Domov seniorů Praha

27.12.19 11:59

Domov seniorů Praha

Holky máte tip na nějaký dobrý domov důchodců v Praze, kde je hlavně ještě volno a chovají se tam ti zaměstnanci hezky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8426
27.12.19 12:01

No volno nebude nikde. Všude jsou pořadníky. A můžete si třeba dovolit soukromé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
27.12.19 12:33

Domov Zity Kabátové je úplně nový, budova stojí přes rok už je tam jen pár volných míst, bydlíme kousek a mají tam i zahradu, je to soukromé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 14:19

@Gortyna
O tom jsme uvažovali pro tatínka (bydlí na Praze 13,tak by zůstal ve svem prostředí), máš zkušenost z rodiny, jak se tam ke klientům chovají? Slyšela jsem ne úplně pozitivní názor, tak by mě zajímaly i další. Chceme aby byl spokojený…moc děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
27.12.19 16:28

@Lara Farseer je toto uplne nove, tak asi mpc zkusenosti nebude. Stojí sice pres rok ale funguje tusim od prazdnin.
Jestli bude ve svem to teda nevim, je to dost na konci sveta.
Lukáš imho lepsi, i se mi libi(z venci), co tam vsechno dělají, ale jak to tam vypadá s mistama netuším. Osobni zkusenost nemam.
My meli příbuzné ve Sue Rider u Budejovicke. Bylo to tam celkem prijemne, ovsem stoji to dost penez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 17:59

@Ornwen
Je to ale pořád blízko jeho původního bydliště + my jako jediná rodina bychom to k němu měli pár minut autem a mohli bychom za ním jezdit často… Ten Lukáš pro tchána není možný, on už není soběstačný, dokud to šlo, byl doma, platili jsme pečovatelku, úklid, nákupy, dovážku obědů, ale teď už to nejde. Já mám dvě malé děti, nezvládám tam jezdit a starat se o něj - s dětmi to není možné, ten byt je strašně zanedbaný, tam batole a mimino vzít nemůžu (nabízeli jsme mu, že to tam trošku dáme do pořádku, odmítl, udělali jsme generální úklid a chodí tma uklzíečka, ale je to jen povrchové, ten byt je starý a nic se tam nikdy neměnilo).

Finančně bychom nějak snad utáhli i soukromý domov, tatínek má vcelku vysoká důchod, teď byřizujeme PnP a zbytek bychom holt dopláceli stejně mu teď platíme nájem a všechny ty služby pečovatelské.

Ten SueRyder už nám doporučovali, ale tam se potom prostě tak často nedostaneme, zase ho nechceme někam dát a přijet jednou za čas…

Vím, že ta Zita Kabátková ej v provozu teprve krátce, ale jednu zkušenost jsem nesmyšela úplně pozitivní a pátrám marně po dalších názorech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
28.12.19 10:56

@Lara Farseer píšu sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu