Důchodkyně na mě řvala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:12
Důchodkyně na mě rvala

Ach jo.
Dnes jsem byla se synem nakupovat a vzal si ten dětský vozík. V obchodě bylo plno, tak čekal než se uvolní místo, ale jedná starší paní nekoukala před sebe a narazila do něho a začala mu sprostě nadávat. Já se ho zastala, paní začala sprostě nadávat me a tykala mi, tak jsem jí řekla, že ji taky netykam, načež jsem se dozvěděla, že mi rozbije ciferník. Tak jsem se jí zeptala za co? No protože jsem sprostá, ošklivá a hloupá. Tak jsem jí řekla, že jsem ráda, že to vím, že ona je určitě dokonalá. No a teď se všichni otáčeli a já mám pocit, že jsem to nezvládla. Bylo mi trapně, chtělo se mi brečet. Já vím, že si na mě vyblila svůj zkažený život, ale mě to zkazilo celý den. Chtěla jsem co nejrychleji pryč, polovinu věcí jsem nekoupila, celá je se z toho klepala…
Nejvíc mě na tom štve, že mi to poslední dobou moc nesluší, že bodla do bolavého místa. Aspoň si Zajdu ke kadeřnici. Ale i tak to mám furt v hlavě a štve mě to. Jak házíte tyhle věci za hlavu? I když víte, že za to nemůžete… Já to musím zaspat… No a do toho obchodu jsem chodila ráda, tak se bojím, že se mi to znechutí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 12.11.18 15:15

Neřeším, mě pokaždé když jdu do krámu nějaký důchodce vytočí… Objednávej si nákupy domu, máš to v klidu, dej si dobrý kafe, vanu, cokoliv tě uklidní a babu neřeš ;)

neumisa
Neúnavná pisatelka 19395 příspěvků 12.11.18 15:15

proč se hádáš se štěknou? Zbytečná přestřelka. Syna ses zastala, pak ses měla otočit a jít pryč, ať si vříská.

stinga
Závislačka 4379 příspěvků 3 inzeráty 12.11.18 15:16

řeknu si, že je to bů a neřeším to :mrgreen: , při nakupování jsou takové zážitky docela běžné

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 12.11.18 15:17

Neres, kdyby se nevyrvala na vas, vyrve se za minutu na nekom jinem. S tim nic neudelas :)

Marben
Ukecaná baba ;) 1992 příspěvků 12.11.18 15:18

Vůbec si z toho nic nedělej, já do konfliktu nikdy nejdu jako první. Ale jakmile by se to co popisuješ stalo mě a do mého dítěte ač jen do košíku narazila ženská a místo omluvy by ještě na mě před mým dítětem ječela, jasně bych tam nastavila pořádek zvlášť pokud u toho bylo dost lidi, aby ona odešla se sklopenou hlavou.
Hlavu vzhůru, udělej něco co ti udělá radost.

Monchichik
Kelišová 5345 příspěvků 12.11.18 15:19

Ale zvládla si to, zastala si se někoho jiného, to je dobře. A vůbec si z těch jejích řečí nic nedělej, byla to prostě zlá osoba, kterou těší někomu ubližovat. Sprostá si nebyla, hloupá taky nejsi a proč bys měla být ošklivá? Protože se nelíbíš nějaký hysterický bábě? A obchod za to nemůže :) . Měj dobrý pocit, že si se někoho zastala a netrap se tím :kytka: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:19

Holky mi tam chodíme 4 x týdně a tohle jsem v životě nezažila, že by mi někdo vyhrožoval rozbitím huby

Monchichik
Kelišová 5345 příspěvků 12.11.18 15:22
@Anonymní píše:
Holky mi tam chodíme 4 x týdně a tohle jsem v životě nezažila, že by mi někdo vyhrožoval rozbitím huby

Tak všechno je jednou poprvé. Já nemám problém se ozvat a taky jsem schopná bránit cizí lidi, kteří to sami nesvedou :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 12.11.18 15:23

Ja se většinou začnu smát :lol: vždyť takoví lidé jsou vazne k smíchu. Kašli na ni na babu. Zastala jsi se syna, zvládla jsi to dobre, babe se ulevilo, vlastně to byl dobrý skutek z tvé strany :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:27
@Tichošlápek píše:
Ja se většinou začnu smát :lol: vždyť takoví lidé jsou vazne k smíchu. Kašli na ni na babu. Zastala jsi se syna, zvládla jsi to dobre, babe se ulevilo, vlastně to byl dobrý skutek z tvé strany :lol:

Pozitivní přístup k věci to se mi líbí, zvedlo mi to náladu, ale musím říct, že jsem se fakt bála, že dostanu

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 12.11.18 15:29
@Anonymní píše:
Holky mi tam chodíme 4 x týdně a tohle jsem v životě nezažila, že by mi někdo vyhrožoval rozbitím huby

Jsi ji mela rict, ze to je vyhrozovani a zavolas policajty, ze omluvit by se mela ona tobe, kdyz ti malem sejmula dite. A pekne nahlas!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:31
@Jahudka82
@Jahudka82 píše:
Jsi ji mela rict, ze to je vyhrozovani a zavolas policajty, ze omluvit by se mela ona tobe, kdyz ti malem sejmula dite. A pekne nahlas!

Ním po bitvě jsem taky generál, to mě taky štve, že spousta reakcí mě napadá 5 minut po tom

sagina
Echt Kelišová 7646 příspěvků 12.11.18 15:38

když do sebe s někým vrazíme, omluvím se a neřeším, čí to byla vina. když má někdo blbý poznámky, tak je neslyším a neřeším. to poslední, o co bych měla zájem, je začít se hádat s někým, kdo je napružený a chce si povolit venitl :nevim:

carola
Kelišová 6760 příspěvků 12.11.18 15:41
@Anonymní píše:
@Jahudka82Ním po bitvě jsem taky generál, to mě taky štve, že spousta reakcí mě napadá 5 minut po tom

Takhle to má každý. Mě by to v tu chvíli také nenapadlo. Nevěřím,že by ti to neslušelo. Každá máma by bránila své dítě. A kdyby do ní malej narazil,stačilo mu říct:„Chlapeč­ku,dávej pozor,vrazil jsi do mě a mě to bolí.“A ne že začnu nadávat malému dítěti. Baba se potřebovala pohádat a vlítli jste jí do rány. Dej si vínko a baba,ať se uvaří ve své zlosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >