Dokázaly jste na mateřské zhubnout?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
monika.hh
9.7.12 13:24

Ahojky, já jsem v těhotenství přibrala 15kg a ty jsem nechala v porodnici. Bohužel jsem hodně přibrala před otěhotněním kvůli práci :(. Už několik měsíců se snažím zhubnout cvičením a pravidelným stravováním, ale až teď se začala ručička velmi pomalu pohybovat směrem dolů. Tak doufám že se mi to taky podaří :)

  • Citovat
  • Upravit
1309
14.2.13 10:55

zkusenost s profesionaly

Ahoj, nase zkusenost s poradnou www.food-life.cz: nemaji na webovkach cenik, coz nas zarazilo (co je na poradenstvi tajneho).4× jsme zadaly s kamaradkou zaslat cenik. Vubec se neozvali. Nasli jsme si jineho, pro nas serioznejsiho terapeuta (protoze jaka by byla spoluprace, kdyz tahle poradna vubec nereaguje?),pak nam ale napsala pani z Food life a zacala nam naposilavat maily. Neprestala, ani kdyz jsme zadaly o ukonceni kontaktu. Tolik nase zkusenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková