Dokázala byste sama utáhnout nájem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16220
28.1.22 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat zda byl nekdo v podobné situaci. Máme s manželem dvojčata (dva roky). Budeme se rozvádět. Momentálně řeším situaci ohledně bydlení, mám možnost jít do 2+1 celkem i s poplatky asi 9000kc. Pobírám rodicak 10tis, a přídavky na děti. Nevíte někdo zda se to dá zvládnout s nějakým příspěvkem na bydlení?

A to bydlení by bylo s oficiální nájemní smlouvou, že z toho majitelé odvádějí daně? Ty poplatky jsou včetně záloh na energie, nebo se tím myslí jen popelnice a úklid společných prostor např.? Na to si dej pozor.
Manžel bude pečovat jak často o děti? Protože tobě by se hlavně vyplatilo najít si práci třeba na DPČ na dny, kdy budou děti u otce, abys mohla uplatňovat daňové zvýhodnění na obě děti (otec nebude moct, když s nimi nebude sdílet domácnost, pokud je nebudete mít ve společné nebo střídavé péči). Potom už si umím představit, že vyjdeš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová