Reklama

Decathlon lyžařské kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 12.02.18 09:46
Decathlon lyžařské kalhoty

Máte někdo zkušenost s lyžařskými kalhotami pro dospělé z Decathlonu, nepromoknou? Jezdíme na hory jednou do roka a s malými dětmi toho zatím moc nenalyžuju, tak se mi uplně nechce investovat do nějakých drahých.

Reklama

Reakce:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 12.02.18 10:14
@Popokatepetla píše:
Máte někdo zkušenost s lyžařskými kalhotami pro dospělé z Decathlonu, nepromoknou? Jezdíme na hory jednou do roka a s malými dětmi toho zatím moc nenalyžuju, tak se mi uplně nechce investovat do nějakých drahých.

Na Decathlon pozor, je to přeci jen řetězec, kde rádi prodají nic moc kvalitu za sice trochu levnější cenu, ale příkladem budiž plavky pro syna - po prvním plavání včetně tobogánů plavky ožmolkované - jasná vizitka špatné látky. Ale neříkám, že vše je tam šmejd. Prostě já důvěru v Decathlon nemám.

Johnny7
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 12.02.18 10:17
@Popokatepetla píše:

Jo a jinak u kalhot pro děti i dospělé na lyže bych se řídil vodním sloupcem v mm, ten označuje, na kolik promoknou. Čím větší číslo sloupce, tím promokne za delší dobu. No i kdybyste měla 10 000 vodní sloupec, stejně po čase, sice delším, ale promokne. A pokud dítě nepadá zrovna každou chvilku do sněhu, bral bych sloupec menší. Přeju štěstí při výběru :-).

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 12.02.18 10:24

Já naopak na Decathlon nedám dopustit. Kupuji tam boty, oblečení, plavky a na nic si nemůžu stěžovat. V botech jezdí syn na odrážedle, chodí v nich na písek a po vyprání jako nové, snad je na jaře zase obleče. Já mám plavky 4 roky a jsou nevytahané bez žmolků.

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 12.02.18 10:27

Koupila jsem je synovi a v neděli s nimi odjíždí na lyžák, tak mi napište za 14 dní a budu vědět víc ;-)

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 12.02.18 10:29

Také mám dobrou zkušenost. Mam od nich boty do sněhu (pro sebe) a jsou super, za litr. Detske zimní rukavice, super rozpínací na zip snad až k prstům, moje jsou také v pohode. Plavky pro mě jsem kupovala dvoje, oboje stály směšné peníze, myslím teda, že letošní sezóna, jejich druhá, bude jejich poslední, ale za ty prachy… Synovi jsem tam ještě kupovala obleček s UV faktorem na léto a taky velká spokojenost.

Anik
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 12.02.18 10:40

13-letá dcera má odtamtud lyžařské kalhoty a boty do sněhu. Byly jsme teď týden na horách, kde se mimo jiné učila i na snowboardu, čili furt na zemi, a vše ok, napadlo nám hodně sněhu, procházky v botách taky bez promočení. Za 14 dní jede na školní lyžák, tak doufám, že i tam bude vše dobré.
Ačkoliv mě Decathlon trošku zklamal co se týče prostředí a výběru, sortimentu, tak myslím, že jsme nakoupily dobře.

Johnny7
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 12.02.18 10:42
@Anik píše:
13-letá dcera má odtamtud lyžařské kalhoty a boty do sněhu. Byly jsme teď týden na horách, kde se mimo jiné učila i na snowboardu, čili furt na zemi, a vše ok, napadlo nám hodně sněhu, procházky v botách taky bez promočení. Za 14 dní jede na školní lyžák, tak doufám, že i tam bude vše dobré.
Ačkoliv mě Decathlon trošku zklamal co se týče prostředí a výběru, sortimentu, tak myslím, že jsme nakoupily dobře.

Můžete mi napsat značku těch kalhot? :)

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 12.02.18 10:43

@Anik super, díky za zkušenost. Můžu se ještě zeptat, za kolik ty kalhoty máte? Oni tam měli (v dámském teda) několikero druhů v rozmezí asi 700 - 2500,–

Anik
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 12.02.18 10:57

Řekla bych, že to jsou tyhle, ačkoliv v reálu vypadají líp, jsou fakt hezké,,, ale ano, budou to ony.

https://www.decathlon.cz/…8343621.html

Johnny7
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 12.02.18 10:59
@Anik píše: Řekla bych, že to jsou tyhle, ačkoliv v reálu vypadají líp, jsou fakt hezké,,, ale ano, budou to ony.https://www.decathlon.cz/…8343621.html

Děkuji :-)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >