Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ráda bych poprosila o zkušenosti s dovolenou v Řecku. Poslední roky jsme létali jen Turecko, ale ráda bych změnu. Termín dovolené vychází na první nebo druhý týden v červnu a řeším dilema kam vlastně. Rhodos? Kréta? Jde mi o to, aby už bylo ok počasí, nebylo úplně ledové moře a nebyly brutální vlny. To jsem zažila na Krétě a 3 dny se v podstatě nedalo koupat. Uvítám i rady, který řecký ostrov by případně ještě připadal v úvahu. Děkuji
Na Rhodosu brutální vlny určitě nehrozí…respektive nikdy jsme je tam nezažily. S teplotou moře takhle v červnu neporadim, my létáme až v srpnu, ale právě Rhodos patří mezi naše favority. Jinak z řeckých ostrovů jsme byli ještě na Korfu.
@Fíbí 106 píše: Více
Díky. Kterou oblast na Rhodosu bys doporučila? Vím, že všichni doporučuji spíše východní stranu ostrova. Já byla na Krétě taky v srpnu, ale moře hrozný. Moc se mi líbil Zakynthos, ale tam v červnu nebylo počasí nic moc.
My byli letos první týden v červnu na ostrově Kos a naprostá paráda. Krásné počasí, moře akorát a jako bonus málo lidí.
Ahojky, byla jsem na Rhodosu 2× a pokaždé pecka.
Za mě krásné ubytování v blízkosti Kiotari nebo Lindos. V červnu je moře akorát příjemné, není ledové ale ani horké - proste na osvěžení.
Strašně moc zajímavých míst co stojí za to navštívit 😍
Každopádně záleží pro koho dovolená bude, zda jen dospěláci a nebo deti, podle toho bych vybrala lokalitu pro pobyt.
@MiaBea píše: Více
Určitě bych jednoznačně doporučila oblast Lindosu.
@zuzanka320 píše: Více
Přesně na tyto dvě oblasti koukám + ještě na Kolymbii. Dovolená je pro dospělé a větší děti (10,15 a 18)
@MiaBea píše: Více
To je taky krásná oblast, hlavně blízko Tsambiky (krásná pláž aj i klášter, odkud je nádherný výhled).
Myslím, že nešlápnete vedle ať už pojedete kamkoliv. Navíc se dá cely ostrov projet autem během 2 dní (i se zastávkami na koupání a výlety,…)