,a le tímhle se přeci normální člověk nemůže obhajovat…to si jako myslí, že mu někdo uvěří :zed:

Ano přesně tak. On má obhajovat sebe a zatím vytahuje vše jen na ostatní. JE jasné, že on není jediný, ale o ně ty jiné teď přeci nejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16492
5.6.12 15:18
@Gina108 píše:
Bohužel jo. V tom má pravdu, že kdyby se do toho pustili, tak by museli zabásnout celej parlament, vládu a státní zastupitelství :roll: :mrgreen:
:palec: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
5.6.12 15:19
@M-a-j-a píše:
Ano přesně tak. On má obhajovat sebe a zatím vytahuje vše jen na ostatní. JE jasné, že on není jediný, ale o ně ty jiné teď přeci nejde.

jde na to opatrně…

  • Citovat
  • Upravit
12332
5.6.12 15:20

a hlavně chudák hejtman nemá moc..to jiní… :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16492
5.6.12 15:22
@Michaelakkk píše:
jde na to opatrně…

ten jo :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2693
5.6.12 15:24

ale je fakt zlomenej, jde mu o život, už s epřirovnává k Tymošenkové

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6362
5.6.12 15:24

já musím říct, že je to na :poblion: pokud je jen z části pravda to co Rath říká, tak tu zničí člověka za chviličku a s jakými praktikami :-((

Navíc je jasné, že by se měly řešit i jiné kauzy, které vůbec ani nezačaly a neuvěřitelné peníze vylétly oknem :pocitac:

a spící ministr to je vážně fraška a ukázka našeho debilismu, pokud někoho takového volíme a chceme v parlamentu :poblion:

jsem znechucena

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová