Doporučtě kvalitní foťák - kompakt

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15432
25.2.15 16:47
@MartinKa36 píše:
Přidej 7000 a poradim ti.

Jestli se můžu připojit, tak mě by zajímal nějaký tip do 10 tisíc. Požadavky podobné jako zakladatelka plus občas fotím sport.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
866
25.2.15 17:03

Za sebe doporučuju Sony DSC-HX20V, ale teď koukám, že se už neprodává

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
25.2.15 17:45

@MartinKa36 děkuji, ale nepřidám :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4077
25.2.15 19:05
@ivašot. píše:
Jestli se můžu připojit, tak mě by zajímal nějaký tip do 10 tisíc. Požadavky podobné jako zakladatelka plus občas fotím sport.

SONY RX100, velká světelnost objektivu f1,8 velký snímací chip 2,54cm. Celkem slušně fotí když je mizerné světlo má ale jen 3 nasobný zoom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17042
25.2.15 20:24

Ahoj, já mám Nikon Coolpix S9700 a jsem docela spokojená. Když si dám záležet, povedou se mi občas i pěkné fotky 8).
Zrcadlovka je zrcadlovka, ale jestli jde hlavně o focení momentek, tak i takový kompakt je fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák