Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@MartinKa36 píše:
Přidej 7000 a poradim ti.
Jestli se můžu připojit, tak mě by zajímal nějaký tip do 10 tisíc. Požadavky podobné jako zakladatelka plus občas fotím sport.
Za sebe doporučuju Sony DSC-HX20V, ale teď koukám, že se už neprodává
@ivašot. píše:
Jestli se můžu připojit, tak mě by zajímal nějaký tip do 10 tisíc. Požadavky podobné jako zakladatelka plus občas fotím sport.
SONY RX100, velká světelnost objektivu f1,8 velký snímací chip 2,54cm. Celkem slušně fotí když je mizerné světlo má ale jen 3 nasobný zoom.
Ahoj, já mám Nikon Coolpix S9700 a jsem docela spokojená. Když si dám záležet, povedou se mi občas i pěkné fotky
.
Zrcadlovka je zrcadlovka, ale jestli jde hlavně o focení momentek, tak i takový kompakt je fajn.