Dekoraci přilepit tavnou pistolí na okno?

43037
2.11.16 16:11

Dekoraci přilepit tavnou pistolí na okno?

Nepraskne sklo tím teplem?
půjde to pak odloupnout bez následků?
bude to držet?

Výrazně preferuji zkušenosti před pouhou úvahou, ale protože vím, že se stejně neudržíte, tak prosím zkušenosti pište normálně, nepodložené domněnky petitem :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74217
2.11.16 16:15

A co chceš lepit? Pokud jen něco z papíru, tak stačí obyčejné Kores lepidlo.
Drzi to na skle. Dávám tak přilepené, vystrihle vánoční dekorace.
Poradily mi to uč. ve skolce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
2.11.16 16:19

Ještě mi napadá zjistí si na netu, jak je horký ten parni čistič na netu a jak ta tavna pistole, jestli je moc velký rozdil nebo nastejný. Že pokud by teplota byla stejná, tak by tu tavnou melo přežít :think: ale vyzkoušené to nemám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.11.16 16:28
@Kelsey píše:
A co chceš lepit? Pokud jen něco z papíru, tak stačí obyčejné Kores lepidlo.
Drzi to na skle. Dávám tak přilepené, vystrihle vánoční dekorace.
Poradily mi to uč. ve skolce.

myslis takovou tu tycku? to by asi neudrzelo, mame to dost velke, z kartonu, nerovne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25219
2.11.16 16:32

Nevím, jestli bude moje rada žadaná :mrgreen:, ale mám obavy, že to spadne. Že je sklo příliš hladké a jak lepidlo ztvrdne, tak to povolí. Zvlášť, jestli je to něco těžšího. Já těžší věci, když to jde, přivážu na provaz, na konci udělám uzlík a ten zavřu nahoře do okna. Ale nesmí se na to zapomenout a otevřít okno.
To mě jen tak napadlo, netuším, jakou dekoraci máš. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
2.11.16 16:34
@Pudloslava píše:
myslis takovou tu tycku? to by asi neudrzelo, mame to dost velke, z kartonu, nerovne

Jojo tu tyčku co si decka nosí do skoly, ale my lepime tvrdy papír, ten drží.
Karton to jsem teda nezkousela.
Tak ještě se dá koupit, taková ta prilepovaci plastelína.
Někde v těch vytvarnych potřebách se zeptej. Vím že je bílá, ale jestli je aj pruhledna to nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.11.16 16:35
@Kelsey píše:
Jojo tu tyčku co si decka nosí do skoly, ale my lepime tvrdy papír, ten drží.
Karton to jsem teda nezkousela.
Tak ještě se dá koupit, taková ta prilepovaci plastelína.
Někde v těch vytvarnych potřebách se zeptej. Vím že je bílá, ale jestli je aj pruhledna to nevím.

te ja kousek doma mam, ale moc nedrzi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
2.11.16 16:36

A vidíš, třeba vánoční věnec nebo dekorace na dveře pac nechci aby byla videt jakakoli šňůrka, tak mi visí na vlasci na ryby a drží to krasne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.11.16 16:37

Ja mam takovej velkej kus kartonu, kterej je ale z vice casti, nedrzi to ani u sebe, tak to potrebuji prilepit na vice mistech. vepredu pomalovane temperou, paska na tom drzet nebude, oboustranku nemam a taky nechci, aby to z druhe strany bylo moc hnusne (coz teda stejne bude).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.11.16 16:38

Vymyslela jsem, ze to dame na dverni vypln, ktera uz je stejne roztriskana, tak to zkusim a dam vedet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
2.11.16 16:39

Až dílo bude držet. Tak nám to vyfot. Že to by mě zajímalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.11.16 16:46
@Kelsey píše:
Až dílo bude držet. Tak nám to vyfot. Že to by mě zajímalo.

to asi nebude nic k chlubeni :-) ma to byt kmen stromu a budem na to lepit lisovane listy (ovsem samozrejme ruznych druhu)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
736
2.11.16 16:55

Tavnou pistoli ze skla dostaneš jen žiletkou.. vyzkoušeno. Takže hodně oboustranné pěnové lepenky (montážní páska) nebo lepící gumy (taková ta plastelína).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3157
2.11.16 17:09
@Pudloslava píše:
Nepraskne sklo tím teplem?
půjde to pak odloupnout bez následků?
bude to držet?Výrazně preferuji zkušenosti před pouhou úvahou, ale protože vím, že se stejně neudržíte, tak prosím zkušenosti pište normálně, nepodložené domněnky petitem :-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moje zkušenost - nalepila jsem, nic neprasklo, vyčištěno bez následků :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3352
2.11.16 17:10

Syn dělal ve škole skleněný svícen, ozdoby na to lepili tavnou pistolí, drželo to poměrně dobře, ale po pár měsících to začlo opadávat… Zbytky tavné pistole jsem ze skla dostala bez problémů jen rukou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Lékařský kufřík

  • (4.8) + 19 recenzí

Linkimals Mluvící lama

  • (4.8) + 18 recenzí

Pokladna

  • (4.8) + 15 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová