Dlouhá menstruace- problém s otěhotněním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:30
dlouha menstruace-problem s otehotnenim?

Zdravim, predem se omlouvam za anonym ale mam tady hodne znamych a nechci aby vedeli o tom ze planuji druhe dite. Ale k otazce, jsem dva roky po porodu, kojim docela jeste hodne.. ( kdyz jsme doma tak klidne i co hodinu, kdyz jsme venku tak si na prso vubec nevzpomene a kojim trrba az vecer. V noci nekojim, az kolem 4-5rano) ms jsem za celou tu dobu nemela ale v kvetnu jsem vysadila prasky s tim ze se pokusime o druhe dite..zatim je to bez uspechu ale desi me dlouha menstruace ktera je nekdy i skoro dva tydny.. ted ji mam zrovna uz od minuleho patku a misto toho aby slabla je silnejsi a silnejsi :-( k dr se chystam hned co ms skonci ale mate s tim nektera zkusenosti?? Mam strach aby to nebranilo ve snazeni o mimi :-(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >