Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak i za určitých podmínek lze na dohodu brát nemocenskou. Bohužel ty ji nesplnujes.
No, tady bude hodně záležet na tom, jak přesně je ta dohoda formulovana, mas tam krom te sazby za hodinu uvedeny i minimální pocet hodin za mesic?
@Cenarius píše:
Tak i za určitých podmínek lze na dohodu brát nemocenskou. Bohužel ty ji nesplnujes.
Tak to ale nevime… Teoreticky narok mit muze, i když souhlasim, ze pravděpodobně nema.
@j.a.n.i1 píše:
Tak to ale nevime… Teoreticky narok mit muze, i když souhlasim, ze pravděpodobně nema.
No snad nemá, protože jinak chudák ten zaměstnavatel. ![]()
@lucad77 píše:
No snad nemá, protože jinak chudák ten zaměstnavatel.
Zas na druhou stranu nepředpokládám, že si tu ruku zlomila schválně, holt blbá náhoda, to se občas stane.
@j.a.n.i1 píše:
Zas na druhou stranu nepředpokládám, že si tu ruku zlomila schválně, holt blbá náhoda, to se občas stane.
Já vím, že ne, ale stejně. ![]()
Dobrý den, ve středu jsem nastoupila do práce na dohodu a dneska se mi stala nehoda a zlomila jsem si ruku na pohotovosti mi dali dlahu a nemocenskou a za 20 dni mam prijit.
Mužů se zeptat jak to funguje plat mam 120 Kč na hodinu práce každý den po-pa
Budou mi hradit nemocenskou normálně nebo bych musela mít jinou smlouvu