Reklama

Reklamování reklamace v Planeu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 10.02.18 11:01
Reklamovani reklamace v planeu

Dobry den, tak jsem tu opet s tou samou reklamaci. Nechala jsem jim jeste chvili ale uz me pretekla trpelivost tak jsem jim zavolala. A co mi na to rekli? Ze nemam sepsanou novou reklamaci a tim padem musim cekat treba pul rok vlastne treba klidne rok kdyz na to prijde, at se mi to libi nebo ne. Tak jsem jim vysvetlila ze jsem tam byla v den vyzvednuti reklamace a tim padem jsem reklamovala reklamaci, podle nich byla pry reklamace vyrizena. Tak ja uz fakt nevim co mam s nima delat. Nakonec jsem se podvolila tomu, ze pockam az dorekonstruujou ptotoze ted tam maji zavreno a daji mi uplne novy dil. Jenze to jsou dalsi dva tydny. Takze varovani pro prist3 pokud budete mot problem takovyto, nechte si sepsat novou reklamaci protoze jinak s vama vypecou jako se mnou. :pocitac: :poblion:

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 10.02.18 11:04

Nejak nechapu souvislost… :zed:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 10.02.18 11:11
@Hanka1 píše:
Nejak nechapu souvislost… :zed:

Ja tu totiz asi pred 14 dny psala, ze jsem pred vanoci reklamovala mixer za mesic jsem si pro neho prisla s tim ze je opraveny, jenze jeste ten den jsem zjistila ze sice motor funguje ten opravili ale jsou tam dva dily jeden ponorny ten je v poradku a druhy sekacek ktery jsem zkousela a nefungoval nebot mi dali jiny dil, a ten jsem jim do reklamace davala v poradku, cely a nerozbity. Tak jsem tam jeste v den vyzvednuti reklamace byla s tim ze to neni vporadku a ze dil mi vymenili. Joz cekam druhy mesic na dil a stale se nic nedeje nacez mi pani v planeu rekla ze nevi kdy dil bude a ze si muzu taky treba pul roku cekat. Tak ted jen navazuji jak to pokracuje.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 11:19

To moc nechápu :?

Janli
Kelišová 5696 příspěvků 9 inzerátů 10.02.18 11:21

Novou reklamaci sepisovat nemusíš, protože ta původní nebyla ještě řádně ukončena. Nicméně pokud nemáš zápis o vadném dílu, je to problém. Do obchodu zajdi, řekni, že jim dáváš tři dny na dodání dílu nového, jinak budeš kontaktovat ČOI. Navíc zároveň odešli e-mail na jejich zákaznický servis, se stížností na konkrétní prodejnu a popiš celou situaci. Myslím, že by to mělo pomoci.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 10.02.18 11:29

@Janli dekuju za radu stiznost podam. Oni mi ztratej nekde kdesi dil a ja mam kvuli nim cekat. To je neskutecny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >