Do kdy rostou prsa, kdy nejvíce

Anonymní
22.8.21 18:05

Do kdy rostou prsa, kdy nejvíce

Ahoj, je mi čerstvých patnáct let a mám dotaz ohledně prsou. Do kdy Vám rostly prsa a hlavně kdy Vám narostly nejvíce. Já nejsem sice úplně plochá, ale takhle bych prsa mít navždy nechtěla, mám dvojky, ale i tak se mi to zdá málo a prsa nejsou úplně podle mých představ. Mám pocit, že už nerostou. Myslíte, že ještě vyrostou? Vím, že mám ještě čas, ale kamarádka (23 let) mě straší, že jí přestaly růst v patnácti, ale ona má sotva jedničky. Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.8.21 18:06

Ještě dodám, že mám docela asymetrii prsou, levé mám dost větší, myslíte, že se to srovná?

• Citovat
  • Nahlásit
303
22.8.21 18:07

Mně prsa narostly nejvíce v 16-17 ale možná díky antikoncepci.

Každopádně mám i tak menší, a jsem za ne vděčná. Větší nejsou vždy výhra:) A mít se ráda je základ. Nijak to neovlivnis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
22.8.21 18:08

Prsa rostou cely zivot, jejich velikost a tvar se v prubehu casu meni. Asymetrie se ale obvykle sama nesrovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34453
22.8.21 18:11

Prsa ti vyrostou klidně i ve 40, když ztloustneš. Prsa tvoří hlavně tuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 18:17
@Noelia_Z píše:
Mně prsa narostly nejvíce v 16-17 ale možná díky antikoncepci.Každopádně mám i tak menší, a jsem za ne vděčná. Větší nejsou vždy výhra:) A mít se ráda je základ. Nijak to neovlivnis…

Děkuji moc za odpověď. Kamarádky mají některé i dost větší, ale jiné zase třeba nemají nic. Jako naštěstí nejsem úplně plochá, ale zase žádná sláva… Mamka má prsa čtyřky a babičky tak pětky, ale zase všechny tety a dospělé sestřenice nemají skoro nic a ani druhá babička, takže doufám, že budu po mamce :D

@Sardelka píše:
Prsa rostou cely zivot, jejich velikost a tvar se v prubehu casu meni. Asymetrie se ale obvykle sama nesrovna.

Děkuji. Zajímá mě kdy mají takovou stálou velikost, že už moc nerostou. Tak ta asymetrie mě fakt štve, i v podprsence to jde docela vidět.

• Citovat
  • Nahlásit
22348
22.8.21 18:18

Je mi 42 a rostou mi pořád. V patnácti jsem měla “kdenic-tunic” teď mám solidní čtyřky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 18:18
@Russet píše:
Prsa ti vyrostou klidně i ve 40, když ztloustneš. Prsa tvoří hlavně tuk.

Jo to je zase taky pravda. Jsem dost hubená, ale zase ne žádná vychrtlina.

• Citovat
  • Nahlásit
156
22.8.21 18:19

Já jsem byla vždycky plocha a prsa mi narostly ve 22 letech.
A ne, nepřibrala jsem, nebrala antikoncepci, nic, prostě se jim najednou chtělo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 18:20
@Janli píše:
Je mi 42 a rostou mi pořád. V patnácti jsem měla “kdenic-tunic” teď mám solidní čtyřky…

Vážně? A kdy Vám narostly? Babička taky říkala, že prý do osmnácti byla plochá a pak až jí narostly, prý z piva :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
24318
22.8.21 18:35

Mění se celý život. Nejvíc to bude v těhotenství, ale jinak třeba když pribiras nebo hubnes, tak často mění velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.21 19:13

Rostou furt. Já celoživotně stridave tloustnu a hubnu. Když tloustnu, tak se zvětšují a když hubnu tak nic :roll: Největší vliv mělo těhotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
22.8.21 19:29

Pokud chceš mít velká prsa klidně ti daruji svoje…ještě v 15 sem měla sotva lentilky pod kobercem, byla sem hodně hubená.. v 18 sem měla košíčky C, pak D, pak F..no a teď po porodu mám tak Zetka…🤣 Jako můžu říct že už ty D byly na prd, bolívaji mě záda, ve všem vypadám mohutně, těžko se shání pradlo..pri popobehnuti ze schodu to boli…jinak mám levé prso o něco větší…celý život… Mám v plánu zmenšení a modeláž…za nějaký čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
22.8.21 19:32

Nic moc teda. Mě nezachránilo ani rodinné dědictví. Mamka, babičky mají prsa větší. Já stěží jedničky. Ale jsem hodně útlá. Takže velikost podprsenky 65C ty vycpané i 65 D takže C, D odpovídá trojky až čtyřky, pokud by se nebral v potaz obvod pod prsy, ale to nemám ani náhodou. Z pohledu chlapa pevné jedničky. Ani nevím, kdy narostly. Možná když mi bylo tak dvacet let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:50

Nechci kazit naděje, ale třeba mně snad ani od těch patnácti prsa nerostla. Ještě jsem doufala, protože jsem fakt měla hodně malá prsa, ale v 17 mi jedna paní řekla, ať už žádné zázraky nečekám. Trochu naděje jsem vkládala ještě do hormonální antikoncepce a taky nic. :nevim: Až těhotenství a kojení mi udělali krásná prsa, pro mnohé objektivně pořád malé jedničky-dvojky, ale v té době jsem se sebou byla spokojená a cítila se aspoň trochu jako ženská. Někomu to bohužel samo neroste.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat