Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Bývají čtyři nebo pět pracovních dní (aspoň loni a předloni to tak bylo).
Vždycky mne fascinuje, jak se na to může někdo vykašlat
a pak se nervit.
Ta pokuta v každém případě jistě nebude velká.
@Anonymní píše:
Prosím poradte nechala jsem to na poslední chvíli..což je děs a najednou jsem musela odjet nečekaně z vážných důvodů za rodinou na Slovensko do pátku. Vím, že poslední den byl 1.4
a je tam nějaký den bez pokuty je to pátek? Moc děkuji
Pokuta se vyměřuje, pokud je zpoždění delší než 5 pracovních dní. Takže v pondělí ještě bez pokuty.
@jenny.fields píše:
Vždycky mne fascinuje, jak se na to může někdo vykašlata pak se nervit.
Ta pokuta v každém případě jistě nebude velká .
Jak to můžeš vědět/tvrdit, když se to odvozuje od výše daňové povinnosti?
Udělej si datovou schránku a příště to můžeš pořešit odkudkoliv, kde je internet.
@histep píše:
Jak to můžeš vědět/tvrdit, když se to odvozuje od výše daňové povinnosti?
No to nevím, ale říkám si, že ten, kdo musí platit vysoké daně, by ze sebe takhle blba neudělal
![]()
@jenny.fields píše:
No to nevím, ale říkám si, že ten, kdo musí platit vysoké daně, by ze sebe takhle blba neudělal![]()
Pokud by ten někdo měl vysoké příjmy v práci, musel by podávat daňové přiznání kvůli solidární dani, tak by měl všechno strženo v zálohách, nic moc by už sice nedoplácel, přesto by celková daň byla vysoká a mohla by být i vysoká sankce.
Ten, kdo by měl v březnu platit jó vysoké daně, tak bude mít spíš daňového poradce a odklad termínu přiznání na červen.
Ale to je jedno, zakladatelka je i v pondělí v pohodě bez sankce.
@Anonymní píše:
Děkuji…no stalo se…poprvé po 10 letech…
Právě stane se, já loni zapomněla podat přehled na socku, ale naštěstí mi poslali dopis s výstrahou hned jsem letěla na poštu.
Pokuty zvedají aby měli více vybráno, ale stejně mají stále málo peněz, čím to asi bude?? ![]()
Prosím poradte nechala jsem to na poslední chvíli..což je děs a najednou jsem musela odjet nečekaně z vážných důvodů za rodinou na Slovensko do pátku. Vím, že poslední den byl 1.4
a je tam nějaký den bez pokuty je to pátek? Moc děkuji