Budoucí švagrová se chová divně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 16:35
Divná budoucí švagrová

Ahoj. Prosím anonym. Bratr má přítelkyni a mají skoro roční dceru. Nevim, ale chování ( říkejme přitelkyni třeba Jana) je zvláštní. Jako třeba přijedou, brácha mluví, kecáme, je tam i moje mamka.Jana se do hovoru zapojí, jen když se jí zeptáme na něco. Moje mamka třeba vezme malou a drží ji chvíli a už vidim hnusný pohled Jany, která koukne na bráchu a ten už chápe a mamce v pohodě řekne: však ji mami dej do chodítja, ať si nezvyká na nošení. Malá tam být nechtěla a bratr říkal Janě potichu, jestli ji nemá dát na zem ať si lozí ( malá to miluje)Ona potichu, že ne že jsou tam drobky.No opravdu, byly tam snad dva malé drobečky jen pod oknem. Když mamka pohybovala chodítkem tak Jana hnusně koukala, jakože proč ji nenechá. Prostě dusná atmosféra. Člověk se bojí s tím dítětem pohnout, protože by něco udělal blbě a Jana by to okomentovala.Ach jo, mrzí mě to. I bratra docela peskuje, ale potichu a háže ty pohledy. Nevím, co čekám za rady nebo komentáře od vás. Zažily jste třeba takový přístup od švagrové? a co na to říkáte? díky

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Jana525
Kelišová 5255 příspěvků 20.01.19 16:39

Jana ma proste nejake uzkosti ci OCD problemy. Je zrejme mlada, materstvi ji zaskocilo. mit dite neni pro kazdeho jednoduche. Nesoudila bych nikoho. Bud bych to tolerovala nebo bych se citlive snazila zjistit, kde je problem a snazila bych se ji podporit.

Jogrr
Závislačka 4531 příspěvků 20.01.19 16:40

Nejhorsi mi na tom prijde to choditko.

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3034 příspěvků 20.01.19 16:42
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím anonym. Bratr má přítelkyni a mají skoro roční dceru. Nevim, ale chování ( říkejme přitelkyni třeba Jana) je zvláštní. Jako třeba přijedou, brácha mluví, kecáme, je tam i moje mamka.Jana se do hovoru zapojí, jen když se jí zeptáme na něco. Moje mamka třeba vezme malou a drží ji chvíli a už vidim hnusný pohled Jany, která koukne na bráchu a ten už chápe a mamce v pohodě řekne: však ji mami dej do chodítja, ať si nezvyká na nošení. Malá tam být nechtěla a bratr říkal Janě potichu, jestli ji nemá dát na zem ať si lozí ( malá to miluje)Ona potichu, že ne že jsou tam drobky.No opravdu, byly tam snad dva malé drobečky jen pod oknem. Když mamka pohybovala chodítkem tak Jana hnusně koukala, jakože proč ji nenechá. Prostě dusná atmosféra. Člověk se bojí s tím dítětem pohnout, protože by něco udělal blbě a Jana by to okomentovala.Ach jo, mrzí mě to. I bratra docela peskuje, ale potichu a háže ty pohledy. Nevím, co čekám za rady nebo komentáře od vás. Zažily jste třeba takový přístup od švagrové? a co na to říkáte? díky

Třeba z vás cítí že ji nemusíte klasický příklad tchýně snacha a švagrová…

free333
Generální žvanilka 21892 příspěvků 20.01.19 16:43

Myslela jsem, že dnes se chodítka už nedoporučují…

Helca83
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 20.01.19 16:44
@Jogrr píše:
Nejhorsi mi na tom prijde to choditko.

Presne tak, to zaprve. Zadruhe by me zajimala i Janina verze, nevnucujete ji treba spoustu zarucene skvelych, zato ale nevyzadanych rad? Mne s tim nekdy moje tchyne i moje mamka taky toci, zejmena kdyz nam nechteji dat prostor rozhodovat o dulezitych vecech (treba vyber bot diteti s vadou kolen)… :nevim:

Zatreti je to hlavne vec bratra, ze s ni zije a ma dite, ne? Pokud mu nevyhovuje jeji chovani, muze to s ni resit sam :think:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 20.01.19 16:45

že se nezapojí, tak je holt introvert. Že nechce, aby se dítě válelo v drobkách na návštěvě, tomu se taky moc nedivím. :nevim: První dítě, tak je úzkostná.
Zajímalo by mne, jak by to popsala švagrová.

Švagrová a tchýně se baví o věcech, o kterých nic nevím a ani mě nezajímají. Tchýně chce, aby naše dítě, které jsem vyfešákovala na návštěvu, lezlo na jejich špinavé podlaze. Už ani nevnímají, jaký tam mají bordel. Tchýně by po něm pořád šmantala, nenechá ho chvílí v klidu. Ruce si předtím samozřejmě neumyje, i když krájela maso. Švagrová na mně pořád vztekle zahlíží. Fakt mne nebaví tam chodit.

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 20.01.19 16:46

Tak tvé budoucí švagrové to prostě vadí, když někdo na jejich dítě sahá a dělá to, co ona nechce. Není nic jednoduššího než se jí příště zeptat rovnou, co je ok a co ne. A s tím nemluvením to mám podobně, nemluvím, nejsem-li tázána, prostě to tak někdo má…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 16:49

Anonym, aby mě švagrová nepoznala. Jo, máme totéž, v bleděmodrém. Při tom je to ona, kdo má neskutečný přístup k tomu dítěti, všechno flinká, nic ho neučí, jsou u nás, malému jsou tři roky, chce s námi do bazénu, obě moje děti v bazénu, venku vedro, bazén 29 stupňů, ona se koupat nejde a jeho nepustí, že je to nebezpečné. To je 100+1 příhoda. Já jí nic neříkám, když jsou u mamky, taky jí nic neříká, ale přesně, my se na toho malýho nemůžeme ani podívat, protože se díváme určitě špatně. Jednou jedinkrát ho mámě nenechala odpoledne na hlídání třeba, přestože její máma s její sestrou ho smí mít stále. Prostě to tak je. Brácha se pak omlouvá, ale že chce mít doma klid. Prostě ne vždy si se snachou a švagrovou prostě sedneš, no.

neila
Extra třída :D 11286 příspěvků 20.01.19 16:50

Řeší drobky na zemi, ale prdne ditko do chodítka :roll: jj, máš hodně blbou švagrovou

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 20.01.19 16:51

všichni, kdo dávají děti do chodítka jsou magoři ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 20.01.19 16:54
@neila píše: Řeší drobky na zemi, ale prdne ditko do chodítka :roll: jj, máš hodně blbou švagrovou

CHodítko očividně pořídila tchýně a švagrová radši než by tchýně držela (furt??) dítě, tak radši řekne, ať ho dá do chodítka. Na zem ho dát nemůže, páč tam mají bordel.

stinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 16:54
@Anonymní píše:
Anonym, aby mě švagrová nepoznala. Jo, máme totéž, v bleděmodrém. Při tom je to ona, kdo má neskutečný přístup k tomu dítěti, všechno flinká, nic ho neučí, jsou u nás, malému jsou tři roky, chce s námi do bazénu, obě moje děti v bazénu, venku vedro, bazén 29 stupňů, ona se koupat nejde a jeho nepustí, že je to nebezpečné. To je 100+1 příhoda. Já jí nic neříkám, když jsou u mamky, taky jí nic neříká, ale přesně, my se na toho malýho nemůžeme ani podívat, protože se díváme určitě špatně. Jednou jedinkrát ho mámě nenechala odpoledne na hlídání třeba, přestože její máma s její sestrou ho smí mít stále. Prostě to tak je. Brácha se pak omlouvá, ale že chce mít doma klid. Prostě ne vždy si se snachou a švagrovou prostě sedneš, no.

je to její dítě a vám nic do jejích výchovných metod není, jí se zase zdá vaše výchova divná, prostě každý má nárok své dítě vychovávat dle svého

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3034 příspěvků 20.01.19 16:55
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím anonym. Bratr má přítelkyni a mají skoro roční dceru. Nevim, ale chování ( říkejme přitelkyni třeba Jana) je zvláštní. Jako třeba přijedou, brácha mluví, kecáme, je tam i moje mamka.Jana se do hovoru zapojí, jen když se jí zeptáme na něco. Moje mamka třeba vezme malou a drží ji chvíli a už vidim hnusný pohled Jany, která koukne na bráchu a ten už chápe a mamce v pohodě řekne: však ji mami dej do chodítja, ať si nezvyká na nošení. Malá tam být nechtěla a bratr říkal Janě potichu, jestli ji nemá dát na zem ať si lozí ( malá to miluje)Ona potichu, že ne že jsou tam drobky.No opravdu, byly tam snad dva malé drobečky jen pod oknem. Když mamka pohybovala chodítkem tak Jana hnusně koukala, jakože proč ji nenechá. Prostě dusná atmosféra. Člověk se bojí s tím dítětem pohnout, protože by něco udělal blbě a Jana by to okomentovala.Ach jo, mrzí mě to. I bratra docela peskuje, ale potichu a háže ty pohledy. Nevím, co čekám za rady nebo komentáře od vás. Zažily jste třeba takový přístup od švagrové? a co na to říkáte? díky

Ty sama máš dítě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 16:56
@Helca83 píše:
Presne tak, to zaprve. Zadruhe by me zajimala i Janina verze, nevnucujete ji treba spoustu zarucene skvelych, zato ale nevyzadanych rad? Mne s tim nekdy moje tchyne i moje mamka taky toci, zejmena kdyz nam nechteji dat prostor rozhodovat o dulezitych vecech (treba vyber bot diteti s vadou kolen)… :nevim:Zatreti je to hlavne vec bratra, ze s ni zije a ma dite, ne? Pokud mu nevyhovuje jeji chovani, muze to s ni resit sam :think:

Tak rady jí neříkáme vůbec,protože " máme strach" z její reakce víš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >