Reklamování reklamace v Planeu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 10.02.18 11:01
Reklamovani reklamace v planeu

Dobry den, tak jsem tu opet s tou samou reklamaci. Nechala jsem jim jeste chvili ale uz me pretekla trpelivost tak jsem jim zavolala. A co mi na to rekli? Ze nemam sepsanou novou reklamaci a tim padem musim cekat treba pul rok vlastne treba klidne rok kdyz na to prijde, at se mi to libi nebo ne. Tak jsem jim vysvetlila ze jsem tam byla v den vyzvednuti reklamace a tim padem jsem reklamovala reklamaci, podle nich byla pry reklamace vyrizena. Tak ja uz fakt nevim co mam s nima delat. Nakonec jsem se podvolila tomu, ze pockam az dorekonstruujou ptotoze ted tam maji zavreno a daji mi uplne novy dil. Jenze to jsou dalsi dva tydny. Takze varovani pro prist3 pokud budete mot problem takovyto, nechte si sepsat novou reklamaci protoze jinak s vama vypecou jako se mnou. :pocitac: :poblion:

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 10.02.18 11:04

Nejak nechapu souvislost… :zed:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 10.02.18 11:11
@Hanka1 píše:
Nejak nechapu souvislost… :zed:

Ja tu totiz asi pred 14 dny psala, ze jsem pred vanoci reklamovala mixer za mesic jsem si pro neho prisla s tim ze je opraveny, jenze jeste ten den jsem zjistila ze sice motor funguje ten opravili ale jsou tam dva dily jeden ponorny ten je v poradku a druhy sekacek ktery jsem zkousela a nefungoval nebot mi dali jiny dil, a ten jsem jim do reklamace davala v poradku, cely a nerozbity. Tak jsem tam jeste v den vyzvednuti reklamace byla s tim ze to neni vporadku a ze dil mi vymenili. Joz cekam druhy mesic na dil a stale se nic nedeje nacez mi pani v planeu rekla ze nevi kdy dil bude a ze si muzu taky treba pul roku cekat. Tak ted jen navazuji jak to pokracuje.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.02.18 11:19

To moc nechápu :?

Janli
Kelišová 6241 příspěvků 10.02.18 11:21

Novou reklamaci sepisovat nemusíš, protože ta původní nebyla ještě řádně ukončena. Nicméně pokud nemáš zápis o vadném dílu, je to problém. Do obchodu zajdi, řekni, že jim dáváš tři dny na dodání dílu nového, jinak budeš kontaktovat ČOI. Navíc zároveň odešli e-mail na jejich zákaznický servis, se stížností na konkrétní prodejnu a popiš celou situaci. Myslím, že by to mělo pomoci.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 10.02.18 11:29

@Janli dekuju za radu stiznost podam. Oni mi ztratej nekde kdesi dil a ja mam kvuli nim cekat. To je neskutecny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >